Cestujte z Praha na Karlovy Vary

Uspořádejte si výlet Praha na Karlovy Vary v autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Karlovy Vary v auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Karlovy Vary
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Karlovy Vary

Způsoby dopravycarpooling, autobus
vzdálenost112 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Karlovy Vary?

Nabízíme 1 tras autobus, carpooling připravit si cestu Praha Karlovy Vary, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Karlovy Varykliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Praha a Karlovy Vary na mapě i na trase Praha Karlovy Vary a různé body korespondence (Autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál), Autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague), Autobusové nádraží Prague Main Railway Station) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Karlovy Vary

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Karlovy Vary?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Karlovy Vary (Terminál) ( Česká Republika)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Karlovy Vary (112 km)

Všechny druhy dopravy Praha Karlovy Vary

Na výlet Praha (Česká Republika) na Karlovy Vary (Česká Republika) ve vzdálenosti 112 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling a/nebo autobusa podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Karlovy Vary často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál) (0.6 km z Karlovy Vary, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Karlovy Vary,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Karlovy Vary,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)