Tarifa
Přímá cesta trajekt do Tangier
Tangier
Viz ceny

Jak se dostat trajektem z Tarifa do Tangier ?

Hledáte ideální trajektovou jízdenku z Tarifa do Tangier? Jste na správném místě. Plavba trajektem z Tarifa do Tangier je pohodlný a příjemný způsob cestování.

Víme, že plánování cesty trajektem z Tarifa do Tangier může být stresující, a proto děláme vše pro to, abyste si mohli rezervovat trajekt z Tarifa do Tangier co nejrychleji a nejsnadněji.

S naší snadno použitelnou platformou Vivanoda můžete porovnat ceny, trasy a služby různých trajektových společností, jako jsou FRS Iberia nebo Inter Shipping. Můžete tak najít nejlepší nabídku trajektové jízdenky Tarifa Tangier, která bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu, ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou.

Většina lodí FRS Iberia nebo Inter Shipping nabízí na palubě vybavení, jako jsou kajuty, restaurace, obchody, Wi-Fi a další. Často také nabízejí zařízení pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Chcete-li najít nejlepší nabídky trajektů z Tarifa do Tangier, jednoduše zadejte data své cesty a spusťte vyhledávání na Vivanoda.

Informace o trajektech z Tarifa do Tangier

Přístav odjezdu
Tarifa
Španělsko
Andalusie
Přístav příjezdu
Tangier
Maroko
Vzdálenost
32 km
Trajektové společnosti
FRS Iberia, Inter Shipping
Četnost přejezdů
18 přejezdů denně
Minimální doba přejezdu
1 hodin
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Proč jet trajektem z Tarifa do Tangier?

Ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou, trajekt z Tarifa do Tangier může být pohodlnou a příjemnou možností, jak se dostat do Tangier. Zde jsou 3 důvody, proč si myslíme, že trajekt z Tarifa do Tangier je ideální způsob cestování.

Odpočinek v kajutě
Přestože není povinné absolvovat plavbu z Tarifau do Tangieru rezervací kajuty, připravujete se o komfort, který trajekt jako jediný druh dopravy nabízí. Kajuty vybavené lůžky, vlastními koupelnami a někdy i průzory nebo balkony nejsou nepodobné skutečným hotelovým pokojům. Jejich využití je nejzřetelnější při nočních plavbách, ale je možné si je rezervovat i během dne.
Vychutnejte si čerstvý mořský vzduch
Zdravotní účinky moře jsou již dlouho prokázané. Během plavby Tarifa-Tangier vstupte do vnějších prostor lodi FRS Iberia nebo Inter Shipping a zhluboka se nadechněte vzduchu. Svěží mořský vzduch a vlny, které trajekt rozhoupe, vás okamžitě uklidní. Do Tangieru dorazíte dokonale zklidnění a plní energie.
Je to mnohem méně nudné než v letadle
Obecně platí, že k cestě do Tangieru nebo kamkoli jinam je nejrychlejší letadlo. Jste však uvězněni na sedadle, připoutáni bezpečnostním pásem a nemáte téměř žádnou možnost cestovat. Během plavby trajektem Tarifa Tangier společnosti Inter Shipping nebo FRS Iberia máte nespočet příležitostí k návštěvě restaurací a barů nebo k procházkám a opalování na promenádní palubě... Úplně jiný zážitek než z letu!

Odkud vyplouvají trajekty v Tarifa? Kam připlouvají lodě v Tangier?

Přístav odjezdu v Tarifa

Trajekty FRS Iberia nebo Inter Shipping vyplouvají do Tangier z následujících přístavů v Tarifa:

Tarifa
Mapa

Přístav příjezdu v Tangier

Lodě společnosti Inter Shipping nebo FRS Iberia připlouvají do Tangier z následujících přístavů:

Tangier
Mapa
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Které společnosti provozují přepravu mezi Tarifa a Tangier?

Pokud chcete cestovat mezi Tarifa a Tangier trajektem, můžete si vybrat z několika společností, včetně FRS Iberia nebo Inter Shipping, které provozují pravidelné linky mezi oběma městy. Více informací o různých trajektových společnostech na této trase a jejich časech odjezdů najdete zde.

