Cestujte z Praha na Ostrava

Uspořádejte si výlet Praha na Ostrava v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Ostrava v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Ostrava
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Ostrava

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost278 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Ostrava?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Praha Ostrava, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Ostravakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Praha a Ostrava na mapě i na trase Praha Ostrava a různé body korespondence (Letiště Mosnov, Autobusové nádraží Ostrava hl.n., Autobusové nádraží Ostrava hl.n. LEO, Autobusové nádraží Ostrava-Svinov, Stanice Ostrava Svinov, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Ostrava

Všechny druhy dopravy Praha Ostrava

Na výlet Praha (Česká Republika) na Ostrava (Česká Republika) ve vzdálenosti 278 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Ostrava často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Ostrava hl.n. LEO (2.4 km z Ostrava, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Ostrava,
Vlak Praha Ostrava je přímý.
Vlaky LEO Express to Ostrava opustit vlakové nádraží Praha hl. n. na Praha, Příjezd naOstrava bude na stanici Ostrava Svinov Nachází se cca 5.4 km min.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Ostrava,
Přímý let Praha > Ostrava bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Ostrava (letiště Mosnov, Kód IATA: OSR) provozovaný společností Czech Airlines nebo Job Air.

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Ostrava?

Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Praha-Ostrava vlak z vlakového nádraží Praha hl. n. (1.2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Ostrava Svinov při příjezdu (5.4 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Bohumín na Ostrava odjíždějící vlakem Chopin Night Train Bohumin se dostanete na vlakové nádraží Ostrava hlavní nádraží ( Česká Republika)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Bohumín na Bohumín a to Ostrava-Svinov ( Česká Republika)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka Prague Main Railway Station na 1.2 km od centra) a města Ostrava tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Ostrava hl.n. LEO Nachází se asi 2.4 km od centra.
Letecké společnosti
Czech Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Ostrava (příjezd na letiště Mosnov OSR)
Job Air zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Ostrava (sloužící letišti Mosnov OSR)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Ostrava (279 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)