Doporučená trasa
Brno
Přímá cesta spolujízda do Přerov
Přerov
Viz ceny
Alternativní trasy
Brno
Cesta autobus, spolujízda do Olomouc
Olomouc
Cesta vlak, spolujízda do Přerov
Přerov
Viz ceny

Jak se dostat z Brno do Přerov?

Plánujete cestu z Přerov do Brno a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Brno do Přerov, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Brno a Přerov, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (FlixBus, LEO Express, Blablacar nebo LEO Express) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Brno a Přerov, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Brno Přerov.

Pro cestu z Brno do Přerov máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Brno Přerov

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Brno do Přerov a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Brno Přerov

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Brno Přerov je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Brno Přerov

Spolujízda mezi Brno a Přerov je ideální, pokud chcete cestovat do Přerov v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Brno nebo Přerov.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Brno do Přerov, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Brno Přerov

Město odjezdu
Brno
Česká Republika
Cílové město
Přerov
Česká Republika
Vzdálenost
66 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Brno Přerov
Hledání ubytování v Přerov
Naplánujte si cestu z Brno do Přerov jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Brno do Přerov jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Brno a Přerov, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou FlixBus, LEO Express, Blablacar nebo LEO Express, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Brno a Přerov s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Brno a Přerov

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Brno do Přerov?
Komfort Vlaky mezi Brno a Přerov obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Rychlost Vlaky z Brno do Přerov jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Brno-Přerov mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Brno Přerov mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Brno do Přerov?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Brno a Přerov, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Brno do Přerov jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Přerov (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Brno a Přerov mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Brno do Přerov překonávají vzdálenost 66 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Přerov.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Brno do Přerov?
Úsporné Spolujízda z Brno do Přerov je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Brno a Přerov je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Brno do Přerov může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Brno Přerov byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.

Odkud začít v Brno? Kam přijedu v Přerov?

Odjezdová autobusová nádraží v Brno

Brno Hotel Grand
Mapa
Brno Zvonařka
Mapa

Příjezdová nádraží v Přerov

Prerov
Mapa
Vyhledávání jízdenek Brno Přerov
Hledání ubytování v Přerov

Autobus Brno Přerov

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Brno - Přerov se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Brno do Přerov na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Brno a Přerov se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Přerov pro váš termín cesty.

Četnost odjezdů do Brno z Přerov se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Přerov, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Brno a Přerov je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusové společnosti Brno Přerov

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Brno Přerov

Vlaky Brno Přerov

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Brno do Přerov, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Brno a Přerov.

Průměrná doba jízdy vlakem z Brno do Přerov závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Přerov jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Brno do Přerov alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Jízdenky na trasu z Brno do Přerov si můžete vyzvednout na nádraží, vytisknout doma nebo přímo z mobilního telefonu. Na některých nádražích je také možné vyzvednout si jízdenky prostřednictvím samoobslužného kiosku.

Vlakové společnosti z Brno do Přerov

LEO Express
LEO Express
Vyhledávání vlakových jízdenek Brno Přerov

Spolujízda Brno Přerov

Doba trvání společné jízdy mezi Brno a Přerov závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Brno a Přerov. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Brno a Přerov, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Brno do Přerov závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Brno do Přerov, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Platforma pro spolujízdu Brno Přerov

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Brno Přerov

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu