Cestovat do Milán - Najděte nejlepší nabídky

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

Milán: TOP 5 nejoblíbenějších tras

Řím
Milán
Itálie, Latium
Itálie, Lombardie
AlitaliaKorean Air LinesMeridianaSri Lankan AirlinesEasyjetTrenitaliaItalo (NTV)FlixBus

Služba od Řím na Milán (477 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Alitalia, Korean Air Lines, Meridiana, Sri Lankan Airlines, Easyjet, Trenitalia, Italo (NTV) nebo FlixBus.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Řím na Milán: Letadlo, Vlak nebo Autobus,

 • Získejte sazby
Turín
Milán
Itálie, Piemont
Itálie, Lombardie
SNCFOUIBUSTrenitaliaItalo (NTV)FlixBus

Služba od Turín na Milán (125 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností SNCF, OUIBUS, Trenitalia, Italo (NTV) nebo FlixBus.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Turín na Milán: Vlak nebo Autobus,

 • Získejte sazby
Neapol
Milán
Itálie, Kampánie
Itálie, Lombardie
Air OneAlitaliaMeridianaEasyjetTrenitaliaItalo (NTV)FlixBus

Služba od Neapol na Milán (658 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Air One, Alitalia, Meridiana, Easyjet, Trenitalia, Italo (NTV) nebo FlixBus.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Neapol na Milán: Letadlo, Vlak nebo Autobus,

 • Získejte sazby
Bologna
Milán
Itálie, Emilia-Romagna
Itálie, Lombardie
MeridianaTrenitaliaItalo (NTV)FlixBus

Služba od Bologna na Milán (201 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Meridiana, Trenitalia, Italo (NTV) nebo FlixBus.

Letadlo, Vlak nebo Autobus... Máte na výběr ze 3 způsobů dopravy.

 • Získejte sazby
Florencie
Milán
Itálie, Toskánsko
Itálie, Lombardie
TrenitaliaItalo (NTV)FlixBus

Služba od Florencie na Milán (250 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Trenitalia, Italo (NTV) nebo FlixBus.

Vlak nebo Autobus... Máte na výběr ze 2 způsobů dopravy.

 • Získejte sazby

Jak jet autobusem do Milán ?

Tipy pro nalezení levnějšího autobusu Milán

I když autobusová doprava je již ekonomickým způsobem, jak se k ní dostat Milán vždy existuje prostor pro ještě menší úspory.

Cestujte do Milán být flexibilní ve vašem rande

Pokud nemáte konkrétní datum, kam jít Milán autobusem je lepší vyzkoušet několik termínů a vyhnout se víkendům, protože lístky z Milán jsou často dražší!

Rychle si zarezervujte cestu autobusem Milán

Když najdete nejnižší jízdné na Vivanoda pro svůj výlet do Milán z Řím, Turín, Neapol, Bologna, Florencie, Salerno nebo Bari například vyberte a budete přesměrováni na web transportéru FlixBus, Eurolines nebo OUIBUS. Doporučujeme vám zarezervovat si lístek rychle, protože ceny se mohou rychle zvýšit!

Porovnejte ceny autobusů pro Milán

Vivanoda nabízí možnost rychle zobrazit všechny ceny FlixBus, Eurolines nebo OUIBUS a propagační akce. Jak začnete od Řím, Turín, Neapol, Bologna, Florencie, Salerno nebo Bari, můžete snadno najít ideální jízdenku na autobus Milán.

Hledejte speciální nabídky OUIBUS, Eurolines nebo FlixBus

OUIBUS, Eurolines, FlixBus, Hellö, ALSA, Terravision nebo Autostradale pravidelně nabízí významné akce a slevy, což může být dobrá příležitost ke snížení jeho rozpočtu Milán.

Autobusové zastávky na Milán

Až se dostanete Milán, autobus vás odveze na jednu z 3 autobusových stanic ve městě obsluhovaných dopravci:

 • Milan autostazione, Autobusová zastávka asi 5.4 Kilometry od centra Milán
 • Milan (San Donato), V 6.7 Kilometry od centra města
 • Milano Centrale, V 2.7 Kilometry od centra města

Autobusové společnosti do Milán

Pro váš další pobyt v Milán, můžete si vybrat z nejméně 7 autobusových společností, které cestují za nejlepších podmínek a za velmi atraktivní ceny.

