Doporučená trasa
Szczecin
Přímá cesta vlak, spolujízda, lety do Varšava
Varšava
Viz ceny
Alternativní trasy
Szczecin
Cesta autobus, spolujízda, vlak do Berlín
Berlín
Cesta autobus, lety, vlak, spolujízda do Varšava
Varšava
Viz ceny

Jak se dostat z Szczecin do Varšava?

Plánujete cestu z Varšava do Szczecin a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Szczecin do Varšava, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Szczecin a Varšava, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, PKP Intercity, Russian Railways, FlixBus nebo IC Bus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Szczecin a Varšava, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Szczecin Varšava.

Pro cestu z Szczecin do Varšava máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Szczecin Varšava

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Szczecin do Varšava a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Szczecin Varšava

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Szczecin Varšava je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Szczecin Varšava

Z Szczecin do Varšava létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Varšava v rekordním čase.

Spolujízda Szczecin Varšava

Spolujízda mezi Szczecin a Varšava je ideální, pokud chcete cestovat do Varšava v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Szczecin nebo Varšava.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Szczecin do Varšava, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Szczecin Varšava

Město odjezdu
Szczecin
Polsko
Cílové město
Varšava
Polsko
Vzdálenost
454 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, spolujízda a lety
Vyhledávání jízdenek Szczecin Varšava
Hledání ubytování v Varšava
Naplánujte si cestu z Szczecin do Varšava jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Szczecin do Varšava jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Szczecin a Varšava, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, PKP Intercity, Russian Railways, FlixBus nebo IC Bus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Szczecin a Varšava s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Szczecin a Varšava

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Szczecin do Varšava?
Ceny Autobusové jízdenky z Szczecin do Varšava jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Varšava (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Szczecin a Varšava, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Doba jízdy Autobusy z Szczecin do Varšava překonávají vzdálenost 454 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Varšava.
Komfort Autobusy mezi Szczecin a Varšava mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Szczecin do Varšava?
Dostupnost Vlaková nádraží v Szczecin nebo Varšava se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Krajina Vlaky mezi Szczecin a Varšava často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Flexibilita Časy vlaků Szczecin Varšava mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Szczecin-Varšava mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody letů z Szczecin do Varšava?
Výběr leteckých společností Z Szczecin do Varšava létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Szczecin a Varšava je nejrychlejší způsob, jak urazit 454 km mezi Szczecin a Varšava.
Ceny Letenky z Szczecin do Varšava mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Varšava musí často dorazit na Szczecin letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Szczecin do Varšava?
Úsporné Spolujízda z Szczecin do Varšava je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Flexibilní Spolujízda z Szczecin do Varšava je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Szczecin do Varšava může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Szczecin? Kam přijedu v Varšava?

Odjezdová autobusová nádraží v Szczecin

Szczecin
Mapa

Odjezdová nádraží v Szczecin

Szczecin, Glowny
Mapa
Szczecin, Gumience
Mapa

Letiště odletu v Szczecin

Goleniow
Mapa

Varšava příjezdová autobusová nádraží

Warsaw
Mapa

Příjezdová nádraží v Varšava

Warszawa Centralna
Mapa
Warszawa Wschodnia
Mapa
Warszawa Zachodnia
Mapa

Letiště příjezdu do Varšava

Frederic Chopin
Mapa
Vyhledávání jízdenek Szczecin Varšava
Hledání ubytování v Varšava

Autobus Szczecin Varšava

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Szczecin-Varšava online. Tato služba je často zpoplatněna.

Četnost odjezdů do Szczecin z Varšava se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Varšava, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Do autobusu Szczecin-Varšava si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Většina autobusů mezi Szczecin a Varšava je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusové společnosti Szczecin Varšava

FlixBus
FlixBus
IC Bus
IC Bus
Vyhledávání autobusových jízdenek Szczecin Varšava

Vlaky Szczecin Varšava

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Szczecin do Varšava zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Průměrná doba jízdy vlakem z Szczecin do Varšava závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Varšava jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Szczecin do Varšava, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Szczecin a Varšava.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Szczecin a Varšava, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové společnosti z Szczecin do Varšava

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
PKP Intercity
PKP Intercity
Russian Railways
Russian Railways
Vyhledávání vlakových jízdenek Szczecin Varšava

Lety Szczecin Varšava

Letecké společnosti Szczecin Varšava

LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
EuroLot
EuroLot
Ryanair
Ryanair
Vyhledávání letů Szczecin Varšava

Spolujízda Szczecin Varšava

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Szczecin a Varšava, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Szczecin do Varšava závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Szczecin do Varšava, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Szczecin Varšava kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Platforma pro spolujízdu Szczecin Varšava

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Szczecin Varšava
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu