Cestujte z Ostrava na Brno

Uspořádejte si výlet Ostrava na Brno v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Ostrava na Brno v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Ostrava
Brno
/
  • Získejte sazby
2
Ostrava
Olomouc
Brno
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Ostrava Brno

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost138 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Ostrava na Brno ?

Plánujete výlet Ostrava na Brno a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Ostrava Brno? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje vlaky, spolujízda a autobusy jít do Brno z Ostrava, ušetříte čas a peníze! Stačí zadat data cesty do Brno pak Vivanoda udělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Chcete-li dosáhnout cíle z Ostrava, budete cestovat s LEO Express, FlixBus, Blablacar nebo LEO Express do autobusy, spolujízda nebo vlaky,

Všechny druhy dopravy Ostrava Brno

Na výlet Ostrava (Česká Republika) na Brno (Česká Republika) ve vzdálenosti 138 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Ostrava-Brno často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus LEO Express nebo FlixBus Ostrava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Brno (2 km z Brno, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Ostrava hl.n. (na 2.1 km od Ostrava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Brno,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Ostrava-Brno,
Není možné jít přímo z Ostrava na Brnobez změny. Můžete si vzít vlakOstrava-Olomouc a použití autobus do cíle.
Vlaky LEO Express to Olomouc opustit vlakové nádraží Ostrava hl. n. na Ostrava, Příjezd naOlomouc bude na stanici Olomouc hl.n. Nachází se cca 1.9 km min.

Které dopravní společnosti mají jít Ostrava na Brno?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Ostrava-Brno (139 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Ostrava-Svinov na Ostrava a to Brno Zvonařka ( Česká Republika)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Ostrava (autobusová zastávka Ostrava hl.n. na 2.1 km od centra) a města Brno tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Brno Nachází se asi 2 km od centra.
Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Ostrava-Olomouc vlak z vlakového nádraží Ostrava hl. n. (2.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Olomouc hl.n. při příjezdu (1.9 km z centra)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)