Doporučená trasa
Brno
Přímá cesta spolujízda, autobus do Karlovy Vary
Karlovy Vary
Viz ceny
Alternativní trasy
Brno
Cesta spolujízda, autobus do Praha
Praha
Cesta autobus, spolujízda do Karlovy Vary
Karlovy Vary
Viz ceny

Jak se dostat z Brno do Karlovy Vary?

Plánujete cestu z Karlovy Vary do Brno a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Brno do Karlovy Vary, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Brno a Karlovy Vary, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (FlixBus, Hellö, LEO Express nebo Blablacar) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Brno a Karlovy Vary, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Brno Karlovy Vary.

Pro cestu z Brno do Karlovy Vary máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Brno Karlovy Vary

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Brno do Karlovy Vary a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Spolujízda Brno Karlovy Vary

Spolujízda mezi Brno a Karlovy Vary je ideální, pokud chcete cestovat do Karlovy Vary v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Brno nebo Karlovy Vary.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Brno do Karlovy Vary, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Brno Karlovy Vary

Město odjezdu
Brno
Česká Republika
Cílové město
Karlovy Vary
Česká Republika
Vzdálenost
294 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Brno Karlovy Vary
Hledání ubytování v Karlovy Vary
Naplánujte si cestu z Brno do Karlovy Vary jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Brno do Karlovy Vary jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Brno a Karlovy Vary, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou FlixBus, Hellö, LEO Express nebo Blablacar, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Brno a Karlovy Vary s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Brno a Karlovy Vary

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Brno do Karlovy Vary?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Brno a Karlovy Vary jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Brno a Karlovy Vary mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Brno do Karlovy Vary?
Úsporné Spolujízda z Brno do Karlovy Vary je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Brno do Karlovy Vary může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Brno? Kam přijedu v Karlovy Vary?

Odjezdová autobusová nádraží v Brno

Brno
Mapa
Brno Hotel Grand
Mapa
Brno Zvonařka
Mapa

Karlovy Vary příjezdová autobusová nádraží

Karlovy Vary (Terminál)
Mapa
Vyhledávání jízdenek Brno Karlovy Vary
Hledání ubytování v Karlovy Vary

Autobus Brno Karlovy Vary

Doba trvání cesty autobusem mezi Brno a Karlovy Vary se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Karlovy Vary pro váš termín cesty.

Četnost odjezdů do Brno z Karlovy Vary se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Karlovy Vary, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Brno - Karlovy Vary se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Brno do Karlovy Vary na Vivanoda.

Autobusové společnosti Brno Karlovy Vary

FlixBus
FlixBus
Hellö
Hellö
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Brno Karlovy Vary

Spolujízda Brno Karlovy Vary

Doba trvání společné jízdy mezi Brno a Karlovy Vary závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Brno do Karlovy Vary závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Brno do Karlovy Vary, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Brno a Karlovy Vary, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Platforma pro spolujízdu Brno Karlovy Vary

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Brno Karlovy Vary
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu