Vídeň
Přímá cesta vlak, spolujízda, autobus do Linec
Linec
Viz ceny

Jak se dostat z Vídeň do Linec?

Plánujete cestu z Linec do Vídeň a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Vídeň do Linec, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Vídeň a Linec, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (ÖBB, Deutsche Bahn, WestBahn, Blablacar nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Vídeň a Linec, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Vídeň Linec.

Pro cestu z Vídeň do Linec máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Vídeň Linec

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Vídeň do Linec a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Vídeň Linec

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Vídeň Linec je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Vídeň Linec

Spolujízda mezi Vídeň a Linec je ideální, pokud chcete cestovat do Linec v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Vídeň nebo Linec.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Vídeň do Linec, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Vídeň Linec

Město odjezdu
Vídeň
Rakousko
Vídeň
Cílové město
Linec
Rakousko
Horní Rakousy
Vzdálenost
155 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Vídeň Linec
Hledání ubytování v Linec
Naplánujte si cestu z Vídeň do Linec jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Vídeň do Linec jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Vídeň a Linec, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou ÖBB, Deutsche Bahn, WestBahn, Blablacar nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Vídeň a Linec s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Vídeň a Linec

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Vídeň do Linec?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Vídeň do Linec je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Krajina Vlaky mezi Vídeň a Linec často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Náklady Jízdenky na vlak Vídeň-Linec mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Vídeň Linec mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Vídeň do Linec?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Vídeň a Linec, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Vídeň do Linec jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Linec (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Vídeň a Linec mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Vídeň do Linec překonávají vzdálenost 155 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Linec.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Vídeň do Linec?
Úsporné Spolujízda z Vídeň do Linec je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Vídeň do Linec na životní prostředí.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Vídeň do Linec může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Komfort Po celou dobu cesty z Vídeň do Linec musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.

Odkud začít v Vídeň? Kam přijedu v Linec?

Odjezdová autobusová nádraží v Vídeň

Vienna Erdberg
Mapa

Odjezdová nádraží v Vídeň

Wien Westbahnhof
Mapa
Wien Hütteldorf
Mapa
Wien Meidling
Mapa
Wien Hadersdorf
Mapa
Wien Penzing
Mapa
Wien Weidlingau
Mapa
Wien Wolf in der Au
Mapa

Linec příjezdová autobusová nádraží

Linz Industriezeile
Mapa

Příjezdová nádraží v Linec

Linz
Mapa
Linz/Donau Franckstraße
Mapa
Linz/Donau Oed
Mapa
Linz/Donau Wegscheid
Mapa
Linz/Donau Ebelsberg
Mapa
Vyhledávání jízdenek Vídeň Linec
Hledání ubytování v Linec

Autobus Vídeň Linec

Doba trvání cesty autobusem mezi Vídeň a Linec se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Linec pro váš termín cesty.

Četnost odjezdů do Vídeň z Linec se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Linec, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Vídeň a Linec je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Do autobusu Vídeň-Linec si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusové společnosti Vídeň Linec

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Vídeň Linec

Vlaky Vídeň Linec

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Vídeň do Linec alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Vídeň do Linec zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Vídeň do Linec, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Vídeň a Linec.

Vlaky mezi Vídeň a Linec jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Vlakové společnosti z Vídeň do Linec

ÖBB
ÖBB
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
WestBahn
WestBahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Vídeň Linec

Spolujízda Vídeň Linec

Doba trvání společné jízdy mezi Vídeň a Linec závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Vídeň do Linec závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Vídeň do Linec, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Vídeň a Linec, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Platforma pro spolujízdu Vídeň Linec

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Vídeň Linec

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu