Cestujte z Ostrava na Karlovy Vary

Uspořádejte si výlet Ostrava na Karlovy Vary v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Ostrava na Karlovy Vary v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Ostrava
Karlovy Vary
/
  • Získejte sazby
2
Ostrava
Praha
Karlovy Vary
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Ostrava Karlovy Vary

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost389 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Ostrava na Karlovy Vary?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Ostrava Karlovy Vary, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Ostrava Karlovy Varykliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Ostrava a Karlovy Vary na mapě i na trase Ostrava Karlovy Vary a různé body korespondence (Autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál), Letiště Mosnov, Stanice Ostrava Svinov, Autobusové nádraží Ostrava hl.n. LEO, Autobusové nádraží Ostrava hl.n., ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Karlovy Vary

Které dopravní společnosti mají jít Ostrava na Karlovy Vary?

Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Ostrava hl.n. na Ostrava a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika) a mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Karlovy Vary tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Karlovy Vary (Terminál) Nachází se asi 0.6 km od centra.
Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Ostrava-Praha vlak z vlakového nádraží Ostrava hl. n. (2.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Praha-Libeň při příjezdu (6 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Ostrava-Karlovy Vary (390 km)
Letecké společnosti
Job Air udělá let z letiště Mosnov OSR se nachází v 20 km centru města Ostrava na Praha (příjezd na letiště Prague Ruzyne PRG)
Czech Airlines zajišťuje rotaci z letiště Mosnov Nachází se na severovýchodě města Ostrava, Česká Republika) Praha (sloužící letišti Prague Ruzyne PRG)

Všechny druhy dopravy Ostrava Karlovy Vary

Na výlet Ostrava (Česká Republika) na Karlovy Vary (Česká Republika) ve vzdálenosti 389 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Ostrava-Karlovy Vary,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Ostrava-Karlovy Vary bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Ostrava-Praha a Praha-Karlovy Vary,
Nalodíte se na autobus FlixBus Ostrava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Ostrava hl.n. (na 2.1 km od Ostrava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Karlovy Vary ( Česká Republika).
Není možné jít přímo z Ostrava na Karlovy Varybez změny. Můžete si vzít vlakOstrava-Praha a použití autobus do cíle.
Vlaky LEO Express to Praha opustit vlakové nádraží Ostrava hl. n. na Ostrava, Příjezd naPraha bude na stanici Praha-Libeň Nachází se cca 6 km min.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Karlovy Vary od Ostrava, Můžete si vzít letOstrava-Praha pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Ostrava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mosnov OSR 20 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností Job Air nebo Czech Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)