Algeciras
Přímá cesta trajekt do Tangier
Tangier
Viz ceny

Jak se dostat trajektem z Algeciras do Tangier ?

Hledáte ideální trajektovou jízdenku z Algeciras do Tangier? Jste na správném místě. Plavba trajektem z Algeciras do Tangier je pohodlný a příjemný způsob cestování.

Víme, že plánování cesty trajektem z Algeciras do Tangier může být stresující, a proto děláme vše pro to, abyste si mohli rezervovat trajekt z Algeciras do Tangier co nejrychleji a nejsnadněji.

S naší snadno použitelnou platformou Vivanoda můžete porovnat ceny, trasy a služby různých trajektových společností, jako jsou Acciona Trasmediterránea, Baleària, FRS Iberia, Inter Shipping nebo AML. Můžete tak najít nejlepší nabídku trajektové jízdenky Algeciras Tangier, která bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu, ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou.

Většina lodí FRS Iberia, AML, Baleària, Acciona Trasmediterránea nebo Inter Shipping nabízí na palubě vybavení, jako jsou kajuty, restaurace, obchody, Wi-Fi a další. Často také nabízejí zařízení pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Chcete-li najít nejlepší nabídky trajektů z Algeciras do Tangier, jednoduše zadejte data své cesty a spusťte vyhledávání na Vivanoda.

Informace o trajektech z Algeciras do Tangier

Přístav odjezdu
Algeciras
Španělsko
Andalusie
Přístav příjezdu
Tangier
Maroko
Vzdálenost
51 km
Trajektové společnosti
Acciona Trasmediterránea, Baleària, FRS Iberia, Inter Shipping, AML
Četnost přejezdů
31 přejezdů denně
Minimální doba přejezdu
1 hodin 30 min
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Proč jet trajektem z Algeciras do Tangier?

Ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou, trajekt z Algeciras do Tangier může být pohodlnou a příjemnou možností, jak se dostat do Tangier. Zde jsou 3 důvody, proč si myslíme, že trajekt z Algeciras do Tangier je ideální způsob cestování.

Chcete-li si vychutnat neuvěřitelný výhled na moře
Pokaždé, když jedeme na dovolenou na pobřeží, hledáme nejlepší výhled na moře. Během plavby přes Algeciras Tangier, ať už jste na palubě, večeříte v restauraci nebo odpočíváte v pohodlných salóncích lodi FRS Iberia, AML, Baleària, Acciona Trasmediterránea nebo Inter Shipping, budete mít jednoduše výhled do první řady na neuvěřitelnou podívanou, kterou moře nabízí. Restaurace, bary, salonky, kajuty... nádherný výhled na moře je na lodi všudypřítomný.
Pro pohodlí kajuty
Přestože není povinné absolvovat plavbu z Algecirasu do Tangieru rezervací kajuty, připravujete se o komfort, který trajekt jako jediný druh dopravy nabízí. Kajuty vybavené lůžky, vlastními koupelnami a někdy i průzory nebo balkony nejsou nepodobné skutečným hotelovým pokojům. Jejich využití je nejzřetelnější při nočních plavbách, ale je možné si je rezervovat i během dne.
Abyste se na palubě nenudili... na rozdíl od letadla
Obecně platí, že k cestě do Tangieru nebo kamkoli jinam je nejrychlejší letadlo. Být dlouhé hodiny připoután k sedadlu však není vždy příjemné. Během plavby trajektem Algeciras Tangier společnosti Inter Shipping, Acciona Trasmediterránea, Baleària, AML nebo FRS Iberia máte nespočet příležitostí k návštěvě restaurací a barů nebo k procházkám a opalování na promenádní palubě... Úplně jiný zážitek než z letu!

Odkud vyplouvají trajekty v Algeciras? Kam připlouvají lodě v Tangier?

Přístav odjezdu v Algeciras

Trajekty FRS Iberia, AML, Baleària, Acciona Trasmediterránea nebo Inter Shipping vyplouvají do Tangier z následujících přístavů v Algeciras:

Algeciras
Mapa

Přístav příjezdu v Tangier

Lodě společnosti Inter Shipping, Acciona Trasmediterránea, Baleària, AML nebo FRS Iberia připlouvají do Tangier z následujících přístavů:

Tangier Med
Mapa
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Které společnosti provozují přepravu mezi Algeciras a Tangier?

Pokud chcete cestovat mezi Algeciras a Tangier trajektem, můžete si vybrat z několika společností, včetně FRS Iberia, AML, Baleària, Acciona Trasmediterránea nebo Inter Shipping, které provozují pravidelné linky mezi oběma městy. Více informací o různých trajektových společnostech na této trase a jejich časech odjezdů najdete zde.

FRS Iberia Algeciras Tangier
FRS Iberia
FRS Iberia je trajektová společnost se sídlem ve Španělsku, která obsluhuje regiony Španělska a Maroka. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Algeciras-Tangier a rezervovat si jízdenku FRS Iberia mezi Algeciras a Tangier. FRS Iberia provozuje 8 přejezdů denně do Tangier z Algeciras a doba jízdy je 1 hodin 30 min. Více informací o společnosti FRS Iberia
1 hodin 30 min
8 přejezdů denně
AML Algeciras Tangier
AML
Společnost AML provozuje trajektovou dopravu do Španělsko a Maroko, včetně trajektové dopravy mezi přístavy Algeciras a Tangier. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Algeciras-Tangier a rezervovat si jízdenku AML mezi Algeciras a Tangier. AML provozuje 8 přejezdů denně do Tangier z Algeciras a doba jízdy je 1 hodin 30 min. Více informací o společnosti AML
1 hodin 30 min
8 přejezdů denně
Baleària Algeciras Tangier
Baleària
Baleària je trajektová společnost založená v roce 1997 se sídlem ve španělské Valencii. Nabízí plavby do několika destinací ve Španělsku, Francii a Itálii. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Algeciras-Tangier a rezervovat si jízdenku Baleària mezi Algeciras a Tangier. Baleària provozuje 4 přejezdů denně do Tangier z Algeciras a doba jízdy je 1 hodin 30 min. Více informací o společnosti Baleària
1 hodin 30 min
4 přejezdů denně
Acciona Trasmediterránea Algeciras Tangier
Acciona Trasmediterránea
Společnost Acciona Trasmediterránea byla založena v roce 1989 a sídlí v Barceloně ve Španělsku. Společnost obsluhuje středomořské oblasti Španělska, Francie a Itálie. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Algeciras-Tangier a rezervovat si jízdenku Acciona Trasmediterránea mezi Algeciras a Tangier. Acciona Trasmediterránea provozuje 6 přejezdů denně do Tangier z Algeciras a doba jízdy je 1 hodin 30 min. Více informací o společnosti Acciona Trasmediterránea
1 hodin 30 min
6 přejezdů denně
Inter Shipping Algeciras Tangier
Inter Shipping
Společnost Inter Shipping provozuje trajektovou dopravu do Španělsko a Maroko, včetně trajektové dopravy mezi přístavy Algeciras a Tangier. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Algeciras-Tangier a rezervovat si jízdenku Inter Shipping mezi Algeciras a Tangier. Inter Shipping provozuje 5 přejezdů denně do Tangier z Algeciras a doba jízdy je 1 hodin 30 min. Více informací o společnosti Inter Shipping
1 hodin 30 min
5 přejezdů denně

FAQ (ČASTO KLADENÉ OTÁZKY)

Pokud pojedete trajektem z Algeciras do Tangier, bude vám cesta dlouhá 51 km mezi Algeciras a Tangier trvat nejméně 1 hodin 30 min.

To často závisí na ročním období (v zimě je mezi Algeciras a Tangier méně přejezdů) a na trajektové společnosti (FRS Iberia, AML, Baleària, Acciona Trasmediterránea a Inter Shipping). V současné době se mezi Algeciras a Tangier uskuteční 31 přejezdů denně.

Mezi Algeciras a Tangier jezdí 5 trajektových společností: FRS Iberia, AML, Baleària, Acciona Trasmediterránea a Inter Shipping.

Ano, zcela jistě, přímé přejezdy nabízí Acciona Trasmediterránea, Baleària, FRS Iberia, Inter Shipping, AML.

Před rezervací si porovnejte ceny Acciona Trasmediterránea, Baleària, FRS Iberia, Inter Shipping, AML na našich webových stránkách Vivanoda. Poté si vybraný přejezd snadno a bezpečně rezervujte na stránkách našeho partnera.

Pokud chcete změnit nebo zrušit svou rezervaci trajektu Algeciras Tangier, můžete tak snadno učinit u našeho partnera, který spravuje vaši rezervaci. Vezměte prosím na vědomí, že v závislosti na tarifních podmínkách jsou některé jízdenky nevratné nebo nezměnitelné. Je důležité, abyste to při rezervaci jízdenky vzali v úvahu.

Během cesty mezi Algeciras a Tangier urazíte 51 km.

Zažijte přejezd trajektem z Algeciras do Tangier

Pokud jedete trajektem poprvé, není snadné si představit, jak vypadá námořní přejezd z Algeciras do Tangier. Abychom vám pomohli lépe se vžít do zážitků z plavby Algeciras Tangier na palubě Acciona Trasmediterránea, Baleària, FRS Iberia, Inter Shipping nebo AML, vysledovali jsme jednotlivé fáze cesty od nalodění v Algeciras až po vylodění v Tangier. Najdete zde také praktické informace o Algeciras a Tangier.

Připravenost k nalodění v Algeciras

Před zahájením cesty trajektem Algeciras Tangier je třeba provést několik kroků:

  • Prezentace v přístavu Algeciras / Do trajektového terminálu Algeciras byste měli dorazit v časovém limitu stanoveném společností FRS Iberia, AML, Baleària, Acciona Trasmediterránea nebo Inter Shipping. Po uplynutí této doby je společnost oprávněna odmítnout váš nástup na palubu.
  • Odbavení na plavbu Algeciras - Tangier / V Algeciras předložte u pokladen společnosti Inter Shipping, Acciona Trasmediterránea, Baleària, AML nebo FRS Iberia na trajektovém terminálu Algeciras své doklady totožnosti (cestovní pas nebo občanský průkaz) a číslo rezervace. Při cestě autem je postup stejný, ale přímo z odbavovacích pruhů. Zůstanete sedět ve svém vozidle.
  • Nástup na loď do Tangier / Z terminálu trajektů v Algeciras vás budou vysílané hlasové zprávy vyzývat k nástupu na trajekt. Pokud cestujete autem, pracovníci společnosti Inter Shipping, Acciona Trasmediterránea, Baleària, AML nebo FRS Iberia vám poskytnou pokyny k nástupu a zaparkování vašeho vozidla na lodi.
Na palubě lodi mezi Algeciras a Tangier

Během plavby může každý využít služeb na lodi FRS Iberia, AML, Baleària, Acciona Trasmediterránea nebo Inter Shipping podle svého přání. Zatímco někteří lidé budou mít tendenci relaxovat v útulném salónku, jiní budou chtít nakupovat v buticích nebo se najíst v samoobslužné restauraci.

Příjezd trajektu do Tangier

Zde je několik informací k vylodění v Tangier:

  • Trajekt vplouvá do přístavu Tangier / Přístup do garáže vám bude umožněn až po zakotvení lodi. Nemá smysl spěchat. Mezitím vám doporučujeme vychutnat si příjezd do Tangier z venkovní paluby.
  • Opusťte svou kajutu. / Svou kajutu musíte opustit přibližně půl hodiny před příjezdem do Tangier Harbour.
  • Opuštění lodi a prohlídka Tangier / Jakmile jsou vrata otevřená, můžete se z obrovské garáže trajektu dostat poměrně rychle. Pěší cestující se dostanou z lodi ještě rychleji. V Tangier nelze vyloučit celní kontrolu. Konečně opouštíte přístav a Tangier na vás čeká!
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu