Cestujte z Praha na Frankfurt nad Mohanem

Uspořádejte si výlet Praha na Frankfurt nad Mohanem v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Frankfurt nad Mohanem v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Frankfurt nad Mohanem
/
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Praha Frankfurt nad Mohanem

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost409 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Praha na Frankfurt nad Mohanem ?

Plánujete výlet Praha na Frankfurt nad Mohanem a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Praha Frankfurt nad Mohanem? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, lety, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Jednoduše zadejte své datum cesty do Frankfurt nad Mohanem a Vivanoda dělá zbytek. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Cestovat z Praha, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy FlixBus, Blablacar, ÖBB, Lufthansa, Deutsche Bahn, DeinBus, SNCF a FlixTrain vás vezme Frankfurt nad Mohanem,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Frankfurt nad Mohanem?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Frankfurt central station (Hesensko Německo)
DeinBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Regensburg tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Regensburg, Hauptbahnhof Nachází se asi 0.5 km od centra.
ADAC PostBus Bus Company rotuje od autobusového nádraží Würzburg, Hauptbahnhof na Wurzburg a to Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Hesensko Německo)
Síť Hellö zahrnuje sběrnicovou linku mezi městem Regensburg (autobusová zastávka Regensburg, Hauptbahnhof na 0.5 km od centra) a města Frankfurt nad Mohanem tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) Nachází se asi 1.2 km od centra.
Provozovatel autobusů IC Bus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Nürnberg (Bavorsko Německo)
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka Prague Main Railway Station na 1.2 km od centra) a města Regensburg tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Regensburg, Hauptbahnhof Nachází se asi 0.5 km od centra.
Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Praha-Frankfurt nad Mohanem CityNightLine Canopus vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Frankfurt (Main) Süd při příjezdu (1.4 km z centra)
SBB CFF FFS provozuje linku z Heidelberg na Frankfurt nad Mohanem odjíždějící vlakem InterCity (IC) Heidelberg Hbf se dostanete na vlakové nádraží Frankfurt (Main) Hbf (Hesensko Německo)
ÖBB spojuje kolejnice Regensburg-Frankfurt nad Mohanem Euronight vlak z vlakového nádraží Regensburg Hbf (0.5 km z centra města) a slouží vlakové stanici Frankfurt (Main) Hbf při příjezdu (1.3 km z centra)
FlixTrain nabízí linku z Heidelberg na Frankfurt nad Mohanem odjíždějící vlakem Heidelberg Hbf se dostanete na vlakové nádraží Frankfurt (Main) West (Hesensko Německo)
SNCF provozuje linku Mannheim-Frankfurt nad Mohanem TGV vlak z vlakového nádraží Mannheim Hbf (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Frankfurt (Main) Hbf při příjezdu (1.3 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Frankfurt nad Mohanem (410 km)
Letecké společnosti
Lufthansa udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Frankfurt nad Mohanem (příjezd na letiště Frankfurt International FRA)
Czech Airlines zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Frankfurt nad Mohanem (sloužící letišti Frankfurt International FRA)

Všechny druhy dopravy Praha Frankfurt nad Mohanem

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

Praha na Frankfurt nad Mohanem autobus

Hledáte autobus z Praha na Frankfurt nad Mohanem? Na této trase je skutečně přímá autobusová linka.

Jaké jsou autobusové společnosti provozující Praha Frankfurt nad Mohanem ?

Přímou linku provozuje pouze autokarová společnost FlixBus Praha Frankfurt nad Mohanem,

FlixBus Praha Frankfurt nad Mohanem

Stále můžete mít pochybnosti Frankfurt nad Mohanem autobusem. Proto vám předkládáme několik argumentů, které by vás mohly přesvědčit, abyste nastoupili na autobus Frankfurt nad Mohanem,

 • Pokud je délka cesty Praha a Frankfurt nad Mohanem autobusem se může zdát trochu dlouhý, noční autobusy Praha Frankfurt nad Mohanem jsou řešením pro ztrátu času a dosažení Frankfurt nad Mohanem brzy ráno.
 • V létě zapomeňte na tepelnou vlnu díky klimatizace téměř ve všech Praha Frankfurt nad Mohanem trenéři jsou vybaveni.
 • Velmi nízké ceny! NaPraha Frankfurt nad Mohanem linka, přepravné jízdné jsou často nepřekonatelné ve srovnání s jinými druhy dopravy: spolujízda nebo vlak.

