Cestujte z Brno na Přerov

Uspořádejte si výlet Brno na Přerov v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Brno na Přerov v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Brno
Přerov
/
  • Získejte sazby
2
Brno
Olomouc
Přerov
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Brno Přerov

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost66 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Brno na Přerov?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Brno Přerov, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Brno Přerovkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Brno a Přerov na mapě i na trase Brno Přerov a různé body korespondence (Stanice Prerov, Autobusové nádraží Přerov, Autobusové nádraží Brno Zvonařka) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Přerov

Které dopravní společnosti mají jít Brno na Přerov?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Brno-Přerov (66 km)
Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Olomouc-Přerov vlak z vlakového nádraží Olomouc hl.n. (1.9 km z centra města) a slouží vlakové stanici Prerov při příjezdu (1 km z centra)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Brno Zvonařka na Brno a to Olomouc hl. n. ( Česká Republika) a mezi městem Olomouc (autobusová zastávka Olomouc hl. n. na 1.9 km od centra) a města Přerov tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Přerov Nachází se asi 0.9 km od centra.
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží Brno Zvonařka na Brno a to Olomouc hl. n. ( Česká Republika)

Všechny druhy dopravy Brno Přerov

Na výlet Brno (Česká Republika) na Přerov (Česká Republika) ve vzdálenosti 66 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Brno-Přerov,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Brno-Přerov bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Brno-Olomouc a Olomouc-Přerov,
Nalodíte se na autobus LEO Express nebo FlixBus Brno, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Olomouc hl. n. (1.9 km z Olomouc, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Brno Zvonařka (na 1.9 km od Brno) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Olomouc,Ja%(dist_unit)sile dorazil Olomouc, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Přerov ( Česká Republika).
Není možné jít přímo z Brno na Přerovbez změny. Můžete si vzít vlakOlomouc-Přerov a použití autobus do cíle.
Vlaky LEO Express to Přerov opustit vlakové nádraží Olomouc hl.n. na Olomouc, Příjezd naPřerov bude na stanici Prerov Nachází se cca 1 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)