Doporučená trasa
Mestre
Přímá cesta spolujízda, autobus do Terst
Terst
Viz ceny
Alternativní trasy
Mestre
Cesta autobus do Benátky
Benátky
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Terst
Terst
Viz ceny
Mestre
Cesta spolujízda, autobus do Udine
Udine
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Terst
Terst
Viz ceny

Jak se dostat z Mestre do Terst?

Plánujete cestu z Terst do Mestre a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Mestre do Terst, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Mestre a Terst, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Trenitalia, Hellö, FlixBus, Blablabus nebo Blablacar) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Mestre a Terst, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Mestre Terst.

Pro cestu z Mestre do Terst máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Mestre Terst

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Mestre do Terst a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Mestre Terst

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Mestre Terst je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Mestre Terst

Spolujízda mezi Mestre a Terst je ideální, pokud chcete cestovat do Terst v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Mestre nebo Terst.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Mestre do Terst, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Mestre Terst

Město odjezdu
Mestre
Itálie
Veneto
Cílové město
Terst
Itálie
Friuli-Venezia Giulia
Vzdálenost
121 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Mestre Terst
Hledání ubytování v Terst
Naplánujte si cestu z Mestre do Terst jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Mestre do Terst jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Mestre a Terst, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Trenitalia, Hellö, FlixBus, Blablabus nebo Blablacar, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Mestre a Terst s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Mestre a Terst

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Mestre do Terst?
Ceny Autobusové jízdenky z Mestre do Terst jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Terst (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Doba jízdy Autobusy z Mestre do Terst překonávají vzdálenost 121 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Terst.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Mestre do Terst?
Flexibilní Spolujízda z Mestre do Terst je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Mestre do Terst?
Komfort Vlaky mezi Mestre a Terst obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Flexibilita Časy vlaků Mestre Terst mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.

Odkud začít v Mestre? Kam přijedu v Terst?

Odjezdová autobusová nádraží v Mestre

Mestre
Mapa

Terst příjezdová autobusová nádraží

Trieste Centrale
Mapa

Příjezdová nádraží v Terst

Trieste Centrale
Mapa
Vyhledávání jízdenek Mestre Terst
Hledání ubytování v Terst

Autobus Mestre Terst

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Mestre - Terst se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Mestre do Terst na Vivanoda.

Četnost odjezdů do Mestre z Terst se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Terst, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusy mezi Mestre a Terst obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Autobusové společnosti Mestre Terst

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
Blablabus
Blablabus
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání autobusových jízdenek Mestre Terst

Vlaky Mestre Terst

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Mestre do Terst zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové jízdenky z Mestre do Terst lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Mestre do Terst, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Mestre a Terst.

Vlakové společnosti z Mestre do Terst

Trenitalia
Trenitalia
Vyhledávání vlakových jízdenek Mestre Terst

Spolujízda Mestre Terst

Doba trvání společné jízdy mezi Mestre a Terst závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Mestre do Terst závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Mestre do Terst, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Mestre a Terst. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Platforma pro spolujízdu Mestre Terst

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Mestre Terst

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu