Cestujte z Praha na Bielefeld

Uspořádejte si výlet Praha na Bielefeld v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Bielefeld v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Bielefeld
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Bielefeld

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost464 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Praha na Bielefeld ?

Plánujete výlet Praha na Bielefeld a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Praha Bielefeld? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, lety, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Stačí zadat datum odjezdu Bielefeld pak ať vás Vivanoda hledá. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Praha - Bielefeld nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy FlixBus, Blablacar, Deutsche Bahn, FlixTrain, ADAC PostBus, Czech Airlines, Hellö nebo Germanwings dosáhnout Bielefeld,

Všechny druhy dopravy Praha Bielefeld

Na výlet Praha (Česká Republika) na Bielefeld (Severní Porýní-Vestfálsko, Německo) ve vzdálenosti 464 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Bielefeld často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Bielefeld (3.7 km z Bielefeld, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (na 1.5 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Bielefeld,
Vlak Praha Bielefeld je přímý.
Vlaky CityNightLine Kopernikus Deutsche Bahn to Bielefeld opustit vlakové nádraží Prague hlavní nádraží na Praha, Příjezd naBielefeld bude na stanici Bielefeld Hbf Nachází se cca 0.7 km min.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Bielefeld,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Bielefeld od Praha, Můžete si vzít letPraha-Dusseldorf pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Dusseldorf (letiště Dusseldorf, Kód IATA: DUS) provozovaný společností Germanwings nebo Czech Airlines.

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Bielefeld?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Bielefeld (465 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů ADAC PostBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Hannover - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na Hannover a to Bielefeld (Severní Porýní-Vestfálsko Německo)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Bielefeld tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Bielefeld Nachází se asi 3.7 km od centra.
Hellö Bus Company rotuje od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Berlín Německo)
Letecké společnosti
Air Berlin udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Berlín (příjezd na letiště Tegel TXL)
Germanwings zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Dusseldorf (sloužící letišti Dusseldorf DUS)
Czech Airlines provozuje let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Dusseldorf (příjezd na letiště Dusseldorf DUS)
Železniční společnosti
FlixTrain nabízí linku Berlín-Bielefeld vlak z vlakového nádraží Berlin Hauptbahnhof (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Bielefeld Hbf při příjezdu (0.7 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linku z Praha na Bielefeld odjíždějící vlakem CityNightLine Kopernikus Prague hlavní nádraží se dostanete na vlakové nádraží Bielefeld Hbf (Severní Porýní-Vestfálsko Německo)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)