Cestujte z Ostrava na Bohumín

Uspořádejte si výlet Ostrava na Bohumín v vlak, autobus

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Ostrava na Bohumín v vlak, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Ostrava
Bohumín
/
 • Získejte sazby

Cestovat Ostrava Bohumín

Způsoby dopravyautobus, vlak
vzdálenost10 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Ostrava na Bohumín?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus připravit si cestu Ostrava Bohumín, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Ostrava Bohumínkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Ostrava a Bohumín na mapě i na trase Ostrava Bohumín a různé body korespondence (Stanice Bohumin, Autobusové nádraží Bohumín, Stanice Ostrava hlavní nádraží , Stanice Ostrava Svinov, Autobusové nádraží Ostrava hl.n. LEO, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Bohumín

Které dopravní společnosti mají jít Ostrava na Bohumín?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Ostrava střed žel. st. (BUS) na Ostrava a to Bohumín ( Česká Republika)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Ostrava (autobusová zastávka Ostrava hl.n. LEO na 2.4 km od centra) a města Bohumín tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Bohumín Nachází se asi 0.4 km od centra.
Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Ostrava-Bohumín Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Ostrava hlavní nádraží (2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Bohumin při příjezdu (0.4 km z centra)
LEO Express provozuje linku z Ostrava na Bohumín odjíždějící vlakem Ostrava hl. n. se dostanete na vlakové nádraží Bohumin ( Česká Republika)

Všechny druhy dopravy Ostrava Bohumín

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

vlak Ostrava na Bohumín

Existuje přímý vlak na Ostrava-Bohumín road?

Města města Bohumín a Ostrava jsou spojeny s přímým vlakovým spojením. Buďte opatrní, protože to může záviset na datu vaší cesty Bohumín a může být méně přímých vlaků z Ostrava v určitých dnech. Chcete-li najít nejlevnější Ostrava-Bohumín vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Ostrava Bohumín vlakové společnosti

Železnice ÖBB a LEO Express jsou společnosti, s nimiž se můžete vydat na cestu Bohumín,
ÖBB Ostrava BohumínLEO Express Ostrava Bohumín

Noční vlak Ostrava Bohumín

Místo příjezdu Bohumín v noci a zaplatit hotelový pokoj, raději odjezd Ostrava ve večerních hodinách s pohodlím spacího vlaku vybaveného lůžky.

Meziměstský vlak Ostrava Bohumín

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Ostrava a Bohumín s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

Železniční stanice z Ostrava

 • Ostrava hlavní nádraží
 • Ostrava hl. n.

Železniční stanice v Bohumín

 • Bohumin

Ostrava na Bohumín autobus

Existuje přímé spojení meziměstským trenérem Ostrava a Bohumín,

Autobusem z Ostrava na Bohumín vám nemusí být tak zřejmé. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Bohumín,

 • Přítomnost elektrických zásuvek na sedadle a portů USB vám umožní nabíjet chytrý telefon a notebook. Budete moci strávit veškerý svůj časOstrava na Bohumín sledujete dobrý film, posloucháte hudbu a proč to ani nefunguje!
 • Jste řízeni Bohumín profesionálními a zkušenými řidiči, které vzbuzují důvěru a bezpečnost!

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Ostrava a Bohumín?

Autobusová doprava mezi městem Ostrava a Bohumín je provozováno více autobusy společnosti: LEO Express a FlixBus.

LEO Express Ostrava BohumínFlixBus Ostrava Bohumín

Autobusové zastávky v Ostrava

Doporučujeme, abyste dorazili na Ostrava autobusové nádraží 15 až 30 minut před odletem, v závislosti na autokarové společnosti. Abyste se ujistili o cíli autobusu, podívejte se na přední stranu, “Bohumín„je třeba zmínit. Pak stačí pouze ověřit platnost jízdenky u řidiče TRENITALIE, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

 • Ostrava střed žel. st. (BUS)
 • Ostrava hl.n. LEO

Autobusové zastávky při příjezdu v Bohumín

Jakmile autobus zastaví na Bohumín, ujistěte se, že na svém sedadle nic neponecháváte, nebo zapomeňte na podržená zavazadla.

 • Bohumín

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)