Cestujte z Skiathos na Mytilene

Uspořádejte si výlet Skiathos na Mytilene v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Skiathos na Mytilene v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Skiathos
Mytilene
  • Získejte sazby
2
Skiathos
Atény
Mytilene
  • Získejte sazby

Cestovat Skiathos Mytilene

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost265 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Skiathos na Mytilene?

Nabízíme 2 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Skiathos Mytilene, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Skiathos Mytilenekliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Skiathos a Mytilene na mapě i na trase Skiathos Mytilene a různé body korespondence (Letiště Mytilene, Námořní stanice Mytilene, Letiště Skiathos) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Mytilene

Které dopravní společnosti mají jít Skiathos na Mytilene?

Letecké společnosti
Olympic Air letí z letiště Skiathos JSI se nachází v 2.2 km centru města Skiathos na Atény (příjezd na letiště Eleftherios Venizelos International ATH) a z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Mytilene (sloužící letišti Mytilene MJT)
Volotea zajišťuje rotaci z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Mytilene (příjezd na letiště Mytilene MJT)
Aegean Airlines provozuje let z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Mytilene (sloužící letišti Mytilene MJT)
Námořní společnosti
Lodě Hellenic Seaways poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E1 a to Mytilene (Mytilene na 0.7 km z města)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)