Cestujte z Vídeň na Ostrava

Uspořádejte si výlet Vídeň (Rakousko) na Ostrava v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Vídeň na Ostrava v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Vídeň
Ostrava
/
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Vídeň Ostrava

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost228 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Vídeň na Ostrava ?

Plánujete výlet Vídeň na Ostrava a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Vídeň Ostrava? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda, vlaky a lety dostat se Ostrava, Jednoduše zadejte své datum cesty do Ostrava a Vivanoda dělá zbytek. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Cestovat z Vídeň, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy Russian Railways, FlixBus, LEO Express, LEO Express, Blablacar, ÖBB a Job Air vás vezme Ostrava,

Všechny druhy dopravy Vídeň Ostrava

Pokud máte nějaké preference pro určitý druh dopravy, získejte více informací o těchto sekcích:

vlak Vídeň na Ostrava

Noční vlak Vídeň Ostrava

Noční vlaky jsou dobrou příležitostí, jak zachránit hotelovou noc Ostrava protože můžete spát, ať už na sedadle nebo v pohodlném kotvícím lůžku.

Meziměstský vlak Vídeň Ostrava

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Vídeň a Ostrava s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

Existuje přímý vlak určený pro Ostrava z Vídeň?

Ano, Vídeň na Ostrava trasu obsluhuje přímý vlak. Uvědomte si, že v závislosti na den v týdnu se může rozvrh změnit a přímé vlaky nemusí fungovat každý den. Chcete-li zkontrolovat ceny a dostupnost, spusťte hledání a Vídeň-Ostrava vlaková jízdenka na Vivanodě.

Železniční stanice z Vídeň

 • Wien Hbf
 • Wien Westbahnhof

Příjezd vlakových stanic v Ostrava

 • Ostrava hlavní nádraží
 • Ostrava Svinov
 • Ostrava hl. n.

Vídeň Ostrava železniční společnosti

Železnice ÖBB a Russian Railways jsou společnosti, s nimiž se můžete vydat na cestu Ostrava,
ÖBB Vídeň OstravaRussian Railways Vídeň Ostrava

Carpool od Vídeň na Ostrava

Spolujízda je nedávný způsob cestování sdílením vaší cesty Vídeň-Ostrava s ostatními cestujícími hledajícími stejnou trasu. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. Takže máte více šancí najít Vídeň-Ostrava jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. Dobrá volba pro lastminute pobyt v Ostrava!

Vídeň na Ostrava autobus

Hledáte autobus z Vídeň na Ostrava? Na této trase je skutečně přímá autobusová linka.

Autobusem z Vídeň na Ostrava vám nemusí být tak zřejmé. Proto vám předkládáme několik argumentů, které by vás mohly přesvědčit, abyste nastoupili na autobus Ostrava,

 • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 228 km cesty.
 • Ekologičtější je cestování po moderním autobusu než do bazénu. Kromě toho silniceVídeň Ostrava je sdíleno jinými vozidly a pro provoz autobusu není nutná žádná další infrastruktura.
 • Velmi nízké ceny! NaVídeň Ostrava linka, přepravné jízdné jsou často nepřekonatelné ve srovnání s jinými druhy dopravy: spolujízda nebo vlak.

Jaké jsou autobusové společnosti provozující Vídeň Ostrava ?

LEO Express a FlixBus jsou autobusové společnosti provozující autobusovou linku Vídeň Ostrava s přímou službou.

LEO Express Vídeň OstravaFlixBus Vídeň Ostrava

Odlet autobusové stanice v Vídeň

Budete se muset dostavit Vídeň zastávka mezi 15 minutami a 30 minutami, v závislosti na autobusové společnosti, před časem odletu uvedeným na lístku. Abyste se vyhnuli chycení nesprávného autobusu, zkontrolujte místo vpřed, kde je cíl “Ostrava'by se mělo zobrazit. Pak stačí pouze ověřit platnost jízdenky u řidiče TRENITALIE, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

 • Vienna Stadion Center
 • Vienna (central station)

Příjezd autobusových nádraží v Ostrava

v Ostrava, ujistěte se, že na svém sedadle ani v kufru trenéra nic nenecháte.

 • Ostrava střed žel. st. (BUS)
 • Ostrava hl.n. LEO
 • Ostrava-Svinov

Levné lety z Vídeň na Ostrava

Levné letenky do Ostrava někdy není tak snadné se dostat, ale rádi bychom vám připomněli několik tipů:

 • Rezervujte si Vídeň Ostrava let s dostatečným předstihem, abyste získali ty nejlepší ceny. Toto je jedno z nejdůležitějších pravidel v leteckém průmyslu: cestující ve volném čase, kteří chtějí brzy zaplatit méně knih; obchodní cesty jsou ochotny platit více, ale rezervovat pozdě.
 • Buďte flexibilní s daty cesty do Ostrava, Ceny se neustále mění a liší se každý den. Důležitým přínosem bude mít určitou flexibilitu.

Které letecké společnosti provozují Vídeň na Ostrava lety?

Job Air je jedinou leteckou společností létající s přímým odkazem na Ostrava z letiště Vídeň,
Job Air Vídeň Ostrava

Odletové letiště v Vídeň

 • VIE Vienna-Schwechat International

Cílové letiště v Ostrava

 • OSR Mosnov

Které dopravní společnosti mají jít Vídeň na Ostrava?

Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Vídeň-Ostrava vlak z vlakového nádraží Wien Hbf (2.7 km z centra města) a slouží vlakové stanici Ostrava hlavní nádraží při příjezdu (2 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Vídeň na Ostrava odjíždějící vlakem Chopin Night Train Wien Westbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Ostrava hlavní nádraží ( Česká Republika)
LEO Express spojuje kolejnice Přerov-Ostrava vlak z vlakového nádraží Prerov (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Ostrava Svinov při příjezdu (5.4 km z centra)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Vienna (central station) na Vídeň a to Ostrava-Svinov ( Česká Republika)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Vídeň (autobusová zastávka Vienna Stadion Center na 3.7 km od centra) a města Ostrava tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Ostrava-Svinov Nachází se asi 5.5 km od centra.
Letecké společnosti
Job Air udělá let z letiště Vienna-Schwechat International VIE se nachází v 18 km centru města Vídeň na Ostrava (příjezd na letiště Mosnov OSR)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Vídeň-Ostrava (229 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)