Cestujte z Sankt Polten na Wels

Uspořádejte si výlet Sankt Polten na Wels v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Sankt Polten na Wels v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Sankt Polten
Wels
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Sankt Polten Wels

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost119 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Sankt Polten na Wels?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Sankt Polten Wels, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Sankt Polten Welskliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Sankt Polten a Wels na mapě i na trase Sankt Polten Wels a různé body korespondence (Stanice Wels, Autobusové nádraží Wels, Stanice St. Pölten Hauptbahnhof, Autobusové nádraží St. Pölten) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Wels

Všechny druhy dopravy Sankt Polten Wels

Na výlet Sankt Polten (Dolní Rakousy, Rakousko) na Wels (Horní Rakousy, Rakousko) ve vzdálenosti 119 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Sankt Polten Wels je přímý.
Vlaky WB, Euronight, ICE nebo InterCity (IC) WestBahn, ÖBB nebo Deutsche Bahn to Wels opustit vlakové nádraží St. Pölten Hauptbahnhof na Sankt Polten, Příjezd naWels bude na stanici Wels Nachází se cca 1.1 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Sankt Polten-Wels často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Sankt Polten, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Wels (1.1 km z Wels, Rakousko). Jděte prosím na autobusové nádraží St. Pölten (na 0.4 km od Sankt Polten) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Wels,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Sankt Polten-Wels,

Které dopravní společnosti mají jít Sankt Polten na Wels?

Železniční společnosti
WestBahn nabízí linku Sankt Polten-Wels WB vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wels při příjezdu (1.1 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Sankt Polten na Wels odjíždějící vlakem Euronight St. Pölten Hauptbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Wels (Horní Rakousy Rakousko)
Deutsche Bahn spojuje kolejnice Sankt Polten-Wels ICE vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wels při příjezdu (1.1 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Sankt Polten-Wels (119 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží St. Pölten na Sankt Polten a to Wels (Horní Rakousy Rakousko)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)