Jak se dostat do Benátky

Plánujete cestu do Benátky? Ale nevíte, jak se tam dostat? Vivanoda vám pomůže zorganizovat cestu do Benátky tím, že vám umožní vyhledat a porovnat nejlepší nabídky vlak, autobus a lety.

Vlakem do Benátky

Vlak je ekonomický a ekologický způsob, jak se dostat do Benátky. Umožňuje vám snadno dorazit do centra Benátky a vychutnat si jeho památky.

Autobusem do Benátky

Dálkový autobus je pro pobyt v Benátky mimořádně ekonomickým dopravním prostředkem. Na druhou stranu je cesta autobusem do Benátky mnohem pomalejší než cesta vlakem nebo letadlem.

Lety do Benátky

Nejrychlejší způsob, jak se dostat do Benátky, je letět. Musíte však připočítat čas potřebný k cestě na letiště, které se nachází mimo centrum Benátky. Ceny letů do Benátky jsou také často atraktivní.

Doprava do Benátky v číslech

Země
Itálie
Počet leteckých společností obsluhujících Benátky
46
Počet nádraží nebo letišť v Benátky
2 letišť
4 stanic
4 autobusových nádraží
Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Benátky
Vyhledávání ubytování v Benátky
Proč hledat jízdenky do Benátky s Vivanoda?

Proč hledat jízdenky do Benátky s Vivanoda?

Při plánování cesty do Benátky je důležité zvolit způsob dopravy podle svých potřeb, rozpočtu, času a pohodlí. Ať už cestujete vlak, autobus nebo lety, výběr dopravy může mít významný vliv na cenu a kvalitu vaší cesty do Benátky. Proto je při nákupu jízdenky do Benátky důležité použít nástroj pro porovnání dopravy a cen.

Vivanoda je praktický nástroj, který vám umožní rychle najít nejlepší možnosti cestování do Benátky z hlediska ceny, času a kvality. Pomocí Vivanody můžete porovnat různé vlak, autobus a lety jízdenky, které jsou pro vaši cestu do Benátky k dispozici. Tímto způsobem můžete najít nejlevnější a nejvhodnější možnosti pro vaše potřeby.

Nejoblíbenější trasy do Benátky

Představujeme nejoblíbenější trasy do Benátky ze všech velkých evropských měst, ať už vlak, autobus nebo lety. Ať už chcete najít nejlevnější let do Benátky, nejrychlejší vlak nebo nejpohodlnější autobus, shromáždili jsme pro vás všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste si mohli bez obav naplánovat cestu do Benátky.

Ať už cestujete z Praha, Brno, České Budějovice, Český Krumlov, Olomouc nebo Ostrava nebo jiného velkého evropského města, porovnáváme různé druhy dopravy, abychom vám pomohli vybrat tu nejlepší možnost, jak se do Benátky dostat. Najdete zde informace o nejoblíbenějších trasách, dopravních společnostech, cestovních dobách, cenách jízdenek a tipy pro bezpečné a pohodlné cestování. Připojili jsme také tipy, jak ušetřit a najít nejvýhodnější jízdné do Benátky. Ať už cestujete levně, nebo hledáte maximální pohodlí, najdete zde všechny možnosti, jak si bez obav naplánovat cestu do Benátky.

Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Benátky
Vyhledávání ubytování v Benátky

Cestování do Benátky vlakem

Kde jsou vlaková nádraží v Benátky?

Chcete-li se do Benátky dostat vlakem, vyberte si ze 4 stanic, včetně Venezia Mestre, Venezia Santa Lucia, Venezia Porto Marghera a Fagare.

Venezia Mestre
Stanice vzdálené 9.9 km od centra Benátky
Mapa
Venezia Santa Lucia
Stanice vzdálené 1.6 km od centra Benátky
Mapa
Venezia Porto Marghera
Stanice vzdálené 9.9 km od centra Benátky
Mapa
Fagare
Stanice vzdálené 10.2 km od centra Benátky
Mapa
Najděte si vlakové jízdenky do Benátky

Cestování do Benátky autobusem

Tipy pro nalezení levnější autobusové jízdenky do Benátky

I když je autobusová doprava sama o sobě levným způsobem, jak se dostat do Benátky, vždy existují způsoby, jak ušetřit ještě více.

Nečekejte s rezervací jízdenky do Benátky na poslední chvíli
Jakmile na Vivanoda najdete nejnižší cenu pro cestu do Benátky například z Řím, Praha, Mnichov, Neapol, Korfu nebo Barcelona, vyberte ji a budete přesměrováni na webové stránky dopravce (FlixBus, Hellö a Eurolines). Doporučujeme vám rezervovat si jízdenku rychle, protože ceny letenek se mohou rychle zvyšovat!
Sledujte akční nabídky společností FlixBus, Hellö a Eurolines.
FlixBus, Hellö a Eurolines pravidelně nabízejí speciální nabídky a slevy, které mohou být dobrou příležitostí, jak snížit svůj rozpočet na Benátky.
Cestování do Benátky s flexibilními termíny
Pokud si v termínu cesty do Benátky necháte volno, zvýšíte své šance na získání výhodnějšího tarifu u společností Blablabus, Eurolines, Hellö a FlixBus, zejména tím, že se vyhnete špičkám.

Kde jsou autobusová nádraží v Benátky?

Zde je seznam 4 autobusových stanic (nebo zastávek), které obsluhují město Benátky.

Venezia Tronchetto Stazione
Autobusové nádraží 2.7 km od Benátky
Mapa
Venice (Airport VCE)
Autobusové nádraží 8.1 km od Benátky
Mapa
Mestre (Train station)
Autobusové nádraží 9.8 km od Benátky
Mapa
Venice (Tronchetto)
Autobusové nádraží 2.5 km od Benátky
Mapa
Najít autobusové jízdenky do Benátky

Letenky do Benátky

Několik tipů na levné lety do Benátky

Abyste optimalizovali své šance na nalezení letu do Benátky s nejlepším poměrem ceny a kvality, je třeba dodržovat několik pravidel. Připomínáme je zde.

Pokud si letenku do Benátky rezervujete s několikaměsíčním předstihem, často získáte nejlepší ceny
Čím déle s rezervací letu do Benátky čekáte, tím vyšší ceny pravděpodobně budou. Proto je nejlepší plánovat svůj pobyt v Benátky s dostatečným předstihem.
Dávejte si pozor na akční nabídky.
Letecké společnosti jako IGavion, Air Berlin, Air Arabia Maroc, Air Malta a Air Moldova pravidelně nabízejí zajímavé akce na sociálních sítích nebo jiných komunikačních prostředcích.
Dávejte přednost cestování s nízkonákladovými leteckými společnostmi
Výběrem nízkonákladových leteckých společností získáte s větší pravděpodobností levný let do Benátky. Buďte však opatrní, protože tyto letecké společnosti často létají na vedlejší letiště, která jsou z centra Benátky mnohem hůře dostupná.

Kde se nacházejí letiště v Benátky?

Lety do Benátky přilétají na 2 letišť Marco Polo a Treviso.

Marco Polo
Letiště je od Benátky vzdáleno 7.9 km
Mapa
Treviso
Letiště je od Benátky vzdáleno 26.3 km
Mapa
Najděte lety do Benátky

None

None
None
None