Cestujte z Sankt Polten na Praha

Uspořádejte si výlet Sankt Polten na Praha v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Sankt Polten na Praha v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Sankt Polten
Praha
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Sankt Polten Praha

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost227 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Sankt Polten na Praha ?

Plánujete výlet Sankt Polten na Praha a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Sankt Polten Praha? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Jednoduše zadejte své datum cesty do Praha a Vivanoda dělá zbytek. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda a autobusy ÖBB, Deutsche Bahn, FlixBus, LEO Express, WestBus, Hellö, Blablacar nebo WestBahn dosáhnout Praha,

Které dopravní společnosti mají jít Sankt Polten na Praha?

Železniční společnosti
ÖBB nabízí linky Sankt Polten-Linz Euronight vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Linz při příjezdu (0.1 km z centra) a z Linz na Praha odjíždějící vlakem Regional-Express (REX) Linz se dostanete na vlakové nádraží Prague hlavní nádraží ( Česká Republika)
Deutsche Bahn provozuje linku Sankt Polten-Linz ICE vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Linz při příjezdu (0.1 km z centra)
WestBahn spojuje kolejnice z Sankt Polten na Linz odjíždějící vlakem WB St. Pölten Hauptbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Linz (Horní Rakousy Rakousko)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů WestBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Linz Hauptbahnhof na Linz a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika)
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Linz (autobusová zastávka Linz Industriezeile na 2.4 km od centra) a města Praha tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží UAN Florenc Praha (Prague) Nachází se asi 1.5 km od centra.
Hellö Bus Company rotuje od autobusového nádraží Linz Hauptbahnhof na Linz a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika)
Síť FlixBus zahrnuje sběrnice mezi městem Sankt Polten (autobusová zastávka St. Pölten na 0.4 km od centra) a města Linz tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Linz Hauptbahnhof Nachází se asi 1.8 km od centra. a od autobusového nádraží Linz Hbf na Linz a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Sankt Polten-Praha (228 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)