Doporučená trasa
Innsbruck
Přímá cesta spolujízda, autobus do Mestre
Mestre
Viz ceny
Alternativní trasy
Innsbruck
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Benátky
Benátky
Cesta autobus do Mestre
Mestre
Viz ceny

Jak se dostat z Innsbruck do Mestre?

Plánujete cestu z Mestre do Innsbruck a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Innsbruck do Mestre, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Innsbruck a Mestre, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (ÖBB, Hellö, FlixBus, Deutsche Bahn nebo Blablacar) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Innsbruck a Mestre, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Innsbruck Mestre.

Pro cestu z Innsbruck do Mestre máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Innsbruck Mestre

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Innsbruck do Mestre a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Innsbruck Mestre

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Innsbruck Mestre je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Innsbruck Mestre

Spolujízda mezi Innsbruck a Mestre je ideální, pokud chcete cestovat do Mestre v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Innsbruck nebo Mestre.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Innsbruck do Mestre, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Innsbruck Mestre

Město odjezdu
Innsbruck
Rakousko
Tyrol
Cílové město
Mestre
Itálie
Veneto
Vzdálenost
207 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Innsbruck Mestre
Hledání ubytování v Mestre
Naplánujte si cestu z Innsbruck do Mestre jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Innsbruck do Mestre jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Innsbruck a Mestre, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou ÖBB, Hellö, FlixBus, Deutsche Bahn nebo Blablacar, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Innsbruck a Mestre s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Innsbruck a Mestre

Výhody a nevýhody spolujízdy z Innsbruck do Mestre?
Přátelskost Spolujízda mezi Innsbruck a Mestre je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Spolehlivost Při cestě do Innsbruck Mestre byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Innsbruck do Mestre?
Dostupnost Vlaková nádraží v Innsbruck nebo Mestre se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Náklady Jízdenky na vlak Innsbruck-Mestre mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Innsbruck do Mestre?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Innsbruck a Mestre jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Innsbruck a Mestre mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.

Odkud začít v Innsbruck? Kam přijedu v Mestre?

Odjezdová autobusová nádraží v Innsbruck

Innsbruck
Mapa
Innsbruck Südbahnstraße
Mapa

Odjezdová nádraží v Innsbruck

Innsbruck
Mapa

Mestre příjezdová autobusová nádraží

Mestre
Mapa
Vyhledávání jízdenek Innsbruck Mestre
Hledání ubytování v Mestre

Autobus Innsbruck Mestre

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Innsbruck-Mestre online. Tato služba je často zpoplatněna.

Většina autobusů mezi Innsbruck a Mestre je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Četnost odjezdů do Innsbruck z Mestre se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Mestre, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusové společnosti Innsbruck Mestre

ÖBB
ÖBB
Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Innsbruck Mestre

Vlaky Innsbruck Mestre

Vlaky mezi Innsbruck a Mestre jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Innsbruck do Mestre alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Innsbruck do Mestre zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové společnosti z Innsbruck do Mestre

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Innsbruck Mestre

Spolujízda Innsbruck Mestre

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Innsbruck Mestre kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Innsbruck a Mestre. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Platforma pro spolujízdu Innsbruck Mestre

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Innsbruck Mestre

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu