Cestujte z Brno na Karlovy Vary

Uspořádejte si výlet Brno na Karlovy Vary v autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Brno na Karlovy Vary v auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Brno
Karlovy Vary
/
  • Získejte sazby
2
Brno
Praha
Karlovy Vary
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Brno Karlovy Vary

Způsoby dopravycarpooling, autobus
vzdálenost294 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Brno na Karlovy Vary ?

Vybrali jste si Karlovy Vary jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Brno a jak najít to nejlepší Brno na Karlovy Vary přepravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za spolujízda a autobusy cestovat do Karlovy Vary z Brno Jednoduše zadejte své datum cesty do Karlovy Vary a Vivanoda dělá zbytek. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Brno - Karlovy Vary nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Budete používat hlavně spolujízda a autobusy FlixBus, Blablacar, LEO Express nebo Hellö dosáhnout Karlovy Vary,

Které dopravní společnosti mají jít Brno na Karlovy Vary?

Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Brno Hotel Grand na Brno a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika) a mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Karlovy Vary tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Karlovy Vary (Terminál) Nachází se asi 0.6 km od centra.
Hellö je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží Brno na Brno a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika)
LEO Express Bus Company rotuje mezi městem Brno (autobusová zastávka Brno Zvonařka na 1.9 km od centra) a města Praha tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží UAN Florenc Praha (Prague) Nachází se asi 1.5 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Brno-Karlovy Vary (295 km)

Všechny druhy dopravy Brno Karlovy Vary

Na výlet Brno (Česká Republika) na Karlovy Vary (Česká Republika) ve vzdálenosti 294 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling a/nebo autobusa podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Brno-Karlovy Vary,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Brno-Karlovy Vary bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Brno-Praha a Praha-Karlovy Vary,
Nalodíte se na autobus FlixBus, Hellö nebo LEO Express Brno, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Brno (na 2 km od Brno) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Karlovy Vary ( Česká Republika).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)