Cestujte z Vídeň na Přerov

Uspořádejte si výlet Vídeň (Rakousko) na Přerov v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Vídeň na Přerov v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Vídeň
Přerov
/
  • Získejte sazby
2
Vídeň
Otrokovice
Přerov
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Vídeň Přerov

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost159 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Vídeň na Přerov?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Vídeň Přerov, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Vídeň Přerovkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Vídeň a Přerov na mapě i na trase Vídeň Přerov a různé body korespondence (Stanice Prerov, Autobusové nádraží Přerov, Stanice Wien Westbahnhof, Stanice Wien Meidling, Stanice Wien Hbf) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Přerov

Které dopravní společnosti mají jít Vídeň na Přerov?

Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Vídeň-Přerov vlak z vlakového nádraží Wien Hbf (2.7 km z centra města) a slouží vlakové stanici Prerov při příjezdu (1 km z centra)
LEO Express provozuje linku z Otrokovice na Přerov odjíždějící vlakem Otrokovice se dostanete na vlakové nádraží Prerov ( Česká Republika)
ÖBB spojuje kolejnice Vídeň-Přerov Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Wien Westbahnhof (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Prerov při příjezdu (1 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Vídeň-Přerov (160 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Otrokovice na Otrokovice a to Přerov ( Česká Republika)

Všechny druhy dopravy Vídeň Přerov

Na výlet Vídeň (Vídeň, Rakousko) na Přerov (Česká Republika) ve vzdálenosti 159 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Vídeň Přerov je přímý.
Vlaky Chopin Night Train Russian Railways nebo ÖBB to Přerov opustit vlakové nádraží Wien Westbahnhof na Vídeň, Příjezd naPřerov bude na stanici Prerov Nachází se cca 1 km min.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Vídeň-Přerov,
I když není možné provést výlet Vídeň Přerov pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (vlak], které dokončí cestu Otrokovice-Přerov,
Nalodíte se na autobus FlixBus Otrokovice, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Přerov (0.9 km z Přerov, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Otrokovice (na 0.8 km od Otrokovice) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Přerov,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)