Doporučená trasa
Barcelona
Přímá cesta lety, trajekt do Tangier
Tangier
Viz ceny
Alternativní trasy
Barcelona
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Madrid
Madrid
Cesta lety do Tangier
Tangier
Viz ceny

Jak se dostat trajektem z Barcelona do Tangier ?

Hledáte ideální trajektovou jízdenku z Barcelona do Tangier? Jste na správném místě. Plavba trajektem z Barcelona do Tangier je pohodlný a příjemný způsob cestování.

Víme, že plánování cesty trajektem z Barcelona do Tangier může být stresující, a proto děláme vše pro to, abyste si mohli rezervovat trajekt z Barcelona do Tangier co nejrychleji a nejsnadněji.

S naší snadno použitelnou platformou Vivanoda můžete porovnat ceny, trasy a služby různých trajektových společností, jako jsou Grimaldi Lines nebo Grandi Navi Veloci. Můžete tak najít nejlepší nabídku trajektové jízdenky Barcelona Tangier, která bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu, ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou.

Většina lodí Grandi Navi Veloci nebo Grimaldi Lines nabízí na palubě vybavení, jako jsou kajuty, restaurace, obchody, Wi-Fi a další. Často také nabízejí zařízení pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Chcete-li najít nejlepší nabídky trajektů z Barcelona do Tangier, jednoduše zadejte data své cesty a spusťte vyhledávání na Vivanoda.

Informace o trajektech z Barcelona do Tangier

Přístav odjezdu
Barcelona
Španělsko
Katalánsko
Přístav příjezdu
Tangier
Maroko
Vzdálenost
932 km
Trajektové společnosti
Grimaldi Lines, Grandi Navi Veloci
Četnost přejezdů
5 přejezdů týdně
Minimální doba přejezdu
28 hodin
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Proč jet trajektem z Barcelona do Tangier?

Ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou, trajekt z Barcelona do Tangier může být pohodlnou a příjemnou možností, jak se dostat do Tangier. Zde jsou 3 důvody, proč si myslíme, že trajekt z Barcelona do Tangier je ideální způsob cestování.

Odpočinek v kajutě
Přestože není povinné absolvovat plavbu z Barcelonau do Tangieru rezervací kajuty, připravujete se o komfort, který trajekt jako jediný druh dopravy nabízí. Kajuty vybavené lůžky, vlastními koupelnami a někdy i průzory nebo balkony nejsou nepodobné skutečným hotelovým pokojům. Jejich využití je nejzřetelnější při nočních plavbách, ale je možné si je rezervovat i během dne.
Abyste se na palubě nenudili... na rozdíl od letadla
Obecně platí, že k cestě do Tangieru nebo kamkoli jinam je nejrychlejší letadlo. Problémem je, že jste na svém místě uvězněni několik hodin. Během plavby trajektem Barcelona Tangier společnosti Grimaldi Lines nebo Grandi Navi Veloci máte nespočet příležitostí k návštěvě restaurací a barů nebo k procházkám a opalování na promenádní palubě... Nikdy nebudete mít během letu tolik svobody a zábavy!
Nemusíte se tedy obávat množství zavazadel.
U jiných druhů dopravy jsme často omezeni na 1 zavazadlo a každé další zavazadlo je zpoplatněno. Na trajektu Barcelona Tangier si můžete vzít libovolné množství zavazadel v rámci kapacity vašeho vozidla. Pokud cestujete bez auta, budete mít po celou dobu cesty do Tangieru omezený pohyb. Vyplatí se však zeptat se personálu Grandi Navi Veloci nebo Grimaldi Lines, zda má loď k dispozici úschovnu zavazadel, kde si můžete svá zavazadla ponechat až do příjezdu do Tangieru.

Odkud vyplouvají trajekty v Barcelona? Kam připlouvají lodě v Tangier?

Přístav odjezdu v Barcelona

Trajekty Grandi Navi Veloci nebo Grimaldi Lines vyplouvají do Tangier z následujících přístavů v Barcelona:

Barcelona
Mapa

Přístav příjezdu v Tangier

Lodě společnosti Grimaldi Lines nebo Grandi Navi Veloci připlouvají do Tangier z následujících přístavů:

Tangier Med
Mapa
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Které společnosti provozují přepravu mezi Barcelona a Tangier?

Pokud chcete cestovat mezi Barcelona a Tangier trajektem, můžete si vybrat z několika společností, včetně Grandi Navi Veloci nebo Grimaldi Lines, které provozují pravidelné linky mezi oběma městy. Více informací o různých trajektových společnostech na této trase a jejich časech odjezdů najdete zde.

