Cestujte z Přerov na Karlovy Vary

Uspořádejte si výlet Přerov na Karlovy Vary v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Přerov na Karlovy Vary v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Přerov
Karlovy Vary
/
  • Získejte sazby
2
Přerov
Praha
Karlovy Vary
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Přerov Karlovy Vary

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost339 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Přerov na Karlovy Vary?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Přerov Karlovy Vary, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Přerov Karlovy Varykliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Přerov a Karlovy Vary na mapě i na trase Přerov Karlovy Vary a různé body korespondence (Autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál), Stanice Prerov, Autobusové nádraží Přerov) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Karlovy Vary

Všechny druhy dopravy Přerov Karlovy Vary

Na výlet Přerov (Česká Republika) na Karlovy Vary (Česká Republika) ve vzdálenosti 339 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Přerov-Karlovy Vary,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Přerov-Karlovy Vary bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Přerov-Praha a Praha-Karlovy Vary,
Nalodíte se na autobus FlixBus Přerov, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (1.2 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Přerov (na 0.9 km od Přerov) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Karlovy Vary ( Česká Republika).
Není možné jít přímo z Přerov na Karlovy Varybez změny. Můžete si vzít vlakPřerov-Praha a použití autobus do cíle.
Vlaky LEO Express to Praha opustit vlakové nádraží Prerov na Přerov, Příjezd naPraha bude na stanici Praha-Libeň Nachází se cca 6 km min.

Které dopravní společnosti mají jít Přerov na Karlovy Vary?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Přerov-Karlovy Vary (340 km)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Přerov na Přerov a to Prague Main Railway Station ( Česká Republika) a mezi městem Praha (autobusová zastávka Prague Main Railway Station na 1.2 km od centra) a města Karlovy Vary tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Karlovy Vary (Terminál) Nachází se asi 0.6 km od centra.
Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Přerov-Praha vlak z vlakového nádraží Prerov (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Praha-Libeň při příjezdu (6 km z centra)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)