Jak se dostat do Ostrava

Plánujete cestu do Ostrava? Ale nevíte, jak se tam dostat? Vivanoda vám pomůže zorganizovat cestu do Ostrava tím, že vám umožní vyhledat a porovnat nejlepší nabídky vlak, autobus a lety.

Vlakem do Ostrava

Vlak je ekonomický a ekologický způsob, jak se dostat do Ostrava. Umožňuje vám snadno dorazit do centra Ostrava a vychutnat si jeho památky.

Autobusem do Ostrava

Dálkový autobus je pro pobyt v Ostrava mimořádně ekonomickým dopravním prostředkem. Na druhou stranu je cesta autobusem do Ostrava mnohem pomalejší než cesta vlakem nebo letadlem.

Lety do Ostrava

Nejrychlejší způsob, jak se dostat do Ostrava, je letět. Musíte však připočítat čas potřebný k cestě na letiště, které se nachází mimo centrum Ostrava. Ceny letů do Ostrava jsou také často atraktivní.

Doprava do Ostrava v číslech

Země
Česká Republika
Počet leteckých společností obsluhujících Ostrava
9
Počet nádraží nebo letišť v Ostrava
1 letišť
3 stanic
4 autobusových nádraží
Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Ostrava
Vyhledávání ubytování v Ostrava
Proč hledat jízdenky do Ostrava s Vivanoda?

Proč hledat jízdenky do Ostrava s Vivanoda?

Při plánování cesty do Ostrava je důležité zvolit způsob dopravy podle svých potřeb, rozpočtu, času a pohodlí. Ať už cestujete vlak, autobus nebo lety, výběr dopravy může mít významný vliv na cenu a kvalitu vaší cesty do Ostrava. Proto je při nákupu jízdenky do Ostrava důležité použít nástroj pro porovnání dopravy a cen.

Vivanoda je praktický nástroj, který vám umožní rychle najít nejlepší možnosti cestování do Ostrava z hlediska ceny, času a kvality. Pomocí Vivanody můžete porovnat různé vlak, autobus a lety jízdenky, které jsou pro vaši cestu do Ostrava k dispozici. Tímto způsobem můžete najít nejlevnější a nejvhodnější možnosti pro vaše potřeby.

Nejoblíbenější trasy do Ostrava

Představujeme nejoblíbenější trasy do Ostrava ze všech velkých evropských měst, ať už vlak, autobus nebo lety. Ať už chcete najít nejlevnější let do Ostrava, nejrychlejší vlak nebo nejpohodlnější autobus, shromáždili jsme pro vás všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste si mohli bez obav naplánovat cestu do Ostrava.

Ať už cestujete z Praha, Bohumín, Olomouc, Kolín, Přerov nebo Zabreh nebo jiného velkého evropského města, porovnáváme různé druhy dopravy, abychom vám pomohli vybrat tu nejlepší možnost, jak se do Ostrava dostat. Najdete zde informace o nejoblíbenějších trasách, dopravních společnostech, cestovních dobách, cenách jízdenek a tipy pro bezpečné a pohodlné cestování. Připojili jsme také tipy, jak ušetřit a najít nejvýhodnější jízdné do Ostrava. Ať už cestujete levně, nebo hledáte maximální pohodlí, najdete zde všechny možnosti, jak si bez obav naplánovat cestu do Ostrava.

Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Ostrava
Vyhledávání ubytování v Ostrava

Cestování do Ostrava vlakem

Kde jsou vlaková nádraží v Ostrava?

Chcete-li se do Ostrava dostat vlakem, vyberte si ze 3 stanic, včetně Ostrava hlavní nádraží , Ostrava Svinov a Ostrava hl. n..

Ostrava hlavní nádraží
Stanice vzdálené 2.0 km od centra Ostrava
Mapa
Ostrava Svinov
Stanice vzdálené 5.4 km od centra Ostrava
Mapa
Ostrava hl. n.
Stanice vzdálené 2.4 km od centra Ostrava
Mapa
Najděte si vlakové jízdenky do Ostrava

Cestování do Ostrava autobusem

Tipy pro nalezení levnější autobusové jízdenky do Ostrava

I když je autobusová doprava sama o sobě levným způsobem, jak se dostat do Ostrava, vždy existují způsoby, jak ušetřit ještě více.

Buďte flexibilní v termínu své cesty do Ostrava
Pokud nemáte konkrétní datum cesty autobusem do Ostrava, je nejlepší vyzkoušet několik termínů a vyhnout se víkendům, protože jízdenky z Pasohlávky, Jytomyr, Kornwestheim, Terespol, Sturovo nebo Kuty jsou často dražší!
S rezervací jízdenky do Ostrava neotálejte
Jakmile na Vivanoda najdete nejnižší cenu pro cestu do Ostrava například z Vídeň, Praha, Katovice, Varšava, Bohumín nebo Poprad, vyberte ji a budete přesměrováni na webové stránky dopravce (FlixBus a LEO Express). Doporučujeme vám rezervovat si jízdenku rychle, protože ceny letenek se mohou rychle zvyšovat!
Proveďte komplexní srovnání cen autobusů do Ostrava
S Vivanoda si můžete zobrazit, filtrovat a vybrat všechny nabídky FlixBus a LEO Express v jednom vyhledávání. Ať už cestujete z Vídeň, Praha, Katovice, Varšava, Bohumín nebo Poprad, usnadní vám to vyhledání těch, které nejlépe splňují vaše kritéria z hlediska ceny, času a délky trvání.

Kde jsou autobusová nádraží v Ostrava?

Zde je seznam 4 autobusových stanic (nebo zastávek), které obsluhují město Ostrava.

Ostrava hl.n. LEO
Autobusové nádraží 2.4 km od Ostrava
Mapa
Ostrava hl.n.
Autobusové nádraží 2.1 km od Ostrava
Mapa
Ostrava-Svinov
Autobusové nádraží 5.5 km od Ostrava
Mapa
Ostrava střed žel. st. (BUS)
Autobusové nádraží 0.5 km od Ostrava
Mapa
Najít autobusové jízdenky do Ostrava

Letenky do Ostrava

Několik tipů na levné lety do Ostrava

Abyste optimalizovali své šance na nalezení letu do Ostrava s nejlepším poměrem ceny a kvality, je třeba dodržovat několik pravidel. Připomínáme je zde.

Dávejte přednost nízkonákladovým leteckým společnostem
Nízkonákladové letecké společnosti do Ostrava vám rozhodně ušetří peníze za let. Všechny služby na palubě však často nejsou zdarma.
Vyberte si určité dny pro odlet
Vyhněte se cestování do Ostrava v rušné dny, jako jsou víkendy. Lety do Ostrava jsou v týdnu často mnohem levnější, zejména v úterý a ve středu.
Porovnání cen letů do Vivanody
Vždy porovnejte všechny nabídky a ceny letů do Ostrava. Použití platformy, jako je Vivanoda, vám toto hledání usnadní.

Kde se nacházejí letiště v Ostrava?

Do Ostrava se letecky dostanete na letiště Mosnov.

Mosnov
Letiště je od Ostrava vzdáleno 19.6 km
Mapa
Najděte lety do Ostrava
None
None
None
None