FRS Iberia Tarifa Tangier
FRS Iberia
FRS Iberia je trajektová společnost se sídlem ve Španělsku, která obsluhuje regiony Španělska a Maroka. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Tarifa-Tangier a rezervovat si jízdenku FRS Iberia mezi Tarifa a Tangier. FRS Iberia provozuje 12 přejezdů denně do Tangier z Tarifa a doba jízdy je 1 hodin. Více informací o společnosti FRS Iberia
1 hodin
12 přejezdů denně
Inter Shipping Tarifa Tangier
Inter Shipping
Společnost Inter Shipping provozuje trajektovou dopravu do Španělsko a Maroko, včetně trajektové dopravy mezi přístavy Tarifa a Tangier. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Tarifa-Tangier a rezervovat si jízdenku Inter Shipping mezi Tarifa a Tangier. Inter Shipping provozuje 6 přejezdů denně do Tangier z Tarifa a doba jízdy je 2 hodin. Více informací o společnosti Inter Shipping
2 hodin
6 přejezdů denně

FAQ (ČASTO KLADENÉ OTÁZKY)

Pokud pojedete trajektem z Tarifa do Tangier, bude vám cesta dlouhá 32 km mezi Tarifa a Tangier trvat nejméně 1 hodin.

To často závisí na ročním období (v zimě je mezi Tarifa a Tangier méně přejezdů) a na trajektové společnosti (FRS Iberia a Inter Shipping). V současné době se mezi Tarifa a Tangier uskuteční 18 přejezdů denně.

Mezi Tarifa a Tangier jezdí 2 trajektových společností: FRS Iberia a Inter Shipping.

Ano, zcela jistě, přímé přejezdy nabízí FRS Iberia, Inter Shipping.

Před rezervací si porovnejte ceny FRS Iberia, Inter Shipping na našich webových stránkách Vivanoda. Poté si vybraný přejezd snadno a bezpečně rezervujte na stránkách našeho partnera.

Pokud chcete změnit nebo zrušit svou rezervaci trajektu Tarifa Tangier, můžete tak snadno učinit u našeho partnera, který spravuje vaši rezervaci. Vezměte prosím na vědomí, že v závislosti na tarifních podmínkách jsou některé jízdenky nevratné nebo nezměnitelné. Je důležité, abyste to při rezervaci jízdenky vzali v úvahu.

Během cesty mezi Tarifa a Tangier urazíte 32 km.

Zažijte přejezd trajektem z Tarifa do Tangier

Pokud jedete trajektem poprvé, není snadné si představit, jak vypadá námořní přejezd z Tarifa do Tangier. Abychom vám pomohli lépe se vžít do zážitků z plavby Tarifa Tangier na palubě FRS Iberia nebo Inter Shipping, vysledovali jsme jednotlivé fáze cesty od nalodění v Tarifa až po vylodění v Tangier. Najdete zde také několik turistických a praktických informací o Tarifa a Tangier.

Připravenost k nalodění v Tarifa

Než se vydáte na cestu trajektem z Tarifa do Tangier, zde je několik kroků, které je třeba učinit před naloděním:

  • Prezentace v přístavu Tarifa / Do přístavu Tarifa byste měli dorazit s dostatečným předstihem. Ověřte si to prosím u společnosti Inter Shipping nebo FRS Iberia. Po uplynutí této doby je společnost oprávněna odmítnout váš nástup na palubu.
  • Odbavení na plavbu Tarifa - Tangier / V Tarifa předložte u pokladen společnosti Inter Shipping nebo FRS Iberia na trajektovém terminálu Tarifa své doklady totožnosti (cestovní pas nebo občanský průkaz) a číslo rezervace. Při cestě autem je postup stejný, ale přímo z odbavovacích pruhů. Zůstanete sedět ve svém vozidle.
  • Nástup na loď do Tangier / Z terminálu trajektů v Tarifa vás budou vysílané hlasové zprávy vyzývat k nástupu na trajekt. Pokud cestujete autem, pracovníci společnosti Inter Shipping nebo FRS Iberia vám poskytnou pokyny k nástupu a zaparkování vašeho vozidla na lodi.
Přejezd z Tarifa do Tangier: na palubě lodi...

Během plavby může každý využít služeb na lodi FRS Iberia nebo Inter Shipping podle svého přání. Někdo bude chtít odpočívat v některém z lehátek, jiný bude chtít využít všechny služby nabízené na palubě nebo si prostě jen užívat výhled na moře z paluby lodi.

Příjezd trajektu do Tangier

Zde je několik informací k vylodění v Tangier:

  • Trajekt vplouvá do přístavu Tangier / Přístup do garáže vám bude umožněn až po zakotvení lodi. Nemá smysl spěchat. Místo toho si vychutnejte příjezd do přístavu v Tangier z paluby lodi.
  • Opusťte svou kajutu. / Pokud jste cestovali z Tarifa do Tangier v pohodlné kajutě, budete muset kajutu opustit přibližně půl hodiny před příjezdem do Tangier.
  • Opuštění lodi a prohlídka Tangier / Vyjet z lodní garáže je poměrně rychlé. Pěší cestující se dostanou z lodi ještě rychleji. Celníci v Tangier přístavu vás mohou podrobit kontrole. Konečně opouštíte přístav a Tangier na vás čeká!
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu