Cestujte z Sankt Polten na Ostrava

Uspořádejte si výlet Sankt Polten na Ostrava v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Sankt Polten na Ostrava v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Sankt Polten
Ostrava
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Sankt Polten Ostrava

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost265 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Sankt Polten na Ostrava?

Železniční společnosti
ÖBB nabízí linky Sankt Polten-Vídeň InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra) a z Vídeň na Ostrava odjíždějící vlakem Chopin Night Train Wien Westbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Ostrava hlavní nádraží ( Česká Republika)
Deutsche Bahn provozuje linku Sankt Polten-Vídeň ICE vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
Russian Railways spojuje kolejnice z Vídeň na Ostrava odjíždějící vlakem Wien Westbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Ostrava hlavní nádraží ( Česká Republika)
WestBahn nabízí linku Sankt Polten-Vídeň WB vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
Letecké společnosti
Job Air udělá let z letiště Vienna-Schwechat International VIE se nachází v 18 km centru města Vídeň na Ostrava (příjezd na letiště Mosnov OSR)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží St. Pölten na Sankt Polten a to Wien Hütteldorf (Vídeň Rakousko) a mezi městem Vídeň (autobusová zastávka Vienna Stadion Center na 3.7 km od centra) a města Ostrava tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Ostrava-Svinov Nachází se asi 5.5 km od centra.
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží Vienna (central station) na Vídeň a to Ostrava-Svinov ( Česká Republika)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Sankt Polten-Ostrava (266 km)

Všechny druhy dopravy Sankt Polten Ostrava

Na výlet Sankt Polten (Dolní Rakousy, Rakousko) na Ostrava (Česká Republika) ve vzdálenosti 265 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Sankt Polten-Ostrava,
Není možné jít přímo z Sankt Polten na Ostrava vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Sankt Polten-Vídeň a Vídeň-Ostrava umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky Railjet (RJ), Euronight, ICE, InterCity (IC) nebo WB ÖBB, Deutsche Bahn nebo WestBahn to Vídeň opustit vlakové nádraží St. Pölten Hauptbahnhof na Sankt Polten, Příjezd naVídeň bude na stanici Wien Westbahnhof Nachází se cca 2.8 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Vídeň kde vlak Chopin Night Train provozovaný společností ÖBB nebo Russian Railways odejde Ostrava,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Sankt Polten-Ostrava bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Sankt Polten-Vídeň a Vídeň-Ostrava,
Nalodíte se na autobus FlixBus Sankt Polten, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Wien Hütteldorf (8.4 km z Vídeň, Rakousko). Jděte prosím na autobusové nádraží St. Pölten (na 0.4 km od Sankt Polten) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Vídeň,Ja%(dist_unit)sile dorazil Vídeň, vezměte další autobus FlixBus nebo LEO Express, který vás zavede na autobusové nádraží Ostrava ( Česká Republika).
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Ostrava od Sankt Polten, Můžete si vzít letVídeň-Ostrava pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Vídeň a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Vienna-Schwechat International VIE 18 km, pro odbavení zavazadel na let Ostrava (letiště Mosnov, Kód IATA: OSR) provozovaný společností Job Air.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)