Cestujte z Ostrava na Přerov

Uspořádejte si výlet Ostrava na Přerov v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Ostrava na Přerov v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Ostrava
Přerov
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Ostrava Přerov

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost73 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Ostrava na Přerov?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Ostrava Přerov, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Ostrava Přerovkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Ostrava a Přerov na mapě i na trase Ostrava Přerov a různé body korespondence (Stanice Prerov, Autobusové nádraží Přerov, Stanice Ostrava hlavní nádraží , Stanice Ostrava Svinov, Autobusové nádraží Ostrava hl.n. LEO, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Přerov

Všechny druhy dopravy Ostrava Přerov

Na výlet Ostrava (Česká Republika) na Přerov (Česká Republika) ve vzdálenosti 73 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Ostrava Přerov je přímý.
Vlaky Chopin Night Train ÖBB nebo LEO Express to Přerov opustit vlakové nádraží Ostrava hlavní nádraží na Ostrava, Příjezd naPřerov bude na stanici Prerov Nachází se cca 1 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Ostrava-Přerov často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Ostrava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Přerov (0.9 km z Přerov, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Ostrava hl.n. LEO (na 2.4 km od Ostrava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Přerov,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Ostrava-Přerov,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)