Cestujte z Záhřeb na Dubrovnik

Uspořádejte si výlet Záhřeb na Dubrovnik v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Záhřeb na Dubrovnik v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Záhřeb
Dubrovnik
  • Získejte sazby
2
Záhřeb
Split
Dubrovnik
  • Získejte sazby

Cestovat Záhřeb Dubrovnik

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost389 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Záhřeb na Dubrovnik?

Nabízíme 2 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Záhřeb Dubrovnik, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Záhřeb Dubrovnikkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Záhřeb a Dubrovnik na mapě i na trase Záhřeb Dubrovnik a různé body korespondence (Letiště Dubrovnik, Námořní stanice Dubrovnik, Letiště Pleso) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Dubrovnik

Všechny druhy dopravy Záhřeb Dubrovnik

Na výlet Záhřeb (Záhřeb, Chorvatsko) na Dubrovnik (Dubrovnik-Neretva, Chorvatsko) ve vzdálenosti 389 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Přímý let Záhřeb > Dubrovnik bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Záhřeb a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Pleso ZAG 8.3 km, pro odbavení zavazadel na let Dubrovnik (letiště Dubrovnik, Kód IATA: DBV) provozovaný společností Croatia Airlines.
Neexistuje žádný přímý přechod Záhřeb Dubrovnikbudete muset použít jiné prostředky (letadlo) kombinovat s trajektem, aby bylo možné dokončit plavbu po moři Split-Dubrovnik,
Pustíte se do přístavu Split na 1.8 km z Splitna palubě lodi Jadrolinija. Loď bude kotvit v přístavuDubrovnik na 2.5 km od Dubrovnik, Doporučujeme vám jít do přístavuSplit pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)