Cestujte z Praha na Vídeň

Uspořádejte si výlet Praha na Vídeň (Rakousko) v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Vídeň v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Vídeň
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Praha Vídeň

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost253 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Praha na Vídeň ?

Vybrali jste si Vídeň jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Praha a jak najít to nejlepší Praha na Vídeň přepravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, lety, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Vyplňte datum cesty do Vídeň a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Chcete-li dosáhnout cíle z Praha, budete cestovat s FlixBus, LEO Express, Blablacar, ÖBB, Hellö, Deutsche Bahn nebo Czech Airlines do autobusy, spolujízda, vlaky nebo lety,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Vídeň?

Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Praha-Vídeň IC/EC 27 vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Bratislava na Vídeň odjíždějící vlakem Regional-Express (REX) Bratislava-Lamac se dostanete na vlakové nádraží Wien Hbf (Vídeň Rakousko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Vídeň (253 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Vienna Erdberg (Vídeň Rakousko)
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po tratích mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Brno tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Brno Zvonařka Nachází se asi 1.9 km od centra. a od autobusového nádraží Brno Zvonařka na Brno a to Vienna (central station) (Vídeň Rakousko)
Hellö Bus Company rotuje mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Vídeň tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží (VIB) Vienna International Busterminal Nachází se asi 0.1 km od centra.
Letecké společnosti
Czech Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Bratislava (příjezd na letiště Ivanka BTS)

Všechny druhy dopravy Praha Vídeň

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

Praha na Vídeň autobus

Hledáte autobus z Praha na Vídeň? Na této trase je skutečně přímá autobusová linka.

Jaké jsou autobusové společnosti provozující Praha Vídeň ?

FlixBus a Hellö jsou autobusové společnosti provozující autobusovou linku Praha Vídeň s přímou službou.

FlixBus Praha VídeňHellö Praha Vídeň

Stále můžete mít pochybnosti Vídeň autobusem. Proto vám předkládáme několik argumentů, které by vás mohly přesvědčit, abyste nastoupili na autobus Vídeň,

 • Trenéři provozující Praha Vídeň linka je většinou vybavena klimatizačním systémem, který vám umožní cestovat v dobrých podmínkách v horkých obdobích.
 • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 253 km cesty.
 • Flotila vozů FlixBus nebo Hellö je nová, a proto zelenější než spolujízda. Od rokuPraha Vídeň silnice již byla postavena na dlouhou dobu, autobusy nevyžadují žádnou další infrastrukturu, která narušuje krajinu.

Odlet autobusové stanice v Praha

Doporučujeme, abyste dorazili na Praha autobusové nádraží 15 až 30 minut před odletem, v závislosti na autokarové společnosti. Obecně platí, že cíl “Vídeň'se zobrazuje v přední části autobusu s ostatními obsluhovanými městy. Před nástupem na palubu ukažte jízdenku řidiči, odložte zavazadla do nákladového prostoru a posaďte se na své sedadlo.

 • Prague Main Railway Station
 • UAN Florenc Praha (Prague)

Příjezd autobusových nádraží v Vídeň

Až dorazíte Vídeň, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

 • Vienna Erdberg
 • Vienna (central station)
 • Vienna VIE
 • (VIB) Vienna International Busterminal

vlak Praha na Vídeň

Meziměstský vlak Praha Vídeň

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Praha a Vídeň s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

Regionální vlak Praha Vídeň

Praha Vídeň železniční společnosti

Železniční společnost, která provozuje tuto cestu, je Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Praha Vídeň

Odjezd vlakových stanic v roce 2007 Praha

 • Prague hlavní nádraží

Příjezd vlakových stanic v Vídeň

 • Wien Westbahnhof
 • Wien Hbf

Existuje přímý vlak určený pro Vídeň z Praha?

Města města Vídeň a Praha jsou spojeny s přímým vlakovým spojením. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li zkontrolovat ceny a dostupnost, spusťte hledání a Praha-Vídeň vlaková jízdenka na Vivanodě.

Carpool od Praha na Vídeň

Na rozdíl od jiných dopravních prostředků carsharing neposkytuje cestujícím definovaný plán. Takže máte více šancí najít Praha-Vídeň jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. To je zajímavé pro cestování na poslední chvíli Vídeň,

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Praha-Vídeň cesty autem s ostatními. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)