Cestujte z Ostrava na Praha

Uspořádejte si výlet Ostrava na Praha v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Ostrava na Praha v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Ostrava
Praha
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Ostrava Praha

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost278 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Ostrava na Praha?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Ostrava Praha, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Ostrava Prahakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Ostrava a Praha na mapě i na trase Ostrava Praha a různé body korespondence (Letiště Prague Ruzyne, Stanice Praha-Libeň, Stanice Praha hl. n., Autobusové nádraží Prague Main Railway Station, Autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague), ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Praha

Všechny druhy dopravy Ostrava Praha

Na výlet Ostrava (Česká Republika) na Praha (Česká Republika) ve vzdálenosti 278 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Ostrava Praha je přímý.
Vlaky LEO Express to Praha opustit vlakové nádraží Ostrava hl. n. na Ostrava, Příjezd naPraha bude na stanici Praha-Libeň Nachází se cca 6 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Ostrava-Praha často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Ostrava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Ostrava hl.n. (na 2.1 km od Ostrava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,
Přímý let Ostrava > Praha bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Ostrava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mosnov OSR 20 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností Czech Airlines nebo Job Air.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Ostrava-Praha,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)