Doporučená trasa
Přerov
Přímá cesta spolujízda, autobus do Karlovy Vary
Karlovy Vary
Viz ceny
Alternativní trasy
Přerov
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Praha
Praha
Cesta autobus, spolujízda do Karlovy Vary
Karlovy Vary
Viz ceny

Jak se dostat z Přerov do Karlovy Vary?

Plánujete cestu z Karlovy Vary do Přerov a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Přerov do Karlovy Vary, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Přerov a Karlovy Vary, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (FlixBus, Blablacar nebo LEO Express) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Přerov a Karlovy Vary, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Přerov Karlovy Vary.

Pro cestu z Přerov do Karlovy Vary máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Přerov Karlovy Vary

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Přerov do Karlovy Vary a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Přerov Karlovy Vary

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Přerov Karlovy Vary je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Přerov Karlovy Vary

Spolujízda mezi Přerov a Karlovy Vary je ideální, pokud chcete cestovat do Karlovy Vary v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Přerov nebo Karlovy Vary.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Přerov do Karlovy Vary, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Přerov Karlovy Vary

Město odjezdu
Přerov
Česká Republika
Cílové město
Karlovy Vary
Česká Republika
Vzdálenost
339 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Přerov Karlovy Vary
Hledání ubytování v Karlovy Vary
Naplánujte si cestu z Přerov do Karlovy Vary jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Přerov do Karlovy Vary jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Přerov a Karlovy Vary, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou FlixBus, Blablacar nebo LEO Express, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Přerov a Karlovy Vary s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Přerov a Karlovy Vary

Výhody a nevýhody spolujízdy z Přerov do Karlovy Vary?
Přátelskost Spolujízda mezi Přerov a Karlovy Vary je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Přerov do Karlovy Vary je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Spolehlivost Při cestě do Přerov Karlovy Vary byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Přerov do Karlovy Vary může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Přerov do Karlovy Vary?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Přerov a Karlovy Vary jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Přerov do Karlovy Vary jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Karlovy Vary (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Přerov a Karlovy Vary mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Přerov do Karlovy Vary překonávají vzdálenost 339 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Karlovy Vary.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Přerov do Karlovy Vary?
Dostupnost Vlaková nádraží v Přerov nebo Karlovy Vary se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Komfort Vlaky mezi Přerov a Karlovy Vary obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Přerov-Karlovy Vary mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Přerov Karlovy Vary mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Přerov? Kam přijedu v Karlovy Vary?

Odjezdová autobusová nádraží v Přerov

Přerov
Mapa

Odjezdová nádraží v Přerov

Prerov
Mapa

Karlovy Vary příjezdová autobusová nádraží

Karlovy Vary (Terminál)
Mapa
Vyhledávání jízdenek Přerov Karlovy Vary
Hledání ubytování v Karlovy Vary

Autobus Přerov Karlovy Vary

Doba trvání cesty autobusem mezi Přerov a Karlovy Vary se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Karlovy Vary pro váš termín cesty.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Přerov - Karlovy Vary se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Přerov do Karlovy Vary na Vivanoda.

Autobusy mezi Přerov a Karlovy Vary obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina autobusů mezi Přerov a Karlovy Vary je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusové společnosti Přerov Karlovy Vary

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Přerov Karlovy Vary

Vlaky Přerov Karlovy Vary

Průměrná doba jízdy vlakem z Přerov do Karlovy Vary závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Karlovy Vary jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Přerov do Karlovy Vary zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Přerov do Karlovy Vary, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Přerov a Karlovy Vary.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Přerov a Karlovy Vary, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové společnosti z Přerov do Karlovy Vary

LEO Express
LEO Express
Vyhledávání vlakových jízdenek Přerov Karlovy Vary

Spolujízda Přerov Karlovy Vary

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Přerov Karlovy Vary kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Průměrné náklady na spolujízdu z Přerov do Karlovy Vary závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Přerov do Karlovy Vary, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Přerov a Karlovy Vary závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Přerov a Karlovy Vary, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Platforma pro spolujízdu Přerov Karlovy Vary

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Přerov Karlovy Vary
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu