Cestujte z Vídeň na Sankt Polten

Uspořádejte si výlet Vídeň (Rakousko) na Sankt Polten v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Vídeň na Sankt Polten v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Vídeň
Sankt Polten
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Vídeň Sankt Polten

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost56 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Vídeň na Sankt Polten ?

Vybrali jste si Sankt Polten jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Vídeň a jak najít to nejlepší Vídeň na Sankt Polten přepravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda a vlaky dostat se Sankt Polten, Vyplňte datum cesty do Sankt Polten a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Cestovat z Vídeň, vlaky, spolujízda nebo autobusy ÖBB, WestBahn, FlixBus, Blablacar a Deutsche Bahn vás vezme Sankt Polten,

Které dopravní společnosti mají jít Vídeň na Sankt Polten?

Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Vídeň-Sankt Polten ICE vlak z vlakového nádraží Wien Westbahnhof (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici St. Pölten Hauptbahnhof při příjezdu (0.4 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Vídeň na Sankt Polten odjíždějící vlakem Euronight Wien Hütteldorf se dostanete na vlakové nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (Dolní Rakousy Rakousko)
WestBahn spojuje kolejnice Vídeň-Sankt Polten WB vlak z vlakového nádraží Wien Hütteldorf (0.1 km z centra města) a slouží vlakové stanici St. Pölten Hauptbahnhof při příjezdu (0.4 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Vídeň-Sankt Polten (56 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Wien Westbahnhof na Vídeň a to St. Pölten (Dolní Rakousy Rakousko)

Všechny druhy dopravy Vídeň Sankt Polten

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

vlak Vídeň na Sankt Polten

Vysokorychlostní vlak Vídeň Sankt Polten

Jedná se o vlaky provozované ve velmi vysoké rychlosti a obsluhující pouze několik měst včetně Vídeň a Sankt Polten. Často pracují na vyhrazených tratích.

Noční vlak Vídeň Sankt Polten

Místo příjezdu Sankt Polten v noci a zaplatit hotelový pokoj, raději odjezd Vídeň ve večerních hodinách s pohodlím spacího vlaku vybaveného lůžky.

Meziměstský vlak Vídeň Sankt Polten

Železniční stanice je čtrnáct Vídeň a Sankt Polten jsou obsluhovány meziměstskými vlaky, které jsou rychlejší než regionální vlaky.

Vídeň Sankt Polten železniční společnosti

Jedná se o 3 železničních společností, které můžete vzít během cesty do Sankt Polten: Deutsche Bahn, ÖBB a WestBahn.
Deutsche Bahn Vídeň Sankt PoltenÖBB Vídeň Sankt PoltenWestBahn Vídeň Sankt Polten

Železniční stanice z Vídeň

  • Wien Westbahnhof
  • Wien Hütteldorf

Příjezd vlakových stanic v Sankt Polten

  • St. Pölten Hauptbahnhof

Je Vídeň připojen k Sankt Polten s přímým vlakem?

Ano, Vídeň na Sankt Polten trasu obsluhuje přímý vlak. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li zkontrolovat ceny a dostupnost, spusťte hledání a Vídeň-Sankt Polten vlaková jízdenka na Vivanodě.

Vídeň na Sankt Polten autobus

Tato trasa autokaru je provozována beze změny Vídeň na Sankt Polten

Možná se divíte, zda stojí za to cestovat autobusem mezi Vídeň a Sankt Polten a jaké mohou být výhody tohoto druhu dopravy. Proto vám předkládáme několik argumentů, které by vás mohly přesvědčit, abyste nastoupili na autobus Sankt Polten,

  • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 56 km cesty.
  • Flotila vozů FlixBus je nová, a proto zelenější než spolujízda. Od rokuVídeň Sankt Polten silnice již byla postavena na dlouhou dobu, autobusy nevyžadují žádnou další infrastrukturu, která narušuje krajinu.
  • V létě zapomeňte na tepelnou vlnu díky klimatizace téměř ve všech Vídeň Sankt Polten trenéři jsou vybaveni.

Jaké jsou autobusové společnosti provozující Vídeň Sankt Polten ?

FlixBus je jedinou autobusovou společností poskytující přímé autobusové linky Vídeň Sankt Polten,

FlixBus Vídeň Sankt Polten

Odlet autobusové stanice v Vídeň

Doporučujeme, abyste dorazili na Vídeň autobusové nádraží 15 až 30 minut před odletem, v závislosti na autokarové společnosti. Název cíle “Sankt Polten'je vždy uvedeno na přední straně autobusu. Pak stačí pouze ověřit platnost jízdenky u řidiče TRENITALIE, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

  • Wien Westbahnhof

Autobusové zastávky při příjezdu v Sankt Polten

v Sankt Polten, ujistěte se, že na svém sedadle ani v kufru trenéra nic nenecháte.

  • St. Pölten

Carpool od Vídeň na Sankt Polten

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Vídeň-Sankt Polten cesty autem s ostatními. To pomáhá snížit cestovní náklady pro řidiče i spolujezdce a také snižuje dopad na životní prostředí.

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. To znamená, že při hledání Vídeň-Sankt Polten jízdy, s větší pravděpodobností je najdete, pokud budete hledat pouze tři dny předem (a ne dva měsíce). Dobrá volba pro lastminute pobyt v Sankt Polten!

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)