Mnichov
Přímá cesta autobus, vlak, spolujízda do Karlsruhe
Karlsruhe
Viz ceny

Jak se dostat z Mnichov do Karlsruhe?

Plánujete cestu z Karlsruhe do Mnichov a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Mnichov do Karlsruhe, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Mnichov a Karlsruhe, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, ÖBB, SBB CFF FFS, DeinBus nebo Hellö) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Mnichov a Karlsruhe, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Mnichov Karlsruhe.

Pro cestu z Mnichov do Karlsruhe máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Mnichov Karlsruhe

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Mnichov do Karlsruhe a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Mnichov Karlsruhe

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Mnichov Karlsruhe je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Mnichov Karlsruhe

Spolujízda mezi Mnichov a Karlsruhe je ideální, pokud chcete cestovat do Karlsruhe v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Mnichov nebo Karlsruhe.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Mnichov do Karlsruhe, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Mnichov Karlsruhe

Město odjezdu
Mnichov
Německo
Bavorsko
Cílové město
Karlsruhe
Německo
Bádensko-Württembersko
Vzdálenost
253 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus, vlak a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Mnichov Karlsruhe
Hledání ubytování v Karlsruhe
Naplánujte si cestu z Mnichov do Karlsruhe jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Mnichov do Karlsruhe jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Mnichov a Karlsruhe, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, ÖBB, SBB CFF FFS, DeinBus nebo Hellö, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Mnichov a Karlsruhe s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Mnichov a Karlsruhe

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Mnichov do Karlsruhe?
Rychlost Vlaky z Mnichov do Karlsruhe jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Komfort Vlaky mezi Mnichov a Karlsruhe obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Flexibilita Časy vlaků Mnichov Karlsruhe mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Mnichov-Karlsruhe mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Mnichov do Karlsruhe?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Mnichov a Karlsruhe, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Mnichov do Karlsruhe jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Karlsruhe (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Doba jízdy Autobusy z Mnichov do Karlsruhe překonávají vzdálenost 253 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Karlsruhe.
Komfort Autobusy mezi Mnichov a Karlsruhe mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Mnichov do Karlsruhe?
Přátelskost Spolujízda mezi Mnichov a Karlsruhe je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Mnichov do Karlsruhe je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Spolehlivost Při cestě do Mnichov Karlsruhe byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Mnichov do Karlsruhe může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Mnichov? Kam přijedu v Karlsruhe?

Odjezdová autobusová nádraží v Mnichov

München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
Mapa
Munich central bus station
Mapa

Odjezdová nádraží v Mnichov

München Hbf
Mapa
München Ost
Mapa
München-Pasing
Mapa

Karlsruhe příjezdová autobusová nádraží

Karlsruhe
Mapa
Karlsruhe
Mapa

Příjezdová nádraží v Karlsruhe

Karlsruhe Hbf
Mapa
Vyhledávání jízdenek Mnichov Karlsruhe
Hledání ubytování v Karlsruhe

Autobus Mnichov Karlsruhe

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Mnichov-Karlsruhe online. Tato služba je často zpoplatněna.

Doba trvání cesty autobusem mezi Mnichov a Karlsruhe se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Karlsruhe pro váš termín cesty.

Většina autobusů mezi Mnichov a Karlsruhe je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Do autobusu Mnichov-Karlsruhe si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusové společnosti Mnichov Karlsruhe

DeinBus
DeinBus
Hellö
Hellö
ADAC PostBus
ADAC PostBus
FlixBus
FlixBus
Blablabus
Blablabus
Vyhledávání autobusových jízdenek Mnichov Karlsruhe

Vlaky Mnichov Karlsruhe

Vlaky mezi Mnichov a Karlsruhe jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Průměrná doba jízdy vlakem z Mnichov do Karlsruhe závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Karlsruhe jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Mnichov do Karlsruhe alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Mnichov do Karlsruhe, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Mnichov a Karlsruhe.

Vlakové společnosti z Mnichov do Karlsruhe

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
ÖBB
ÖBB
SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
SNCF
SNCF
Vyhledávání vlakových jízdenek Mnichov Karlsruhe

Spolujízda Mnichov Karlsruhe

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Mnichov a Karlsruhe, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Mnichov do Karlsruhe závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Mnichov do Karlsruhe, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Mnichov a Karlsruhe závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Platforma pro spolujízdu Mnichov Karlsruhe

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Mnichov Karlsruhe

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu