Doporučená trasa
Praha
Cesta spolujízda, lety, autobus, vlak do Frankfurt nad Mohanem
Frankfurt nad Mohanem
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Wiesbaden
Wiesbaden
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Přímá cesta vlak, spolujízda, autobus do Wiesbaden
Wiesbaden
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Wiesbaden?

Plánujete cestu z Wiesbaden do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Wiesbaden, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Wiesbaden, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Czech Airlines, Lufthansa, FlixBus, Blablacar nebo Deutsche Bahn) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Wiesbaden, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Wiesbaden.

Pro cestu z Praha do Wiesbaden máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Wiesbaden

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Wiesbaden a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Wiesbaden

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Wiesbaden je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Wiesbaden

Z Praha do Wiesbaden létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Wiesbaden v rekordním čase.

Spolujízda Praha Wiesbaden

Spolujízda mezi Praha a Wiesbaden je ideální, pokud chcete cestovat do Wiesbaden v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Wiesbaden.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Wiesbaden, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Wiesbaden

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Wiesbaden
Německo
Hesensko
Vzdálenost
441 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Praha Wiesbaden
Hledání ubytování v Wiesbaden
Naplánujte si cestu z Praha do Wiesbaden jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Wiesbaden jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Wiesbaden, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Czech Airlines, Lufthansa, FlixBus, Blablacar nebo Deutsche Bahn, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Wiesbaden s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Wiesbaden

Výhody a nevýhody letů z Praha do Wiesbaden?
Výběr leteckých společností Z Praha do Wiesbaden létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Praha a Wiesbaden je nejrychlejší způsob, jak urazit 441 km mezi Praha a Wiesbaden.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Wiesbaden mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Wiesbaden musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Wiesbaden?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Wiesbaden jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Wiesbaden, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Wiesbaden překonávají vzdálenost 441 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Wiesbaden.
Komfort Autobusy mezi Praha a Wiesbaden mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Wiesbaden?
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Wiesbaden se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Rychlost Vlaky z Praha do Wiesbaden jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Flexibilita Časy vlaků Praha Wiesbaden mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Wiesbaden mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Wiesbaden?
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Wiesbaden je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Praha do Wiesbaden je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Spolehlivost Při cestě do Praha Wiesbaden byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Wiesbaden může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Wiesbaden?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Praha Dejvická
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Wiesbaden příjezdová autobusová nádraží

Wiesbaden
Mapa

Příjezdová nádraží v Wiesbaden

Wiesbaden Hbf
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Wiesbaden
Hledání ubytování v Wiesbaden

Autobus Praha Wiesbaden

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Praha-Wiesbaden online. Tato služba je často zpoplatněna.

Většina autobusů mezi Praha a Wiesbaden je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Četnost odjezdů do Praha z Wiesbaden se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Wiesbaden, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Wiesbaden spojena s dodatečnými náklady.

Autobusové společnosti Praha Wiesbaden

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Wiesbaden

Vlaky Praha Wiesbaden

Vlaky mezi Praha a Wiesbaden jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Wiesbaden alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové jízdenky z Praha do Wiesbaden lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Wiesbaden zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové společnosti z Praha do Wiesbaden

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Wiesbaden

Lety Praha Wiesbaden

Letecké společnosti Praha Wiesbaden

Czech Airlines
Czech Airlines
Lufthansa
Lufthansa
Vyhledávání letů Praha Wiesbaden

Spolujízda Praha Wiesbaden

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Wiesbaden závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Wiesbaden závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Wiesbaden, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Wiesbaden. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Wiesbaden, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Platforma pro spolujízdu Praha Wiesbaden

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Wiesbaden

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu