Cestujte z Santorini na Ios

Uspořádejte si výlet Santorini na Ios v trajekt

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Santorini na Ios v trajekt

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Santorini
Ios
  • Získejte sazby

Cestovat Santorini Ios

Způsoby dopravytrajekt
vzdálenost41 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Santorini na Ios?

Nabízíme 1 tras trajekt připravit si cestu Santorini Ios, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Santorini Ioskliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Santorini a Ios na mapě i na trase Santorini Ios a různé body korespondence (Námořní stanice Ios, Námořní stanice Santorini) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Ios

Všechny druhy dopravy Santorini Ios

Pokud máte nějaké preference pro určitý druh dopravy, získejte více informací o těchto sekcích:

Santorini na Ios trajekt

Naloďování trajektů do Ios z přístavu Santorini je nezapomenutelný zážitek, díky kterému budete rádi cestovat trajektem. Flotila ANEK Lines, LANE Sea Line, Aegean Speed Lines nebo Hellenic Seaways přináší cestujícímu pohodlí a pocit svobody způsobem, který nemůžete najít u ostatních druhů dopravy (vlak, letadlo, autobus). Zahájení vyhledávání na Vivanoda vám pomůže najít levné Santorini Ios trajektem.

Proč vzít Santorini Ios Ferry?

  • Řízení vozidla je opravdu únavné a vyžaduje ostražitost, ale křižovatka je klidná a tichá. Nepochybně vystoupíte Ios úplně uvolněné.
  • Vezměte si neomezené množství zavazadel Když nastoupíte na Santorini na trajektu ANEK Lines, LANE Sea Line, Aegean Speed Lines nebo Hellenic Seaways máte svobodu brát tolik zavazadel, kolik chcete, pokud je ve vašem vozidle.

Jaké jsou Santorini Ios trajektové společnosti?

Společnosti Hellenic Seaways, Aegean Speed Lines, LANE Sea Line a ANEK Lines provozují Santorini Ios přechod.

Hellenic Seaways Santorini IosAegean Speed Lines Santorini IosLANE Sea Line Santorini IosANEK Lines Santorini Ios

Santorini trajektové terminály

Před skutečným časem odplutí lodi musíte vzít v úvahu určitý čas (u společnosti ANEK Lines, LANE Sea Line, Aegean Speed Lines nebo Hellenic Seaways], aby vás představil na trajektovém terminálu Santorini, Po uplynutí této doby již rezervace není zabezpečena. Přejděte na čítač Hellenic Seaways, Aegean Speed Lines, LANE Sea Line nebo ANEK Lines na Santorini trajektový terminál pro přihlášení pomocí pasu nebo občanského průkazu a číslo rezervace. Pokud řídíte, bude registrace provedena přímo z vašeho vozidla.
  • Santorini

Ios trajektové terminály

  • Ios

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)