Jak se dostat do Německo?

Ať už jste zkušení cestovatelé, nebo plánujete svou první cestu do Německo, často je složité vyznat se v různých dopravních řešeních, která máte k dispozici, abyste se do této země dostali a mohli se po Německo pohybovat.

Vivanoda je zde, aby vám pomohla najít nejlepší možnosti dopravy ve Německo a usnadnila vám cestu do klíčových měst, jako je Berlín, Hamburk, Mnichov, Kolín nad Rýnem, Frankfurt nad Mohanem, Essen nebo Dortmund.

Vivanoda vám umožní porovnat různé možnosti dopravy pro vaši cestu do Německo, ať už cestujete letadlem, vlakem, autobusem nebo autem. Shromáždili jsme pro vás všechny potřebné informace, které vám pomohou vybrat tu nejlepší trasu a dopravní prostředek podle vašich potřeb a rozpočtu. U každého dopravního prostředku jsme také uvedli hlavní dopravní společnosti, jako jsou Germania, Air Berlin, Germanwings, Deutsche Bahn, ÖBB, SNCF, Scandlines, Stena Line, TT-Line, FlixBus, ADAC PostBus a Eurolines CH, abyste si mohli snadno rezervovat cestu.

Vlakem do Německo

Vlaky jsou velmi pohodlným způsobem, jak objevovat Německo, s rychlými spoji mezi hlavními městy a nádhernými panoramatickými výhledy. Vysokorychlostní nebo regionální vlaky společností Deutsche Bahn, ÖBB a SNCF spojují města jako Kolín nad Rýnem, Frankfurt nad Mohanem nebo Essen v krátkém čase.

Autobusem do Německo

Cestování autobusem po Německo je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí zemi objevovat vlastním tempem a bez velkých výdajů. Autobusy společností FlixBus, ADAC PostBus a Eurolines CH spojují i ta nejvzdálenější města a městečka, jako je Regensburg, Gottingen nebo Wurzburg, a nabízejí tak jedinečný a autentický zážitek.

Lety do Německo

Lety do Německo nabízejí širokou škálu destinací, například Berlín, Hamburk nebo Mnichov. Letecké společnosti jako Germania, Air Berlin a Germanwings nabízejí přímé lety z mnoha evropských měst, takže si můžete cestu velmi flexibilně naplánovat.

Cestování do Německo z České republiky

Vlaky, autobusy a lety do Německo - Porovnejte ceny a levné jízdenky

Cestování a doprava v Německo

Německo: Co vidět a co dělat?

Německo je země mnoha tváří, s rušnými moderními městy, malebnými vesnicemi a působivou přírodou. Zde jsou některé z hlavních pamětihodností, které byste měli během své cesty do Německa vidět.

Berlín je hlavním městem Německa, které musíte navštívit. Je plné historických památek, jako je Berlínská zeď, Checkpoint Charlie a Památník holocaustu. Město se může pochlubit také rušným nočním životem a vzkvétající uměleckou scénou.

Mnichov na jihu Německa je okouzlující město s historickými budovami a mnoha tradičními pivovary. Návštěvníci si mohou prohlédnout Marienplatz, slavné městské tržiště, nebo navštívit nedaleký zámek Neuschwanstein, romantickou ikonu země.

Hamburk je druhé největší město Německa a rušné přístavní město s malebnými kanály a mnoha muzei a galeriemi. Cestovatelé mohou také objevovat slavnou Reeperbahn, živou městskou ulici s bary a kluby.

Černý les je přírodní oblast na jihozápadě Německa s hustými lesy, jezery a malebnými horami. Je ideálním místem pro pěší turistiku, cyklistiku a zimní sporty.

Norimberský hrad je zachovalý středověký hrad v historickém městě Norimberk na jihu Německa. Jedná se o historicky významné místo, kde se po druhé světové válce konal norimberský tribunál.

Co se týče dopravy, Německo je dobře obslouženo efektivní a spolehlivou železniční sítí s možností využití vysokorychlostních vlaků, jako je například vlak ICE. V mnoha městech je k dispozici také síť autobusů a tramvají. Cestovatelé mohou také zvážit pronájem automobilu, aby mohli prozkoumat venkovské oblasti země.

Německo tak nabízí celou řadu vzrušujících cestovatelských zážitků, od moderních měst až po malebné přírodní scenérie. Díky dobře rozvinuté dopravní síti se lze snadno pohybovat a objevovat vše, co země nabízí.

Vyhledávání a vyhledávání letenek do Německo
Vyhledávání ubytování ve Německo

None

None
None
None