Praha
Přímá cesta spolujízda, autobus, vlak do Bielefeld
Bielefeld
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Bielefeld?

Plánujete cestu z Bielefeld do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Bielefeld, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Bielefeld, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, FlixTrain, FlixBus, ADAC PostBus nebo Hellö) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Bielefeld, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Bielefeld.

Pro cestu z Praha do Bielefeld máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Bielefeld

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Bielefeld a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Bielefeld

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Bielefeld je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Bielefeld

Z Praha do Bielefeld létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Bielefeld v rekordním čase.

Spolujízda Praha Bielefeld

Spolujízda mezi Praha a Bielefeld je ideální, pokud chcete cestovat do Bielefeld v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Bielefeld.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Bielefeld, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Bielefeld

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Bielefeld
Německo
Severní Porýní-Vestfálsko
Vzdálenost
464 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda, autobus a vlak
Vyhledávání jízdenek Praha Bielefeld
Hledání ubytování v Bielefeld
Naplánujte si cestu z Praha do Bielefeld jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Bielefeld jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Bielefeld, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, FlixTrain, FlixBus, ADAC PostBus nebo Hellö, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Bielefeld s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Bielefeld

Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Bielefeld?
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Praha do Bielefeld na životní prostředí.
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Bielefeld je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Praha do Bielefeld je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Komfort Po celou dobu cesty z Praha do Bielefeld musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Spolehlivost Při cestě do Praha Bielefeld byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Bielefeld?
Rychlost Let mezi Praha a Bielefeld je nejrychlejší způsob, jak urazit 464 km mezi Praha a Bielefeld.
Výběr leteckých společností Z Praha do Bielefeld létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Praha do Bielefeld mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Bielefeld musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Bielefeld mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Bielefeld?
Komfort Vlaky mezi Praha a Bielefeld obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Bielefeld je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Krajina Vlaky mezi Praha a Bielefeld často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Bielefeld mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Bielefeld mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Bielefeld?
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Bielefeld jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Bielefeld (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Bielefeld, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Bielefeld jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Praha a Bielefeld mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Bielefeld překonávají vzdálenost 464 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Bielefeld.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Bielefeld?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Bielefeld příjezdová autobusová nádraží

Bielefeld
Mapa

Příjezdová nádraží v Bielefeld

Bielefeld Hbf
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Bielefeld
Hledání ubytování v Bielefeld

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Bielefeld

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Bielefeld a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Bielefeld.

  • 1. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Praha do Bielefeld. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Bielefeld.
  • 2. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky Praha-Bielefeld jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do Bielefeld mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.
  • 3. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Praha do Bielefeld, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Bielefeld a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.

Autobus Praha Bielefeld

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Bielefeld spojena s dodatečnými náklady.

Většina autobusů mezi Praha a Bielefeld je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Praha-Bielefeld online. Tato služba je často zpoplatněna.

Četnost odjezdů do Praha z Bielefeld se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Bielefeld, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Bielefeld se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Bielefeld na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Bielefeld se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Bielefeld pro váš termín cesty.

Autobusové společnosti Praha Bielefeld

FlixBus
FlixBus
ADAC PostBus
ADAC PostBus
Hellö
Hellö
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Bielefeld

Vlaky Praha Bielefeld

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Praha do Bielefeld existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Bielefeld alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlaky mezi Praha a Bielefeld jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Vlakové jízdenky z Praha do Bielefeld lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Bielefeld zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Bielefeld, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové společnosti z Praha do Bielefeld

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
FlixTrain
FlixTrain
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Bielefeld

Lety Praha Bielefeld

Letecké společnosti Praha Bielefeld

Czech Airlines
Czech Airlines
Germanwings
Germanwings
Air Berlin
Air Berlin
Vyhledávání letů Praha Bielefeld

Spolujízda Praha Bielefeld

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Bielefeld závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Bielefeld, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Praha Bielefeld kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Bielefeld závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Bielefeld. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Řidiče spolujízdy Praha Bielefeld můžete kontaktovat před cestou prostřednictvím platformy pro spolujízdu, kde jste si jízdu rezervovali. Doporučujeme, abyste s řidičem před jízdou projednali podrobnosti o cestě, jako je místo vyzvednutí a jízdní řád.

Platforma pro spolujízdu Praha Bielefeld

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Bielefeld
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu