Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta lety, autobus do Stockholm
Stockholm
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta autobus, spolujízda, vlak do Berlín
Berlín
Cesta lety, autobus do Stockholm
Stockholm
Viz ceny
Praha
Cesta autobus, vlak do Kodaň
Kodaň
Cesta lety, autobus, vlak do Stockholm
Stockholm
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Stockholm?

Plánujete cestu z Stockholm do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Stockholm, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Stockholm, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, SJ, Snälltåget, Hellö nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Stockholm, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Stockholm.

Pro cestu z Praha do Stockholm máte několik možností dopravy

Trajektové jízdenky Praha Stockholm

Trajekt mezi Praha a Stockholm je zajímavou možností dopravy pro cestovatele, kteří hledají cestu bez stresu a jedinečný zážitek.

Autobusové jízdenky Praha Stockholm

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Stockholm a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Stockholm

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Stockholm je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Stockholm

Z Praha do Stockholm létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Stockholm v rekordním čase.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Stockholm, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Stockholm

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Stockholm
Švédsko
Vzdálenost
1054 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety a autobus
Vyhledávání jízdenek Praha Stockholm
Hledání ubytování v Stockholm
Naplánujte si cestu z Praha do Stockholm jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Stockholm jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Stockholm, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, SJ, Snälltåget, Hellö nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Stockholm s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Stockholm

Výhody a nevýhody cestování trajektem z Praha do Stockholm?
Pohodlí Trajekt Praha Stockholm nabízí mnohem více prostoru pro pohyb a odpočinek během cesty do Stockholm než jakýkoli jiný druh dopravy.
Služby na palubě Některé z trajektových společností, kterými budete cestovat mezi Praha a Stockholm, nabízejí cestujícím pohodlné kajuty na spaní a odpočinek, palubní restaurace, bary a nejrůznější druhy zábavy.
Příjemný zážitek Cestování trajektem mezi Praha a Stockholm je samo o sobě velmi příjemným zážitkem, který často nabízí panoramatický výhled na moře nebo pobřeží.
Doba trvání Cesta trajektem mezi Praha a Stockholm může trvat déle než při použití jiných druhů dopravy, například letecké, což může být nevýhodou pro cestující, kteří spěchají do Stockholm.
Počasí Povětrnostní podmínky mohou někdy cestu trajektem mezi Praha a Stockholm ztížit a znepříjemnit osobám náchylným k mořské nemoci.
Flexibilita Časy odjezdů trajektů mezi Praha a Stockholm mohou být omezenější než u jiných druhů dopravy, což může ztížit plánování cesty do Stockholm.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Stockholm?
Rychlost Let mezi Praha a Stockholm je nejrychlejší způsob, jak urazit 1054 km mezi Praha a Stockholm.
Výběr leteckých společností Z Praha do Stockholm létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Praha do Stockholm mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Stockholm musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Stockholm mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Stockholm?
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Stockholm se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Stockholm je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Komfort Vlaky mezi Praha a Stockholm obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Stockholm mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Stockholm mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Stockholm?
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Stockholm jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Stockholm (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Stockholm, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Stockholm jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Praha a Stockholm mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Stockholm překonávají vzdálenost 1054 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Stockholm.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Stockholm?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Přístavy příjezdu do Stockholm

Stockholm Värtahamnen Terminal
Mapa
Stockholm Frihamnen Terminal
Mapa

Stockholm příjezdová autobusová nádraží

Stockholm
Mapa
Rålambshovsparken
Mapa

Příjezdová nádraží v Stockholm

Stockholm Centralstation
Mapa

Letiště příjezdu do Stockholm

Arlanda
Mapa
Bromma
Mapa
Vasteras/Hasslo
Mapa
Skavsta
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Stockholm
Hledání ubytování v Stockholm

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Stockholm

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Stockholm a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat trajekt, autobus, vlak nebo lety, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Stockholm.

  • 1. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Praha do Stockholm, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Stockholm, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
  • 2. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky Praha-Stockholm jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do Stockholm mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.
  • 3. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Praha do Stockholm. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Stockholm.

Trajekt Praha Stockholm

Vybavení na palubě trajektu z Praha do Stockholm se liší v závislosti na trajektové společnosti a typu plavidla. Moderní trajekty však zpravidla nabízejí vybavení, jako jsou restaurace, bary, obchody, dětské koutky, salonky a kajuty.

Na trajekt z Praha do Stockholm je obvykle možné vzít auto, ale je třeba počítat s dodatečnými náklady. Doporučujeme provést vyhledávání jízdného na Vivanoda, abyste mohli porovnat různé nabídky trajektů mezi Praha a Stockholm a posoudit podmínky přepravy.

Při cestování mezi Praha a Stockholm se vždy doporučuje rezervace předem, zejména v období cestovní špičky. Zajistíte si tak nejlepší ceny a zaručené místo na palubě.

Většina trajektových společností nabízí Wi-Fi na palubě trajektu z Praha do Stockholm, ale může to být spojeno s dodatečnými náklady. Doporučujeme proto ověřit si u příslušné společnosti, zda je Wi-Fi k dispozici a zda je zpoplatněna.

To do značné míry závisí na ročním období, kdy chcete mezi Praha a Stockholm cestovat. Upozorňujeme, že mezi Praha a Stockholm neexistuje přímá trajektová linka a cestu do Stockholm budete muset kombinovat s jiným druhem dopravy.

Upozorňujeme, že mezi Praha a Stockholm neexistuje přímé trajektové spojení. Délka cesty trajektem závisí především na trajektové společnosti, kterou využijete.

Trajektové společnosti Praha Stockholm

Tallink
Tallink
St. Peter Line
St. Peter Line
Silja Line
Silja Line
Viking Line
Viking Line
Vyhledávání jízdenek na trajekt Praha Stockholm

Autobus Praha Stockholm

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Stockholm se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Stockholm na Vivanoda.

Četnost odjezdů do Praha z Stockholm se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Stockholm, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Stockholm se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Stockholm pro váš termín cesty.

Do autobusu Praha-Stockholm si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusy mezi Praha a Stockholm obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Praha-Stockholm online. Tato služba je často zpoplatněna.

Autobusové společnosti Praha Stockholm

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
Eurolines
Eurolines
Swebus
Swebus
VY Buss - NettBuss
VY Buss - NettBuss
Bus4You
Bus4You
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Stockholm

Vlaky Praha Stockholm

Vlaky mezi Praha a Stockholm jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Stockholm zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Stockholm alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Stockholm, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Stockholm.

Vlakové jízdenky z Praha do Stockholm lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

To často závisí na ceně jízdného a storno podmínkách vlakové společnosti. Pokud je vaše jízdenka na vlak z Praha do Stockholm nevratná, může existovat možnost její výměny nebo změny za příplatek.

Vlakové společnosti z Praha do Stockholm

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
SJ
SJ
Snälltåget
Snälltåget
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Stockholm

Lety Praha Stockholm

Letecké společnosti Praha Stockholm

Blue1
Blue1
Finnair
Finnair
Norwegian Air Shuttle
Norwegian Air Shuttle
SAS - Scandinavian Airlines
SAS - Scandinavian Airlines
NextJet
NextJet
Czech Airlines
Czech Airlines
Air Berlin
Air Berlin
Cimber Air
Cimber Air
Ryanair
Ryanair
Lufthansa
Lufthansa
Air Serbia
Air Serbia
Vyhledávání letů Praha Stockholm

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu