Ostrava
Přímá cesta vlak, spolujízda, autobus do Přerov
Přerov
Viz ceny

Jak se dostat z Ostrava do Přerov?

Plánujete cestu z Přerov do Ostrava a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Ostrava do Přerov, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Ostrava a Přerov, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (ÖBB, LEO Express, Blablacar nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Ostrava a Přerov, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Ostrava Přerov.

Pro cestu z Ostrava do Přerov máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Ostrava Přerov

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Ostrava do Přerov a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Ostrava Přerov

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Ostrava Přerov je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Ostrava Přerov

Spolujízda mezi Ostrava a Přerov je ideální, pokud chcete cestovat do Přerov v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Ostrava nebo Přerov.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Ostrava do Přerov, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Ostrava Přerov

Město odjezdu
Ostrava
Česká Republika
Cílové město
Přerov
Česká Republika
Vzdálenost
73 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Ostrava Přerov
Hledání ubytování v Přerov
Naplánujte si cestu z Ostrava do Přerov jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Ostrava do Přerov jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Ostrava a Přerov, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou ÖBB, LEO Express, Blablacar nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Ostrava a Přerov s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Ostrava a Přerov

Výhody a nevýhody spolujízdy z Ostrava do Přerov?
Flexibilní Spolujízda z Ostrava do Přerov je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Ostrava do Přerov na životní prostředí.
Úsporné Spolujízda z Ostrava do Přerov je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Komfort Po celou dobu cesty z Ostrava do Přerov musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Ostrava do Přerov může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Ostrava do Přerov?
Dostupnost Vlaková nádraží v Ostrava nebo Přerov se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Rychlost Vlaky z Ostrava do Přerov jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Ostrava do Přerov je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Flexibilita Časy vlaků Ostrava Přerov mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Ostrava-Přerov mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Ostrava do Přerov?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Ostrava a Přerov jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Ostrava a Přerov, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Ostrava do Přerov jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Přerov (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Doba jízdy Autobusy z Ostrava do Přerov překonávají vzdálenost 73 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Přerov.
Komfort Autobusy mezi Ostrava a Přerov mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.

Odkud začít v Ostrava? Kam přijedu v Přerov?

Odjezdová autobusová nádraží v Ostrava

Ostrava hl.n. LEO
Mapa
Ostrava-Svinov
Mapa

Odjezdová nádraží v Ostrava

Ostrava hlavní nádraží
Mapa
Ostrava Svinov
Mapa
Ostrava hl. n.
Mapa

Přerov příjezdová autobusová nádraží

Přerov
Mapa

Příjezdová nádraží v Přerov

Prerov
Mapa
Vyhledávání jízdenek Ostrava Přerov
Hledání ubytování v Přerov

3 tipy pro levnější cestování mezi Ostrava a Přerov

Rozhodli jste se cestovat z Ostrava do Přerov a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Ostrava do Přerov.

  • 1. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Ostrava do Přerov, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Přerov a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 2. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Ostrava do Přerov, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Přerov, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
  • 3. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Ostrava-Přerov jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Přerov spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Ostrava-Přerov ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Přerov.

Autobus Ostrava Přerov

Četnost odjezdů do Ostrava z Přerov se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Přerov, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Ostrava a Přerov se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Přerov pro váš termín cesty.

Autobusy mezi Ostrava a Přerov obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Ostrava - Přerov se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Ostrava do Přerov na Vivanoda.

Do autobusu Ostrava-Přerov si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Ostrava-Přerov online. Tato služba je často zpoplatněna.

Autobusové společnosti Ostrava Přerov

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Ostrava Přerov

Vlaky Ostrava Přerov

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Ostrava do Přerov, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Ostrava a Přerov.

Průměrná doba jízdy vlakem z Ostrava do Přerov závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Přerov jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Ostrava do Přerov alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Ostrava do Přerov zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlaky mezi Ostrava a Přerov jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Ve vlaku mezi Ostrava a Přerov je možné si rezervovat zvláštní místo. V závislosti na společnosti může být tato služba zpoplatněna. Místa si můžete rezervovat online nebo u nádražní pokladny.

Vlakové společnosti z Ostrava do Přerov

ÖBB
ÖBB
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání vlakových jízdenek Ostrava Přerov

Spolujízda Ostrava Přerov

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Průměrné náklady na spolujízdu z Ostrava do Přerov závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Ostrava do Přerov, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Ostrava a Přerov, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Ostrava a Přerov. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Doba trvání společné jízdy mezi Ostrava a Přerov závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Domácí zvířata jsou ve společných vozech mezi Ostrava a Přerov povolena v závislosti na preferencích řidiče. Je důležité se před rezervací informovat u řidiče.

Platforma pro spolujízdu Ostrava Přerov

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Ostrava Přerov
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu