Doporučená trasa
Mestre
Přímá cesta autobus, spolujízda do Salcburk
Salcburk
Viz ceny
Alternativní trasy
Mestre
Cesta autobus, spolujízda do Villach
Villach
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Salcburk
Salcburk
Viz ceny
Mestre
Cesta autobus do Benátky
Benátky
Cesta autobus, spolujízda do Salcburk
Salcburk
Viz ceny

Jak se dostat z Mestre do Salcburk?

Plánujete cestu z Salcburk do Mestre a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Mestre do Salcburk, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Mestre a Salcburk, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (ÖBB, Deutsche Bahn, Hellö, FlixBus nebo ÖBB) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Mestre a Salcburk, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Mestre Salcburk.

Pro cestu z Mestre do Salcburk máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Mestre Salcburk

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Mestre do Salcburk a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Mestre Salcburk

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Mestre Salcburk je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Mestre Salcburk

Spolujízda mezi Mestre a Salcburk je ideální, pokud chcete cestovat do Salcburk v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Mestre nebo Salcburk.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Mestre do Salcburk, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Mestre Salcburk

Město odjezdu
Mestre
Itálie
Veneto
Cílové město
Salcburk
Rakousko
Salzburg
Vzdálenost
263 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Mestre Salcburk
Hledání ubytování v Salcburk
Naplánujte si cestu z Mestre do Salcburk jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Mestre do Salcburk jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Mestre a Salcburk, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou ÖBB, Deutsche Bahn, Hellö, FlixBus nebo ÖBB, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Mestre a Salcburk s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Mestre a Salcburk

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Mestre do Salcburk?
Ceny Autobusové jízdenky z Mestre do Salcburk jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Salcburk (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Mestre a Salcburk mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Mestre do Salcburk?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Mestre do Salcburk je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Náklady Jízdenky na vlak Mestre-Salcburk mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Mestre do Salcburk?
Flexibilní Spolujízda z Mestre do Salcburk je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Mestre? Kam přijedu v Salcburk?

Odjezdová autobusová nádraží v Mestre

Mestre
Mapa

Salcburk příjezdová autobusová nádraží

Salzburg Flughafen
Mapa
Salzburg P+R Süd
Mapa

Příjezdová nádraží v Salcburk

Salzburg Hbf
Mapa
Vyhledávání jízdenek Mestre Salcburk
Hledání ubytování v Salcburk

Autobus Mestre Salcburk

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Mestre - Salcburk se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Mestre do Salcburk na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Mestre a Salcburk se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Salcburk pro váš termín cesty.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Mestre-Salcburk spojena s dodatečnými náklady.

Autobusové společnosti Mestre Salcburk

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání autobusových jízdenek Mestre Salcburk

Vlaky Mestre Salcburk

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Mestre do Salcburk, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Mestre a Salcburk.

Průměrná doba jízdy vlakem z Mestre do Salcburk závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Salcburk jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlakové jízdenky z Mestre do Salcburk lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Vlakové společnosti z Mestre do Salcburk

ÖBB
ÖBB
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Mestre Salcburk

Spolujízda Mestre Salcburk

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Průměrné náklady na spolujízdu z Mestre do Salcburk závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Mestre do Salcburk, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Mestre a Salcburk závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Platforma pro spolujízdu Mestre Salcburk

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Mestre Salcburk

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu