Cestujte z Praha na Bohumín

Uspořádejte si výlet Praha na Bohumín v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Bohumín v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Bohumín
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Bohumín

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost282 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Praha na Bohumín ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Praha na Bohumín? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, lety, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Stačí zadat data cesty do Bohumín pak Vivanoda udělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Chcete-li dosáhnout cíle z Praha, budete cestovat s FlixBus, ÖBB, LEO Express, Blablacar, LEO Express, Job Air nebo Czech Airlines do autobusy, spolujízda, vlaky nebo lety,

Všechny druhy dopravy Praha Bohumín

Na výlet Praha (Česká Republika) na Bohumín (Česká Republika) ve vzdálenosti 282 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Praha Bohumín je přímý.
Vlaky LEO Express to Bohumín opustit vlakové nádraží Praha hl. n. na Praha, Příjezd naBohumín bude na stanici Bohumin Nachází se cca 0.4 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Bohumín často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Bohumín (0.4 km z Bohumín, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Bohumín,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Bohumín,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Bohumín od Praha, Můžete si vzít letPraha-Ostrava pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Ostrava (letiště Mosnov, Kód IATA: OSR) provozovaný společností Czech Airlines nebo Job Air.

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Bohumín?

Letecké společnosti
Czech Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Ostrava (příjezd na letiště Mosnov OSR)
Job Air zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Ostrava (sloužící letišti Mosnov OSR)
Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Praha-Bohumín vlak z vlakového nádraží Praha hl. n. (1.2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Bohumin při příjezdu (0.4 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Ostrava na Bohumín odjíždějící vlakem Chopin Night Train Ostrava Svinov se dostanete na vlakové nádraží Bohumin ( Česká Republika)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Bohumín (283 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Ostrava-Svinov na Ostrava a to Bohumín ( Česká Republika)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka Prague Main Railway Station na 1.2 km od centra) a města Bohumín tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Bohumín Nachází se asi 0.4 km od centra.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)