Autobusové zastávky v Praha

Budete se muset dostavit Praha zastávka mezi 15 minutami a 30 minutami, v závislosti na autobusové společnosti, před časem odletu uvedeným na lístku. Obecně platí, že cíl “Frankfurt nad Mohanem'se zobrazuje v přední části autobusu s ostatními obsluhovanými městy. Před nástupem na palubu ukažte jízdenku řidiči, odložte zavazadla do nákladového prostoru a posaďte se na své sedadlo.

 • Prague Main Railway Station
 • UAN Florenc Praha (Prague)

Příjezd autobusových nádraží v Frankfurt nad Mohanem

Až dorazíte Frankfurt nad Mohanem, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

 • Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
 • Frankfurt central station

vlak Praha na Frankfurt nad Mohanem

Vysokorychlostní vlak Praha Frankfurt nad Mohanem

Tyto vlaky jezdí rychlostí mezi 200 km / h až 350 km / h a jsou tím nejrychlejším řešením Praha na Frankfurt nad Mohanem vlakem.

Meziměstský vlak Praha Frankfurt nad Mohanem

Meziměstské vlaky obsluhují nejdůležitější města podél Praha-Frankfurt nad Mohanem trasa se zlepšeným trváním cesty ve srovnání s regionálními vlaky.

Noční vlak Praha Frankfurt nad Mohanem

Není třeba platit další hotelový pokoj Frankfurt nad Mohanem když máte možnost cestovat v noci na palubě spacího vlaku.

Praha Frankfurt nad Mohanem vlakové společnosti

Pro tuto cestu existuje pouze jedna železniční společnost: Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Praha Frankfurt nad Mohanem

Odjezd vlakových stanic v roce 2007 Praha

 • Prague hlavní nádraží

Příjezd vlakových stanic v Frankfurt nad Mohanem

 • Frankfurt (Main) Hbf
 • Frankfurt (Main) West
 • Frankfurt (Main) Süd

Existuje přímý vlak určený pro Frankfurt nad Mohanem z Praha?

Ano, Praha na Frankfurt nad Mohanem trasu obsluhuje přímý vlak. Buďte opatrní, protože to může záviset na datu vaší cesty Frankfurt nad Mohanem a může být méně přímých vlaků z Praha v určitých dnech. Chcete-li zkontrolovat ceny a dostupnost, spusťte hledání a Praha-Frankfurt nad Mohanem vlaková jízdenka na Vivanodě.

Levné lety z Praha na Frankfurt nad Mohanem

Které letecké společnosti provozují Praha na Frankfurt nad Mohanem lety?

Czech Airlines a Lufthansa je 2 leteckých společností, které obsluhují leteckou trasu Praha Frankfurt nad Mohanem v přímém letu.
Czech Airlines Praha Frankfurt nad MohanemLufthansa Praha Frankfurt nad Mohanem

Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci získat nejlepší nabídky, z nichž můžete létat Praha na Frankfurt nad Mohanem:

 • Raději létáte do Frankfurt nad Mohanem v pracovní den (pondělí až čtvrtek) a být flexibilní. Ceny se mění v čase v závislosti na mnoha faktorech, včetně data a času cesty. Raději byste měli mít 2 až 3denní flexibilitu při rezervaci cesty.
 • Důrazně doporučujeme rezervovat si Praha Frankfurt nad Mohanem let několik týdnů (nebo dokonce měsíců) předem. Většinou se jedná o pravidlo číslo jedna pro řízení výnosu: nejlevnější cena je k dispozici dlouho před odjezdem (to se zaměřuje na zákazníky, kteří jsou zvyklí na včasnou rezervaci).

Odletové letiště v Praha

 • PRG Prague Ruzyne

Příletové letiště v Frankfurt nad Mohanem

 • FRA Frankfurt International

Carpool od Praha na Frankfurt nad Mohanem

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. To znamená, že při hledání Praha-Frankfurt nad Mohanem jízdy, s větší pravděpodobností je najdete, pokud budete hledat pouze tři dny předem (a ne dva měsíce). Dobrá volba pro lastminute pobyt v Frankfurt nad Mohanem!

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Praha-Frankfurt nad Mohanem cesty autem s ostatními. To pomáhá snížit cestovní náklady pro řidiče i spolujezdce a také snižuje dopad na životní prostředí.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)