Cestujte z Sankt Polten na Přerov

Uspořádejte si výlet Sankt Polten na Přerov v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Sankt Polten na Přerov v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Sankt Polten
Přerov
/
  • Získejte sazby
2
Sankt Polten
Vídeň
Přerov
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Sankt Polten Přerov

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost193 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Sankt Polten na Přerov?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Sankt Polten Přerov, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Sankt Polten Přerovkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Sankt Polten a Přerov na mapě i na trase Sankt Polten Přerov a různé body korespondence (Stanice Prerov, Stanice St. Pölten Hauptbahnhof, Autobusové nádraží St. Pölten) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Přerov

Které dopravní společnosti mají jít Sankt Polten na Přerov?

Železniční společnosti
ÖBB nabízí linky Sankt Polten-Vídeň InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra) a z Vídeň na Přerov odjíždějící vlakem Chopin Night Train Wien Westbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Prerov ( Česká Republika)
Russian Railways provozuje linku Vídeň-Přerov vlak z vlakového nádraží Wien Westbahnhof (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Prerov při příjezdu (1 km z centra)
WestBahn spojuje kolejnice z Sankt Polten na Vídeň odjíždějící vlakem WB St. Pölten Hauptbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Wien Westbahnhof (Vídeň Rakousko)
Deutsche Bahn nabízí linku Sankt Polten-Vídeň ICE vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Sankt Polten-Přerov (194 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží St. Pölten na Sankt Polten a to Wien Hütteldorf (Vídeň Rakousko)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)