Cestovat do Miloš - Najděte nejlepší nabídky

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

Miloš: TOP 5 nejoblíbenějších tras

Atény
Miloš
Řecko, Attica
Řecko, Kykladské ostrovy
Olympic AirAegean Speed LinesAigaion PelagosLANE Sea LineSea JetsZante Ferries

Služba od Atény na Miloš (151 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Olympic Air, Aegean Speed Lines, Aigaion Pelagos, LANE Sea Line, Sea Jets nebo Zante Ferries.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Atény na Miloš: Letadlo nebo Trajekt,

  • Získejte sazby
Folegandros
Miloš
Řecko, Kykladské ostrovy
Řecko, Kykladské ostrovy
Aegean Speed LinesANEK LinesHellenic SeawaysLANE Sea LineSea JetsZante Ferries

Služba od Folegandros na Miloš (46 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Aegean Speed Lines, ANEK Lines, Hellenic Seaways, LANE Sea Line, Sea Jets nebo Zante Ferries.

Cesta od Folegandros na Miloš je provozován pouze jedním způsobem dopravy: Trajekt,

  • Získejte sazby
Santorini
Miloš
Řecko, Kykladské ostrovy
Řecko, Kykladské ostrovy
ANEK LinesLANE Sea LineSea JetsZante Ferries

Služba od Santorini na Miloš (100 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností ANEK Lines, LANE Sea Line, Sea Jets nebo Zante Ferries.

Cesta od Santorini na Miloš je provozován pouze jedním způsobem dopravy: Trajekt,

  • Získejte sazby
Ios
Miloš
Řecko, Kykladské ostrovy
Řecko, Kykladské ostrovy
ANEK LinesLANE Sea LineSea JetsZante Ferries

Služba od Ios na Miloš (77 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností ANEK Lines, LANE Sea Line, Sea Jets nebo Zante Ferries.

Cesta od Ios na Miloš je provozován pouze jedním způsobem dopravy: Trajekt,

  • Získejte sazby
Sikinos
Miloš
Řecko, Kykladské ostrovy
Řecko, Kykladské ostrovy
ANEK LinesHellenic SeawaysLANE Sea LineZante Ferries

Služba od Sikinos na Miloš (62 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností ANEK Lines, Hellenic Seaways, LANE Sea Line nebo Zante Ferries.

Cesta od Sikinos na Miloš je provozován pouze jedním způsobem dopravy: Trajekt,

  • Získejte sazby

Jak jet trajektem do Miloš ?

Tipy pro cestování trajektem lépe a levněji Miloš

Správnou volbou si vyberete trajektem, který chcete dosáhnout Miloš, Tento způsob dopravy má nepopiratelné výhody: pohodlné, relaxační, levné ... Zde je několik tipů, jak ušetřit peníze za svůj přechod Miloš a cestování za nejlepších podmínek:

Nenechte si ujít Aegean Speed Lines, ANEK Lines nebo Hellenic Seaways dobré nabídky

Trajektová společnost (Hellenic Seaways, ANEK Lines nebo Aegean Speed Lines) může pravidelně zavádět speciální ceny a další atraktivní slevy na výlety do Miloš, Pravděpodobně z nich budete mít prospěch, nenechte si ujít.

Rezervujte si svůj přechod předem

Nikdy není dobrý nápad čekat příliš dlouho na rezervaci. Ceny Aegean Speed Lines, ANEK Lines nebo Hellenic Seaways často rostou s postupem času.

Hlášení do přístavu odeslání za rok 2006 Miloš nejméně 1 hodinu před

A Atény, Folegandros, Santorini, Ios, Sikinos, Serifos nebo Kimolos, musíte se do přístavu přihlásit nejméně 1 hodinu před odjezdem. Zkontrolujte jízdní řády pomocí Hellenic Seaways, ANEK Lines nebo Aegean Speed Lines.

Připojit Miloš zatímco pluje v noci

Vezení kabiny na palubu lodí Aegean Speed Lines, ANEK Lines nebo Hellenic Seaways je docela dobrý nápad, na který jsme se dočkali Miloš a neplatíte za ubytování v destinaci.

Námořní stanice v Miloš

Až dorazíte Miloš, loď vás přistane v jednom z 2 přístavů města:

  • Milos, Přístav na 3.2 Kilometry z Miloš
  • Milos, V 2.9 Kilometry od centra města

Trajektové společnosti do Miloš

Jít lodí do města Miloš, budete moci porovnat mezi nejvýhodnějšími jízdnými 7 přepravních společností, které zajišťují křižovatky Miloš.

Lodě trajektové společnosti Aegean Speed Lines spojují město Miloš z 4 portů, Atény, Folegandros, Serifos a Sifnos, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti ANEK Lines spojují město Miloš z 12 portů, Folegandros, Santorini, Ios, Sikinos, Kimolos, Naxos, Syros, Anafi, Heraklion, Diafani, Pigadia a Chalki, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti LANE Sea Line spojují město Miloš z 6 portů, Atény, Folegandros, Santorini, Ios, Sikinos a Anafi, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti Sea Jets spojují město Miloš z 8 portů, Atény, Folegandros, Santorini, Ios, Naxos, Mykonos, Amorgos a Koufonissia, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti Aigaion Pelagos spojují město Miloš z 4 portů, Atény, Rhodos, Sitia a Fri, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti Zante Ferries spojují město Miloš z 9 portů, Atény, Folegandros, Santorini, Ios, Sikinos, Serifos, Kimolos, Sifnos a Kythnos, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti Hellenic Seaways spojují město Miloš z 7 portů, Folegandros, Sikinos, Serifos, Kimolos, Syros, Paros a Lavrio, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)