Cestujte z Sikinos na Atény

Uspořádejte si výlet Sikinos na Atény v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Sikinos na Atény v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Sikinos
Atény
  • Získejte sazby
2
Sikinos
Miloš
Atény
/
  • Získejte sazby
3
Sikinos
Serifos
Atény
  • Získejte sazby

Cestovat Sikinos Atény

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost190 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Sikinos na Atény?

Nabízíme 3 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Sikinos Atény, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Sikinos Aténykliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Sikinos a Atény na mapě i na trase Sikinos Atény a různé body korespondence (Letiště Eleftherios Venizelos International, Námořní stanice Athens Piraeus E1, Námořní stanice Athens Piraeus E6, Námořní stanice Sikinos) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Atény

Všechny druhy dopravy Sikinos Atény

Na výlet Sikinos (Kykladské ostrovy, Řecko) na Atény (Attica, Řecko) ve vzdálenosti 190 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Atény z Sikinos,
Pustíte se do přístavu Sikinos na 2.6 km z Sikinosna palubě lodi LANE Sea Line nebo Zante Ferries. Loď bude kotvit v přístavuAthens Piraeus E1 na 9.1 km od Atény, Doporučujeme vám jít do přístavuSikinos pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Atény od Sikinos, Můžete si vzít letMiloš-Atény pak udělej zbytek cesty trajekt,
Výjezd Miloš a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Milos MLO 6.8 km, pro odbavení zavazadel na let Atény (letiště Eleftherios Venizelos International, Kód IATA: ATH) provozovaný společností Olympic Air.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)