Cestujte z Serifos na Atény

Uspořádejte si výlet Serifos na Atény v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Serifos na Atény v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Serifos
Atény
  • Získejte sazby
2
Serifos
Miloš
Atény
/
  • Získejte sazby

Cestovat Serifos Atény

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost115 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Serifos na Atény ?

Vybrali jste si Atény jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Serifos a jak najít to nejlepší Serifos na Atény přepravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje lety a trajekt jít do Atény z Serifos, ušetříte čas a peníze! Stačí zadat datum odjezdu Atény pak ať vás Vivanoda hledá. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Chcete-li dosáhnout cíle z Serifos, budete cestovat s Aegean Speed Lines, Aigaion Pelagos, Hellenic Seaways, Sea Jets, Zante Ferries, LANE Sea Line nebo Olympic Air do trajekt nebo lety,

Všechny druhy dopravy Serifos Atény

Na výlet Serifos (Kykladské ostrovy, Řecko) na Atény (Attica, Řecko) ve vzdálenosti 115 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Atény z Serifos,
Pustíte se do přístavu Serifos na 1.8 km z Serifosna palubě lodi Aegean Speed Lines, Hellenic Seaways nebo Zante Ferries. Loď bude kotvit v přístavuAthens Piraeus E1 na 9.1 km od Atény, Doporučujeme vám jít do přístavuSerifos pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Atény od Serifos, Můžete si vzít letMiloš-Atény pak udělej zbytek cesty trajekt,
Výjezd Miloš a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Milos MLO 6.8 km, pro odbavení zavazadel na let Atény (letiště Eleftherios Venizelos International, Kód IATA: ATH) provozovaný společností Olympic Air.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)