Praha
Přímá cesta spolujízda, autobus, vlak do Bohumín
Bohumín
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Bohumín?

Plánujete cestu z Bohumín do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Bohumín, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Bohumín, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (LEO Express, ÖBB, FlixBus, LEO Express nebo Czech Airlines) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Bohumín, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Bohumín.

Pro cestu z Praha do Bohumín máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Bohumín

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Bohumín a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Bohumín

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Bohumín je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Bohumín

Z Praha do Bohumín létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Bohumín v rekordním čase.

Spolujízda Praha Bohumín

Spolujízda mezi Praha a Bohumín je ideální, pokud chcete cestovat do Bohumín v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Bohumín.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Bohumín, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Bohumín

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Bohumín
Česká Republika
Vzdálenost
282 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda, autobus a vlak
Vyhledávání jízdenek Praha Bohumín
Hledání ubytování v Bohumín
Naplánujte si cestu z Praha do Bohumín jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Bohumín jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Bohumín, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou LEO Express, ÖBB, FlixBus, LEO Express nebo Czech Airlines, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Bohumín s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Bohumín

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Bohumín?
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Bohumín se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Komfort Vlaky mezi Praha a Bohumín obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Bohumín je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Bohumín mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Bohumín mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Bohumín?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Bohumín jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Bohumín jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Bohumín (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Bohumín, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Praha a Bohumín mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Bohumín překonávají vzdálenost 282 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Bohumín.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Bohumín?
Rychlost Let mezi Praha a Bohumín je nejrychlejší způsob, jak urazit 282 km mezi Praha a Bohumín.
Výběr leteckých společností Z Praha do Bohumín létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Bohumín mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Ceny Letenky z Praha do Bohumín mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Bohumín musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Bohumín?
Flexibilní Spolujízda z Praha do Bohumín je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Praha do Bohumín je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Bohumín je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Bohumín může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Praha Bohumín byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Bohumín?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Praha-Libeň
Mapa
Praha hl. n.
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Bohumín příjezdová autobusová nádraží

Bohumín
Mapa

Příjezdová nádraží v Bohumín

Bohumin
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Bohumín
Hledání ubytování v Bohumín

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Bohumín

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Bohumín a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Bohumín.

  • 1. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi Praha a Bohumín. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z Praha do Bohumín ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.
  • 2. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Praha-Bohumín jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Bohumín spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Praha-Bohumín ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Bohumín.
  • 3. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Praha do Bohumín, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Bohumín, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Autobus Praha Bohumín

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Bohumín se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Bohumín pro váš termín cesty.

Četnost odjezdů do Praha z Bohumín se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Bohumín, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Bohumín spojena s dodatečnými náklady.

Většina autobusů mezi Praha a Bohumín je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusy mezi Praha a Bohumín obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Do autobusu Praha-Bohumín si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusové společnosti Praha Bohumín

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Bohumín

Vlaky Praha Bohumín

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Bohumín alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Bohumín zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Bohumín, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlaky mezi Praha a Bohumín jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Bohumín, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Bohumín.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Bohumín závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Bohumín jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlakové společnosti z Praha do Bohumín

LEO Express
LEO Express
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Bohumín

Lety Praha Bohumín

Letecké společnosti Praha Bohumín

Czech Airlines
Czech Airlines
Job Air
Job Air
Vyhledávání letů Praha Bohumín

Spolujízda Praha Bohumín

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Bohumín, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Bohumín závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Bohumín, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Bohumín. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Praha Bohumín kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Bohumín závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Časy odjezdů a příjezdů pro spolujízdu z Praha do Bohumín se liší v závislosti na řidiči a zvolené trase. Vivanoda vám nabízí možnosti vyhledávání, abyste zúžili nejvhodnější časy.

Platforma pro spolujízdu Praha Bohumín

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Bohumín
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu