Praha
Přímá cesta vlak, spolujízda, lety, autobus do Frankfurt nad Mohanem
Frankfurt nad Mohanem
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Frankfurt nad Mohanem?

Plánujete cestu z Frankfurt nad Mohanem do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Frankfurt nad Mohanem, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, ÖBB, SBB CFF FFS, FlixBus nebo DeinBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Frankfurt nad Mohanem.

Pro cestu z Praha do Frankfurt nad Mohanem máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Frankfurt nad Mohanem

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Frankfurt nad Mohanem a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Frankfurt nad Mohanem

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Frankfurt nad Mohanem je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Frankfurt nad Mohanem

Z Praha do Frankfurt nad Mohanem létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Frankfurt nad Mohanem v rekordním čase.

Spolujízda Praha Frankfurt nad Mohanem

Spolujízda mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem je ideální, pokud chcete cestovat do Frankfurt nad Mohanem v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Frankfurt nad Mohanem.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Frankfurt nad Mohanem, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Frankfurt nad Mohanem

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Frankfurt nad Mohanem
Německo
Hesensko
Vzdálenost
409 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, spolujízda, lety a autobus
Vyhledávání jízdenek Praha Frankfurt nad Mohanem
Hledání ubytování v Frankfurt nad Mohanem
Naplánujte si cestu z Praha do Frankfurt nad Mohanem jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Frankfurt nad Mohanem jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, ÖBB, SBB CFF FFS, FlixBus nebo DeinBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem

Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Frankfurt nad Mohanem?
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Praha do Frankfurt nad Mohanem na životní prostředí.
Flexibilní Spolujízda z Praha do Frankfurt nad Mohanem je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Komfort Po celou dobu cesty z Praha do Frankfurt nad Mohanem musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Spolehlivost Při cestě do Praha Frankfurt nad Mohanem byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Frankfurt nad Mohanem?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Frankfurt nad Mohanem je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Rychlost Vlaky z Praha do Frankfurt nad Mohanem jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Krajina Vlaky mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Flexibilita Časy vlaků Praha Frankfurt nad Mohanem mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Frankfurt nad Mohanem mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Frankfurt nad Mohanem?
Výběr leteckých společností Z Praha do Frankfurt nad Mohanem létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem je nejrychlejší způsob, jak urazit 409 km mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Frankfurt nad Mohanem musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Frankfurt nad Mohanem mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Ceny Letenky z Praha do Frankfurt nad Mohanem mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Frankfurt nad Mohanem?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Frankfurt nad Mohanem jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Frankfurt nad Mohanem (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Frankfurt nad Mohanem překonávají vzdálenost 409 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Frankfurt nad Mohanem.
Komfort Autobusy mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Frankfurt nad Mohanem?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Frankfurt nad Mohanem příjezdová autobusová nádraží

Frankfurt central station
Mapa
Frankfurt Airport
Mapa
Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
Mapa
Frankfurt am Main, Flughafen
Mapa

Příjezdová nádraží v Frankfurt nad Mohanem

Frankfurt (Main) Süd
Mapa
Frankfurt (Main) Hbf
Mapa
Frankfurt am Main Flughafen Fernbahnhof
Mapa
Frankfurt (Main) West
Mapa

Letiště příjezdu do Frankfurt nad Mohanem

Frankfurt International
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Frankfurt nad Mohanem
Hledání ubytování v Frankfurt nad Mohanem

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Frankfurt nad Mohanem a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Frankfurt nad Mohanem.

  • 1. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky Praha-Frankfurt nad Mohanem jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do Frankfurt nad Mohanem mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.
  • 2. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Praha-Frankfurt nad Mohanem jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Frankfurt nad Mohanem spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Praha-Frankfurt nad Mohanem ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Frankfurt nad Mohanem.
  • 3. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do Frankfurt nad Mohanem si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.

Autobus Praha Frankfurt nad Mohanem

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Frankfurt nad Mohanem spojena s dodatečnými náklady.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Frankfurt nad Mohanem se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Frankfurt nad Mohanem na Vivanoda.

Četnost odjezdů do Praha z Frankfurt nad Mohanem se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Frankfurt nad Mohanem, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Do autobusu Praha-Frankfurt nad Mohanem si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Frankfurt nad Mohanem pro váš termín cesty.

Studenti, senioři a děti mohou u některých autobusových dopravců získat slevy na autobusové jízdenky z Praha do Frankfurt nad Mohanem. Doporučujeme vám, abyste si to ověřili při vyhledávání jízdenky na Vivanoda a nezapomněli uvést svůj věk. Poté se vám zobrazí ceny jízdného, které se vztahují na vaši věkovou skupinu.

Autobusové společnosti Praha Frankfurt nad Mohanem

FlixBus
FlixBus
DeinBus
DeinBus
LEO Express
LEO Express
IC Bus
IC Bus
Hellö
Hellö
ADAC PostBus
ADAC PostBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Frankfurt nad Mohanem

Vlaky Praha Frankfurt nad Mohanem

Vlakové jízdenky z Praha do Frankfurt nad Mohanem lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Vlaky mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Frankfurt nad Mohanem zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Praha do Frankfurt nad Mohanem existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Frankfurt nad Mohanem alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Frankfurt nad Mohanem, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem.

Vlakové společnosti z Praha do Frankfurt nad Mohanem

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
ÖBB
ÖBB
SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
FlixTrain
FlixTrain
SNCF
SNCF
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Frankfurt nad Mohanem

Lety Praha Frankfurt nad Mohanem

Letecké společnosti Praha Frankfurt nad Mohanem

Czech Airlines
Czech Airlines
Lufthansa
Lufthansa
Vyhledávání letů Praha Frankfurt nad Mohanem

Spolujízda Praha Frankfurt nad Mohanem

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Frankfurt nad Mohanem závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Frankfurt nad Mohanem, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Frankfurt nad Mohanem závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Praha Frankfurt nad Mohanem kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Platforma pro spolujízdu Praha Frankfurt nad Mohanem

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Frankfurt nad Mohanem
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu