Cestujte z Sankt Polten na Vídeň

Uspořádejte si výlet Sankt Polten na Vídeň (Rakousko) v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Sankt Polten na Vídeň v vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Sankt Polten
Vídeň
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Sankt Polten Vídeň

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost56 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Sankt Polten na Vídeň?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Sankt Polten Vídeň, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Sankt Polten Vídeňkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Sankt Polten a Vídeň na mapě i na trase Sankt Polten Vídeň a různé body korespondence (Stanice Wien Westbahnhof, Stanice Wien Hütteldorf, Stanice Wien Meidling, Stanice Wien Hadersdorf, Stanice Wien Penzing, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Vídeň

Všechny druhy dopravy Sankt Polten Vídeň

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

vlak Sankt Polten na Vídeň

Meziměstský vlak Sankt Polten Vídeň

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Sankt Polten a Vídeň s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

Noční vlak Sankt Polten Vídeň

Místo příjezdu Vídeň v noci a zaplatit hotelový pokoj, raději odjezd Sankt Polten ve večerních hodinách s pohodlím spacího vlaku vybaveného lůžky.

Vysokorychlostní vlak Sankt Polten Vídeň

Jedná se o vlaky provozované ve velmi vysoké rychlosti a obsluhující pouze několik měst včetně Sankt Polten a Vídeň. Často pracují na vyhrazených tratích.

Sankt Polten Vídeň vlakové společnosti

Železnice WestBahn, ÖBB a Deutsche Bahn jsou společnosti, s nimiž se můžete vydat na cestu Vídeň,
WestBahn Sankt Polten VídeňÖBB Sankt Polten VídeňDeutsche Bahn Sankt Polten Vídeň

Železniční stanice z Sankt Polten

 • St. Pölten Hauptbahnhof

Železniční stanice v Vídeň

 • Wien Hütteldorf
 • Wien Westbahnhof

Je Sankt Polten připojen k Vídeň s přímým vlakem?

Ano, je možné odejít Sankt Polten na Vídeň vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li najít nejlevnější Sankt Polten-Vídeň vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Carpool od Sankt Polten na Vídeň

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. Takže určitě máte lepší šanci získat Sankt Polten-Vídeň projížďky hledáním tři dny předem než jeden měsíc. Dobrá volba pro lastminute pobyt v Vídeň!

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Sankt Polten-Vídeň cesty autem s ostatními. Místo toho, aby řídil auto sám Sankt Polten na Vídeň, umožňuje řidičům sdílet cestovní náklady s ostatními cestujícími.

Sankt Polten na Vídeň autobus

Tato trasa autokaru je provozována beze změny Sankt Polten na Vídeň

Jaké jsou autobusové společnosti provozující Sankt Polten Vídeň ?

FlixBus je jedinou autobusovou společností poskytující přímé autobusové linky Sankt Polten Vídeň,

FlixBus Sankt Polten Vídeň

Autobusem z Sankt Polten na Vídeň vám nemusí být tak zřejmé. Proto vám předkládáme několik argumentů, které by vás mohly přesvědčit, abyste nastoupili na autobus Vídeň,

 • Flotila vozů FlixBus je nová, a proto zelenější než spolujízda. Od rokuSankt Polten Vídeň silnice již byla postavena na dlouhou dobu, autobusy nevyžadují žádnou další infrastrukturu, která narušuje krajinu.
 • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 56 km cesty.
 • V létě zapomeňte na tepelnou vlnu díky klimatizace téměř ve všech Sankt Polten Vídeň trenéři jsou vybaveni.

Autobusové zastávky v Sankt Polten

Doporučujeme, abyste dorazili na Sankt Polten autobusové nádraží 15 až 30 minut před odletem, v závislosti na autokarové společnosti. Abyste se vyhnuli chycení nesprávného autobusu, zkontrolujte místo vpřed, kde je cíl “Vídeň'by se mělo zobrazit. Pak stačí pouze ověřit platnost jízdenky u řidiče TRENITALIE, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

 • St. Pölten

Autobusové zastávky při příjezdu v Vídeň

v Vídeň, ujistěte se, že na svém sedadle ani v kufru trenéra nic nenecháte.

 • Wien Hütteldorf
 • Wien Westbahnhof

Které dopravní společnosti mají jít Sankt Polten na Vídeň?

Železniční společnosti
WestBahn nabízí linku Sankt Polten-Vídeň WB vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Sankt Polten na Vídeň odjíždějící vlakem Euronight St. Pölten Hauptbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Wien Westbahnhof (Vídeň Rakousko)
Deutsche Bahn spojuje kolejnice Sankt Polten-Vídeň ICE vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží St. Pölten na Sankt Polten a to Wien Hütteldorf (Vídeň Rakousko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Sankt Polten-Vídeň (56 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)