Slouží trenérská společnost Autostradale Milán non-stop ze 1 zemí (Itálie) z 2 měst: Vizzola Ticino a Bergamo.

Slouží trenérská společnost OUIBUS Milán non-stop ze 3 zemí (Itálie, Francie a Švýcarsko) z 8 měst: Turín, Paříž, Marseille, Aix-en-Provence, Lyon, Chambery, Ženeva a Macon.

FlixBus je autobusová společnost působící ze 10 zemí (Itálie, Španělsko, Německo, Česká Republika, Rakousko, Francie, Švýcarsko, Srbsko A Černá Hora, Chorvatsko a Slovinsko) výlety do Milán nezměněno z 103 měst včetně Řím, Turín, Neapol, Bologna, Florencie, Salerno, Bari, Barcelona, Dusseldorf, Praha, Berlín, Frankfurt nad Mohanem, Parma, Pescara, Mnichov, Janov, Modena, Piacenza, Innsbruck, Paříž, Curych, Pisa, Benátky, Ancona, Reggio Emilia, Marseille, Foggia, Aix-en-Provence, Lyon a Livorno...

Autobusová společnost Terravision má přímé spojení Milán pouze z jedné země (Itálie) a z města: Vizzola Ticino

Slouží trenérská společnost Hellö Milán non-stop ze 2 zemí (Rakousko a Itálie) z 4 měst: Vídeň, Janov, Innsbruck a Bolzano.

Slouží trenérská společnost ALSA Milán non-stop ze 2 zemí (Španělsko a Francie) z 11 měst: Barcelona, Marseille, Aix-en-Provence, Avignon, Toulouse, Narbonne, Nimes, Cannes, Montpellier, Girona a Tarbes.

Slouží trenérská společnost Eurolines Milán non-stop ze 2 zemí (Francie a Švýcarsko) z 14 měst: Paříž, Marseille, Aix-en-Provence, Lyon, Avignon, Ženeva, Dijon, Grenoble, Toulouse, Narbonne, Nimes, Lille, Beziers a Chamonix-Mont-Blanc.

Jak jet vlakem do Milán?

Železniční společnosti dosáhnout Milán

Chcete-li rezervovat výlet vlakem do Milán, zjistěte sazby a speciality 6 železničních dopravců provozujících služby Milán.

SNCF je železniční společnost poskytující pojištění ze 2 zemí (Itálie a Franciepravidelné vlakové linky mezi Milán a 8 měst: Turín, Paříž, Novara, Chambery, Macon, Vercelli, Bardonecchia a Le Creusot.

Italo (NTV) je železniční společnost poskytující pojištění ze 1 zemí (Itáliepravidelné vlakové linky mezi Milán a 6 měst: Řím, Turín, Neapol, Bologna, Florencie a Salerno.

Thello je železniční společnost poskytující pojištění ze 1 zemí (Franciepravidelné vlakové linky mezi Milán a 2 měst: Paříž a Dijon.

Vlaky železniční společnosti Trenitalia spojují město Praha Milán ze stanic ve 53 městech včetně Řím, Turín, Neapol, Bologna, Florencie, Salerno, Bari, Catania, Parma, Lamezia Terme, Pescara, Janov, Modena, Piacenza, Brindisi, Pisa, Benátky, Palermo, Ancona, Reggio Emilia, Foggia, Reggio Calabria, Livorno, Verona, Rimini, La Spezia, Taranto, Novara, Battipaglia a Padova, která se nachází ve 1 zemích (Itálie).

Russian Railways je železniční společnost poskytující pojištění ze 4 zemí (Rakousko, Polsko, Bělorusko a Monakopravidelné vlakové linky mezi Milán a 7 měst: Vídeň, Innsbruck, Varšava, Minsk, Monte Carlo, Brest a Katovice.

Deutsche Bahn je železniční společnost poskytující pojištění ze 2 zemí (Německo a Rakouskopravidelné vlakové linky mezi Milán a 3 měst: Mnichov, Innsbruck a Rosenheim.

Hlavní stanice sloužily v Milán

V závislosti na vašem původu dorazíte Milán ve 3 různých stanicích ve městě:

 • Milano Centrale, Stanice na 2.8 Kilometry z Milán (Central)
 • Milano Porta Garibaldi, V 2.3 Kilometry od centra města
 • Milano Rogoredo, V 5.3 Kilometry od centra města
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)