Grandi Navi Veloci Barcelona Tangier
Grandi Navi Veloci
Grandi Navi Veloci je italská společnost a jeden z lídrů osobní dopravy ve Středomoří. Obsluhuje Itálii (Sicílii a Sardinii), Španělsko, Tunisko, Alžírsko, Francii a Maroko. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Barcelona-Tangier a rezervovat si jízdenku Grandi Navi Veloci mezi Barcelona a Tangier. Grandi Navi Veloci provozuje 4 přejezdů týdně do Tangier z Barcelona a doba jízdy je 29 hodin 50 min. Více informací o společnosti Grandi Navi Veloci
29 hodin 50 min
4 přejezdů týdně
Grimaldi Lines Barcelona Tangier
Grimaldi Lines
Společnost Grimaldi Lines byla založena v roce 1947 a sídlí v italské Neapoli. Nabízí trajektové služby do několika destinací v Evropě a severní Africe. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Barcelona-Tangier a rezervovat si jízdenku Grimaldi Lines mezi Barcelona a Tangier. Grimaldi Lines provozuje 1 přejezdů týdně do Tangier z Barcelona a doba jízdy je 28 hodin. Více informací o společnosti Grimaldi Lines
28 hodin
1 přejezdů týdně

FAQ (ČASTO KLADENÉ OTÁZKY)

Pokud pojedete trajektem z Barcelona do Tangier, bude vám cesta dlouhá 932 km mezi Barcelona a Tangier trvat nejméně 28 hodin.

To často závisí na ročním období (v zimě je mezi Barcelona a Tangier méně přejezdů) a na trajektové společnosti (Grandi Navi Veloci a Grimaldi Lines). V současné době se mezi Barcelona a Tangier uskuteční 5 přejezdů týdně.

Mezi Barcelona a Tangier jezdí 2 trajektových společností: Grandi Navi Veloci a Grimaldi Lines.

Ano, zcela jistě, přímé přejezdy nabízí Grimaldi Lines, Grandi Navi Veloci.

Před rezervací si porovnejte ceny Grimaldi Lines, Grandi Navi Veloci na našich webových stránkách Vivanoda. Poté si vybraný přejezd snadno a bezpečně rezervujte na stránkách našeho partnera.

Pokud chcete změnit nebo zrušit svou rezervaci trajektu Barcelona Tangier, můžete tak snadno učinit u našeho partnera, který spravuje vaši rezervaci. Vezměte prosím na vědomí, že v závislosti na tarifních podmínkách jsou některé jízdenky nevratné nebo nezměnitelné. Je důležité, abyste to při rezervaci jízdenky vzali v úvahu.

Během cesty mezi Barcelona a Tangier urazíte 932 km.

Zažijte přejezd trajektem z Barcelona do Tangier

Pokud jedete trajektem poprvé, není snadné si představit, jak vypadá námořní přejezd z Barcelona do Tangier. Abychom vám pomohli lépe se vžít do zážitků z plavby Barcelona Tangier na palubě Grimaldi Lines nebo Grandi Navi Veloci, vysledovali jsme jednotlivé fáze cesty od nalodění v Barcelona až po vylodění v Tangier. Najdete zde také praktické informace o Barcelona a Tangier.

Připravenost k nalodění v Barcelona

Před zahájením cesty trajektem Barcelona Tangier je třeba provést několik kroků:

  • Prezentace v přístavu Barcelona / Na příjezd do přístaviště trajektů v Barcelona si musíte vyhradit určitou dobu (ověřte si u společnosti Grandi Navi Veloci nebo Grimaldi Lines) před skutečným časem odjezdu lodi. Po uplynutí této doby je společnost oprávněna odmítnout váš nástup na palubu.
  • Odbavení na plavbu Barcelona - Tangier / V Barcelona předložte u pokladen společnosti Grimaldi Lines nebo Grandi Navi Veloci na trajektovém terminálu Barcelona své doklady totožnosti (cestovní pas nebo občanský průkaz) a číslo rezervace. Při cestě autem je postup stejný, ale přímo z odbavovacích pruhů. Zůstanete sedět ve svém vozidle.
  • Nástup na loď do Tangier / Z terminálu trajektů v Barcelona vás budou vysílané hlasové zprávy vyzývat k nástupu na trajekt. Pokud cestujete autem, pracovníci společnosti Grimaldi Lines nebo Grandi Navi Veloci vám poskytnou pokyny k nástupu a zaparkování vašeho vozidla na lodi.
Na palubě lodi mezi Barcelona a Tangier

Během plavby může každý využít služeb na lodi Grandi Navi Veloci nebo Grimaldi Lines podle svého přání. Někteří cestující budou chtít relaxovat v soukromí kajuty, zatímco jiní si budou užívat v barech, restauracích, hernách a obchodech.

Příjezd trajektu do Tangier

Zde je několik informací k vylodění v Tangier:

  • Trajekt vplouvá do přístavu Tangier / Přístup do garáže vám bude umožněn až po zakotvení lodi. Nemá smysl spěchat. Mezitím vám doporučujeme vychutnat si příjezd do Tangier z venkovní paluby.
  • Opusťte svou kajutu. / Svou kajutu musíte opustit přibližně půl hodiny před příjezdem do Tangier Harbour.
  • Opuštění lodi a prohlídka Tangier / Po otevření garážových vrat je výstup z lodi poměrně rychlý. Pěší cestující se dostanou z lodi ještě rychleji. V Tangier pravděpodobně projdete celní kontrolou. Konečně opouštíte přístav a Tangier na vás čeká!
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu