Cestujte z Sankt Polten na Linz

Uspořádejte si výlet Sankt Polten na Linz v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Sankt Polten na Linz v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Sankt Polten
Linz
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Sankt Polten Linz

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost100 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Sankt Polten na Linz?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Sankt Polten Linz, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Sankt Polten Linzkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Sankt Polten a Linz na mapě i na trase Sankt Polten Linz a různé body korespondence (Stanice Linz, Autobusové nádraží Linz Hauptbahnhof, Stanice Linz/Donau Franckstraße, Stanice Linz/Donau Oed, Stanice Linz/Donau Wegscheid, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Linz

Všechny druhy dopravy Sankt Polten Linz

Na výlet Sankt Polten (Dolní Rakousy, Rakousko) na Linz (Horní Rakousy, Rakousko) ve vzdálenosti 100 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Sankt Polten Linz je přímý.
Vlaky Euronight, ICE, InterCity (IC), Railjet (RJ) nebo WB ÖBB, Deutsche Bahn nebo WestBahn to Linz opustit vlakové nádraží St. Pölten Hauptbahnhof na Sankt Polten, Příjezd naLinz bude na stanici Linz Nachází se cca 0.1 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Sankt Polten-Linz často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Sankt Polten, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Linz Hauptbahnhof (1.8 km z Linz, Rakousko). Jděte prosím na autobusové nádraží St. Pölten (na 0.4 km od Sankt Polten) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Linz,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Sankt Polten-Linz,

Které dopravní společnosti mají jít Sankt Polten na Linz?

Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Sankt Polten-Linz Euronight vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Linz při příjezdu (0.1 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linku z Sankt Polten na Linz odjíždějící vlakem ICE St. Pölten Hauptbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Linz (Horní Rakousy Rakousko)
WestBahn spojuje kolejnice Sankt Polten-Linz WB vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Linz při příjezdu (0.1 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Sankt Polten-Linz (100 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží St. Pölten na Sankt Polten a to Linz Hauptbahnhof (Horní Rakousy Rakousko)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)