Doporučená trasa
Vídeň
Přímá cesta lety, vlak, autobus, spolujízda do Milán
Milán
Viz ceny
Alternativní trasy
Vídeň
Cesta spolujízda, autobus, vlak do Curych
Curych
Cesta lety, autobus, spolujízda do Milán
Milán
Viz ceny
Vídeň
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Innsbruck
Innsbruck
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Milán
Milán
Viz ceny

Jak se dostat z Vídeň do Milán?

Plánujete cestu z Milán do Vídeň a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Vídeň do Milán, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Vídeň a Milán, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Trenitalia, MÁV, ÖBB, Blablabus nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Vídeň a Milán, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Vídeň Milán.

Pro cestu z Vídeň do Milán máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Vídeň Milán

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Vídeň do Milán a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Vídeň Milán

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Vídeň Milán je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Vídeň Milán

Z Vídeň do Milán létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Milán v rekordním čase.

Spolujízda Vídeň Milán

Spolujízda mezi Vídeň a Milán je ideální, pokud chcete cestovat do Milán v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Vídeň nebo Milán.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Vídeň do Milán, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Vídeň Milán

Město odjezdu
Vídeň
Rakousko
Vídeň
Cílové město
Milán
Itálie
Lombardie
Vzdálenost
626 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety, vlak, autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Vídeň Milán
Hledání ubytování v Milán
Naplánujte si cestu z Vídeň do Milán jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Vídeň do Milán jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Vídeň a Milán, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Trenitalia, MÁV, ÖBB, Blablabus nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Vídeň a Milán s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Vídeň a Milán

Výhody a nevýhody spolujízdy z Vídeň do Milán?
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Vídeň do Milán na životní prostředí.
Přátelskost Spolujízda mezi Vídeň a Milán je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Vídeň do Milán je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Komfort Po celou dobu cesty z Vídeň do Milán musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Spolehlivost Při cestě do Vídeň Milán byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Výhody a nevýhody letů z Vídeň do Milán?
Rychlost Let mezi Vídeň a Milán je nejrychlejší způsob, jak urazit 626 km mezi Vídeň a Milán.
Výběr leteckých společností Z Vídeň do Milán létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Milán musí často dorazit na Vídeň letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Ceny Letenky z Vídeň do Milán mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Vídeň Milán mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Vídeň do Milán?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Vídeň do Milán je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Rychlost Vlaky z Vídeň do Milán jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Dostupnost Vlaková nádraží v Vídeň nebo Milán se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Náklady Jízdenky na vlak Vídeň-Milán mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Vídeň Milán mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Vídeň do Milán?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Vídeň a Milán, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Vídeň do Milán jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Milán (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Vídeň a Milán jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Vídeň a Milán mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Vídeň do Milán překonávají vzdálenost 626 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Milán.

Odkud začít v Vídeň? Kam přijedu v Milán?

Odjezdová autobusová nádraží v Vídeň

(VIB) Vienna International Busterminal
Mapa
Vienna Erdberg
Mapa
Vienna (central station)
Mapa
Vienna VIE
Mapa

Odjezdová nádraží v Vídeň

Wien Westbahnhof
Mapa
Wien Meidling
Mapa
Wien Hütteldorf
Mapa
Wien Hbf
Mapa

Letiště odletu v Vídeň

Vienna-Schwechat International
Mapa

Milán příjezdová autobusová nádraží

Milan autostazione
Mapa
Milan (San Donato)
Mapa

Příjezdová nádraží v Milán

Milano Centrale
Mapa
Milano Rogoredo
Mapa

Letiště příjezdu do Milán

Linate
Mapa
Malpensa
Mapa
Vyhledávání jízdenek Vídeň Milán
Hledání ubytování v Milán

3 tipy pro levnější cestování mezi Vídeň a Milán

Rozhodli jste se cestovat z Vídeň do Milán a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Vídeň do Milán.

  • 1. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Vídeň do Milán, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Milán a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 2. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Vídeň-Milán jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Milán spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Vídeň-Milán ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Milán.
  • 3. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky Vídeň-Milán jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do Milán mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.

Autobus Vídeň Milán

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Vídeň - Milán se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Vídeň do Milán na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Vídeň a Milán je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Četnost odjezdů do Vídeň z Milán se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Milán, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Vídeň-Milán online. Tato služba je často zpoplatněna.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Vídeň-Milán spojena s dodatečnými náklady.

Autobusy mezi Vídeň a Milán obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Autobusové společnosti Vídeň Milán

Blablabus
Blablabus
FlixBus
FlixBus
Eurolines CH
Eurolines CH
Hellö
Hellö
Vyhledávání autobusových jízdenek Vídeň Milán

Vlaky Vídeň Milán

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Vídeň a Milán, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Vídeň do Milán alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Vídeň do Milán existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Vlaky mezi Vídeň a Milán jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Vídeň do Milán zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Vídeň do Milán, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Vídeň a Milán.

Vlakové společnosti z Vídeň do Milán

Trenitalia
Trenitalia
MÁV
MÁV
ÖBB
ÖBB
Russian Railways
Russian Railways
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Vídeň Milán

Lety Vídeň Milán

Letecké společnosti Vídeň Milán

Swiss International Airlines
Swiss International Airlines
Austrian Airlines
Austrian Airlines
Korean Air Lines
Korean Air Lines
Niki Airlines
Niki Airlines
Alitalia
Alitalia
Lufthansa
Lufthansa
Vyhledávání letů Vídeň Milán

Spolujízda Vídeň Milán

Počet míst ve spolujízdě z Vídeň do Milán závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Vídeň a Milán. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Doba trvání společné jízdy mezi Vídeň a Milán závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Vídeň a Milán, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Při spolujízdě z Vídeň do Milán je možné požádat o zastávku na trase, záleží však na řidiči a ostatních cestujících. Je důležité se před rezervací informovat u řidiče.

Platforma pro spolujízdu Vídeň Milán

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Vídeň Milán

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu