Cestujte z Vídeň na Wels

Uspořádejte si výlet Vídeň (Rakousko) na Wels v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Vídeň na Wels v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Vídeň
Wels
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Vídeň Wels

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost174 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Vídeň na Wels ?

Wels je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Vídeň na Wels dopravní nabídky? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda a vlaky dostat se Wels, Vyplňte datum cesty do Wels a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda a autobusy ÖBB, FlixBus, Deutsche Bahn, WestBahn nebo Blablacar dosáhnout Wels,

Které dopravní společnosti mají jít Vídeň na Wels?

Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Vídeň-Wels Euronight vlak z vlakového nádraží Wien Hütteldorf (0.1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wels při příjezdu (1.1 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linku z Vídeň na Wels odjíždějící vlakem ICE Wien Westbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Wels (Horní Rakousy Rakousko)
WestBahn spojuje kolejnice Vídeň-Wels WB vlak z vlakového nádraží Wien Hütteldorf (0.1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wels při příjezdu (1.1 km z centra)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Wien Westbahnhof na Vídeň a to Wels (Horní Rakousy Rakousko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Vídeň-Wels (175 km)

Všechny druhy dopravy Vídeň Wels

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

vlak Vídeň na Wels

Vídeň Wels vlakové společnosti

Mezi 3 dopravci provozují železniční dopravu Vídeň a Wels: ÖBB, Deutsche Bahn a WestBahn.
ÖBB Vídeň WelsDeutsche Bahn Vídeň WelsWestBahn Vídeň Wels

Železniční stanice z Vídeň

  • Wien Hütteldorf
  • Wien Westbahnhof

Příjezd vlakových stanic v Wels

  • Wels

Noční vlak Vídeň Wels

Noční vlaky jsou dobrou příležitostí, jak zachránit hotelovou noc Wels protože můžete spát, ať už na sedadle nebo v pohodlném kotvícím lůžku.

Vysokorychlostní vlak Vídeň Wels

Tyto vlaky jezdí rychlostí mezi 200 km / h až 350 km / h a jsou tím nejrychlejším řešením Vídeň na Wels vlakem.

Meziměstský vlak Vídeň Wels

Meziměstské vlaky obsluhují nejdůležitější města podél Vídeň-Wels trasa se zlepšeným trváním cesty ve srovnání s regionálními vlaky.

Existuje přímý vlak na Vídeň-Wels road?

Ano, je možné odejít Vídeň na Wels vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li najít nejlevnější Vídeň-Wels vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Carpool od Vídeň na Wels

V posledních letech se praxe carsharingu značně rozšířila, takže možná budete mít šanci najít Vídeň-Wels jízda. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. Takže máte více šancí najít Vídeň-Wels jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. Dobrá volba pro lastminute pobyt v Wels!

Vídeň na Wels autobus

Existuje přímé spojení meziměstským trenérem Vídeň a Wels,

Autobusem z Vídeň na Wels vám nemusí být tak zřejmé. Chcete-li povzbudit, abyste se autobusem Wels, zde jsou některé argumenty, které vás přesvědčí.

  • V létě zapomeňte na tepelnou vlnu díky klimatizace téměř ve všech Vídeň Wels trenéři jsou vybaveni.
  • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 174 km cesty.
  • Budete cestovat z Vídeň na Welsna moderní a pohodlný autobus. Sklápěcí sedadla se zlepšeným prostorem pro nohy a toaletami poskytují pohodlí, které potřebujete k tomu, abyste si mohli užívat svůj čas na palubě.

Autobusové společnosti na internetu Vídeň Wels výlet

Přímou linku provozuje pouze autokarová společnost FlixBus Vídeň Wels,

FlixBus Vídeň Wels

Autobusové zastávky v Vídeň

V závislosti na společnosti se požaduje, aby byla přítomna na autobusové zastávce v Vídeň 15 až 30 minut před vyznačeným časem odjezdu. Název cíle “Wels'je vždy uvedeno na přední straně autobusu. Pak stačí pouze ověřit platnost jízdenky u řidiče TRENITALIE, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

  • Wien Westbahnhof

Autobusové zastávky při příjezdu v Wels

Jakmile autobus zastaví na Wels, ujistěte se, že na svém sedadle nic neponecháváte, nebo zapomeňte na podržená zavazadla.

  • Wels

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)