Vídeň
Přímá cesta spolujízda, vlak, autobus, lety do Innsbruck
Innsbruck
Viz ceny

Jak se dostat z Vídeň do Innsbruck?

Plánujete cestu z Innsbruck do Vídeň a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Vídeň do Innsbruck, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Vídeň a Innsbruck, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, ÖBB, MÁV, Hellö nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Vídeň a Innsbruck, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Vídeň Innsbruck.

Pro cestu z Vídeň do Innsbruck máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Vídeň Innsbruck

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Vídeň do Innsbruck a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Vídeň Innsbruck

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Vídeň Innsbruck je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Vídeň Innsbruck

Z Vídeň do Innsbruck létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Innsbruck v rekordním čase.

Spolujízda Vídeň Innsbruck

Spolujízda mezi Vídeň a Innsbruck je ideální, pokud chcete cestovat do Innsbruck v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Vídeň nebo Innsbruck.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Vídeň do Innsbruck, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Vídeň Innsbruck

Město odjezdu
Vídeň
Rakousko
Vídeň
Cílové město
Innsbruck
Rakousko
Tyrol
Vzdálenost
387 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda, vlak, autobus a lety
Vyhledávání jízdenek Vídeň Innsbruck
Hledání ubytování v Innsbruck
Naplánujte si cestu z Vídeň do Innsbruck jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Vídeň do Innsbruck jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Vídeň a Innsbruck, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, ÖBB, MÁV, Hellö nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Vídeň a Innsbruck s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Vídeň a Innsbruck

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Vídeň do Innsbruck?
Ceny Autobusové jízdenky z Vídeň do Innsbruck jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Innsbruck (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Vídeň a Innsbruck, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Vídeň a Innsbruck jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Vídeň a Innsbruck mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Vídeň do Innsbruck překonávají vzdálenost 387 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Innsbruck.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Vídeň do Innsbruck?
Komfort Vlaky mezi Vídeň a Innsbruck obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Vídeň do Innsbruck je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Rychlost Vlaky z Vídeň do Innsbruck jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Vídeň-Innsbruck mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Vídeň Innsbruck mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody letů z Vídeň do Innsbruck?
Rychlost Let mezi Vídeň a Innsbruck je nejrychlejší způsob, jak urazit 387 km mezi Vídeň a Innsbruck.
Výběr leteckých společností Z Vídeň do Innsbruck létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Vídeň do Innsbruck mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Innsbruck musí často dorazit na Vídeň letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Vídeň Innsbruck mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Vídeň do Innsbruck?
Úsporné Spolujízda z Vídeň do Innsbruck je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Flexibilní Spolujízda z Vídeň do Innsbruck je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Přátelskost Spolujízda mezi Vídeň a Innsbruck je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Vídeň do Innsbruck může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Spolehlivost Při cestě do Vídeň Innsbruck byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.

Odkud začít v Vídeň? Kam přijedu v Innsbruck?

Odjezdová autobusová nádraží v Vídeň

(VIB) Vienna International Busterminal
Mapa
Vienna (central station)
Mapa
Vienna Erdberg
Mapa

Odjezdová nádraží v Vídeň

Wien Westbahnhof
Mapa
Wien Hütteldorf
Mapa
Wien Meidling
Mapa

Letiště odletu v Vídeň

Vienna-Schwechat International
Mapa

Innsbruck příjezdová autobusová nádraží

Innsbruck
Mapa
Innsbruck Südbahnstraße
Mapa

Příjezdová nádraží v Innsbruck

Innsbruck
Mapa
Innsbruck Westbahnhof
Mapa
Innsbruck Allerheiligenhöfe
Mapa
Innsbruck Hötting
Mapa

Letiště příjezdu do Innsbruck

Kranebitten
Mapa
Vyhledávání jízdenek Vídeň Innsbruck
Hledání ubytování v Innsbruck

3 tipy pro levnější cestování mezi Vídeň a Innsbruck

Rozhodli jste se cestovat z Vídeň do Innsbruck a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Vídeň do Innsbruck.

  • 1. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky Vídeň-Innsbruck jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do Innsbruck mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.
  • 2. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Vídeň do Innsbruck. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Innsbruck.
  • 3. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Vídeň-Innsbruck jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Innsbruck spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Vídeň-Innsbruck ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Innsbruck.

Autobus Vídeň Innsbruck

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Vídeň - Innsbruck se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Vídeň do Innsbruck na Vivanoda.

Četnost odjezdů do Vídeň z Innsbruck se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Innsbruck, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Vídeň a Innsbruck je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusy mezi Vídeň a Innsbruck obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Doba trvání cesty autobusem mezi Vídeň a Innsbruck se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Innsbruck pro váš termín cesty.

Autobusy Vídeň-Innsbruck jsou zpravidla vybaveny klimatizací, aby se cestující cítili pohodlně, zejména v létě, kdy jsou teploty vysoké.

Autobusové společnosti Vídeň Innsbruck

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Vídeň Innsbruck

Vlaky Vídeň Innsbruck

Vlaky mezi Vídeň a Innsbruck jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Vlakové jízdenky z Vídeň do Innsbruck lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Vídeň do Innsbruck alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Vídeň a Innsbruck, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Vídeň do Innsbruck, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Vídeň a Innsbruck.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Vídeň do Innsbruck existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Vlakové společnosti z Vídeň do Innsbruck

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
ÖBB
ÖBB
MÁV
MÁV
WestBahn
WestBahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Vídeň Innsbruck

Lety Vídeň Innsbruck

Letecké společnosti Vídeň Innsbruck

Austrian Airlines
Austrian Airlines
Lufthansa
Lufthansa
Niki Airlines
Niki Airlines
Vyhledávání letů Vídeň Innsbruck

Spolujízda Vídeň Innsbruck

Doba trvání společné jízdy mezi Vídeň a Innsbruck závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Vídeň a Innsbruck. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Vídeň a Innsbruck, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Domácí zvířata jsou ve společných vozech mezi Vídeň a Innsbruck povolena v závislosti na preferencích řidiče. Je důležité se před rezervací informovat u řidiče.

Sedadla pro spolujízdu se liší v pohodlí v závislosti na typu použitého vozidla a preferencích řidiče. Před rezervací je důležité ověřit si u řidiče podrobnosti o vozidle.

Platforma pro spolujízdu Vídeň Innsbruck

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Vídeň Innsbruck

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu