Doporučená trasa
Vídeň
Přímá cesta vlak, spolujízda do Wels
Wels
Viz ceny
Alternativní trasy
Vídeň
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Sankt Polten
Sankt Polten
Cesta vlak, spolujízda do Wels
Wels
Viz ceny

Jak se dostat z Vídeň do Wels?

Plánujete cestu z Wels do Vídeň a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Vídeň do Wels, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Vídeň a Wels, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (ÖBB, Deutsche Bahn, WestBahn, Blablacar nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Vídeň a Wels, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Vídeň Wels.

Pro cestu z Vídeň do Wels máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Vídeň Wels

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Vídeň do Wels a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Vídeň Wels

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Vídeň Wels je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Vídeň Wels

Spolujízda mezi Vídeň a Wels je ideální, pokud chcete cestovat do Wels v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Vídeň nebo Wels.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Vídeň do Wels, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Vídeň Wels

Město odjezdu
Vídeň
Rakousko
Vídeň
Cílové město
Wels
Rakousko
Horní Rakousy
Vzdálenost
174 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Vídeň Wels
Hledání ubytování v Wels
Naplánujte si cestu z Vídeň do Wels jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Vídeň do Wels jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Vídeň a Wels, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou ÖBB, Deutsche Bahn, WestBahn, Blablacar nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Vídeň a Wels s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Vídeň a Wels

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Vídeň do Wels?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Vídeň do Wels je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Náklady Jízdenky na vlak Vídeň-Wels mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Vídeň do Wels?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Vídeň a Wels, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Vídeň a Wels mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Vídeň do Wels?
Úsporné Spolujízda z Vídeň do Wels je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Vídeň do Wels může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Vídeň? Kam přijedu v Wels?

Odjezdová autobusová nádraží v Vídeň

Vienna Erdberg
Mapa

Odjezdová nádraží v Vídeň

Wien Westbahnhof
Mapa
Wien Hütteldorf
Mapa
Wien Meidling
Mapa
Wien Hadersdorf
Mapa
Wien Penzing
Mapa
Wien Weidlingau
Mapa
Wien Wolf in der Au
Mapa

Příjezdová nádraží v Wels

Wels
Mapa
Vyhledávání jízdenek Vídeň Wels
Hledání ubytování v Wels

Autobus Vídeň Wels

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Vídeň - Wels se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Vídeň do Wels na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Vídeň a Wels je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Četnost odjezdů do Vídeň z Wels se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Wels, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusové společnosti Vídeň Wels

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Vídeň Wels

Vlaky Vídeň Wels

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Vídeň do Wels zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Vídeň do Wels alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Vídeň do Wels, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Vídeň a Wels.

Vlakové společnosti z Vídeň do Wels

ÖBB
ÖBB
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
WestBahn
WestBahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Vídeň Wels

Spolujízda Vídeň Wels

Doba trvání společné jízdy mezi Vídeň a Wels závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Vídeň do Wels závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Vídeň do Wels, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Vídeň a Wels. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Platforma pro spolujízdu Vídeň Wels

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Vídeň Wels

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu