Doporučená trasa
Vídeň
Přímá cesta autobus, vlak, spolujízda do Karlsruhe
Karlsruhe
Viz ceny
Alternativní trasy
Vídeň
Cesta spolujízda, lety, autobus, vlak do Stuttgart
Stuttgart
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Karlsruhe
Karlsruhe
Viz ceny
Vídeň
Cesta spolujízda, vlak, autobus, lety do Mnichov
Mnichov
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Karlsruhe
Karlsruhe
Viz ceny

Jak se dostat z Vídeň do Karlsruhe?

Plánujete cestu z Karlsruhe do Vídeň a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Vídeň do Karlsruhe, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Vídeň a Karlsruhe, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, ÖBB, SBB CFF FFS, ADAC PostBus nebo Hellö) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Vídeň a Karlsruhe, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Vídeň Karlsruhe.

Pro cestu z Vídeň do Karlsruhe máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Vídeň Karlsruhe

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Vídeň do Karlsruhe a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Vídeň Karlsruhe

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Vídeň Karlsruhe je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Vídeň Karlsruhe

Z Vídeň do Karlsruhe létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Karlsruhe v rekordním čase.

Spolujízda Vídeň Karlsruhe

Spolujízda mezi Vídeň a Karlsruhe je ideální, pokud chcete cestovat do Karlsruhe v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Vídeň nebo Karlsruhe.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Vídeň do Karlsruhe, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Vídeň Karlsruhe

Město odjezdu
Vídeň
Rakousko
Vídeň
Cílové město
Karlsruhe
Německo
Bádensko-Württembersko
Vzdálenost
592 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus, vlak a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Vídeň Karlsruhe
Hledání ubytování v Karlsruhe
Naplánujte si cestu z Vídeň do Karlsruhe jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Vídeň do Karlsruhe jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Vídeň a Karlsruhe, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, ÖBB, SBB CFF FFS, ADAC PostBus nebo Hellö, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Vídeň a Karlsruhe s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Vídeň a Karlsruhe

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Vídeň do Karlsruhe?
Rychlost Vlaky z Vídeň do Karlsruhe jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Dostupnost Vlaková nádraží v Vídeň nebo Karlsruhe se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Flexibilita Časy vlaků Vídeň Karlsruhe mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Vídeň-Karlsruhe mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody letů z Vídeň do Karlsruhe?
Výběr leteckých společností Z Vídeň do Karlsruhe létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Vídeň a Karlsruhe je nejrychlejší způsob, jak urazit 592 km mezi Vídeň a Karlsruhe.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Vídeň Karlsruhe mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Karlsruhe musí často dorazit na Vídeň letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Vídeň do Karlsruhe?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Vídeň a Karlsruhe jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Vídeň a Karlsruhe, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Doba jízdy Autobusy z Vídeň do Karlsruhe překonávají vzdálenost 592 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Karlsruhe.
Komfort Autobusy mezi Vídeň a Karlsruhe mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Vídeň do Karlsruhe?
Flexibilní Spolujízda z Vídeň do Karlsruhe je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Přátelskost Spolujízda mezi Vídeň a Karlsruhe je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Spolehlivost Při cestě do Vídeň Karlsruhe byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.

Odkud začít v Vídeň? Kam přijedu v Karlsruhe?

Odjezdová autobusová nádraží v Vídeň

(VIB) Vienna International Busterminal
Mapa
Vienna (central station)
Mapa
Vienna Erdberg
Mapa

Odjezdová nádraží v Vídeň

Wien Westbahnhof
Mapa
Wien Hütteldorf
Mapa
Wien Meidling
Mapa

Letiště odletu v Vídeň

Vienna-Schwechat International
Mapa

Karlsruhe příjezdová autobusová nádraží

Karlsruhe
Mapa
Karlsruhe
Mapa

Příjezdová nádraží v Karlsruhe

Karlsruhe Hbf
Mapa
Vyhledávání jízdenek Vídeň Karlsruhe
Hledání ubytování v Karlsruhe

Autobus Vídeň Karlsruhe

Četnost odjezdů do Vídeň z Karlsruhe se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Karlsruhe, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusy mezi Vídeň a Karlsruhe obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Vídeň - Karlsruhe se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Vídeň do Karlsruhe na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Vídeň a Karlsruhe je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusové společnosti Vídeň Karlsruhe

ADAC PostBus
ADAC PostBus
Hellö
Hellö
Blablabus
Blablabus
FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Vídeň Karlsruhe

Vlaky Vídeň Karlsruhe

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Vídeň do Karlsruhe existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Vídeň do Karlsruhe, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Vídeň a Karlsruhe.

Vlakové jízdenky z Vídeň do Karlsruhe lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Vídeň do Karlsruhe alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové společnosti z Vídeň do Karlsruhe

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
ÖBB
ÖBB
SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
SNCF
SNCF
MÁV
MÁV
Vyhledávání vlakových jízdenek Vídeň Karlsruhe

Lety Vídeň Karlsruhe

Letecké společnosti Vídeň Karlsruhe

Austrian Airlines
Austrian Airlines
Lufthansa
Lufthansa
Niki Airlines
Niki Airlines
Germanwings
Germanwings
Vyhledávání letů Vídeň Karlsruhe

Spolujízda Vídeň Karlsruhe

Doba trvání společné jízdy mezi Vídeň a Karlsruhe závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Vídeň do Karlsruhe závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Vídeň do Karlsruhe, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Vídeň a Karlsruhe. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Vídeň a Karlsruhe, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Platforma pro spolujízdu Vídeň Karlsruhe

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Vídeň Karlsruhe

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu