Cestovat do Frankfurt nad Mohanem - Najděte nejlepší nabídky

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

Frankfurt nad Mohanem: TOP 5 nejoblíbenějších tras

Hamburg
Frankfurt nad Mohanem
Německo, Hamburg
Německo, Hesensko
LufthansaDeutsche BahnFlixBusADAC PostBus

Služba od Hamburg na Frankfurt nad Mohanem (393 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Lufthansa, Deutsche Bahn, FlixBus nebo ADAC PostBus.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Hamburg na Frankfurt nad Mohanem: Letadlo, Vlak nebo Autobus,

 • Získejte sazby
Kolín nad Rýnem
Frankfurt nad Mohanem
Německo, Severní Porýní-Vestfálsko
Německo, Hesensko
Deutsche BahnÖBBFlixBusADAC PostBus

Služba od Kolín nad Rýnem na Frankfurt nad Mohanem (153 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Deutsche Bahn, ÖBB, FlixBus nebo ADAC PostBus.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Kolín nad Rýnem na Frankfurt nad Mohanem: Vlak nebo Autobus,

 • Získejte sazby
Berlín
Frankfurt nad Mohanem
Německo, Berlín
Německo, Hesensko
Air BerlinHainan AirlinesLufthansaDeutsche BahnFlixBusADAC PostBus

Služba od Berlín na Frankfurt nad Mohanem (424 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Air Berlin, Hainan Airlines, Lufthansa, Deutsche Bahn, FlixBus nebo ADAC PostBus.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Berlín na Frankfurt nad Mohanem: Letadlo, Vlak nebo Autobus,

 • Získejte sazby
Vídeň
Frankfurt nad Mohanem
Rakousko, Vídeň
Německo, Hesensko
Austrian AirlinesIran AirLufthansaNiki AirlinesDeutsche BahnÖBBFlixBusHellö

Služba od Vídeň na Frankfurt nad Mohanem (598 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Austrian Airlines, Iran Air, Lufthansa, Niki Airlines, Deutsche Bahn, ÖBB, FlixBus nebo Hellö.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Vídeň na Frankfurt nad Mohanem: Letadlo, Vlak nebo Autobus,

 • Získejte sazby
Dusseldorf
Frankfurt nad Mohanem
Německo, Severní Porýní-Vestfálsko
Německo, Hesensko
LufthansaDeutsche BahnFlixBusADAC PostBus

Služba od Dusseldorf na Frankfurt nad Mohanem (183 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Lufthansa, Deutsche Bahn, FlixBus nebo ADAC PostBus.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Dusseldorf na Frankfurt nad Mohanem: Letadlo, Vlak nebo Autobus,

 • Získejte sazby

Jak jet autobusem do Frankfurt nad Mohanem ?

Tipy pro nalezení levnějšího autobusu Frankfurt nad Mohanem

I když autobusová doprava je již ekonomickým způsobem, jak se k ní dostat Frankfurt nad Mohanem vždy existuje prostor pro ještě menší úspory.

Být flexibilní v den cesty pro Frankfurt nad Mohanem

Ponecháte-li vám určitou volnost v den vaší cesty do Frankfurt nad Mohanem, zvýšíte své šance na nalezení lepší sazby u FlixBus, ADAC PostBus nebo DeinBus, zejména tím, že se vyhnete špičkovým obdobím.

Nečekejte do poslední chvíle, než si zarezervujete lístek Frankfurt nad Mohanem

Když najdete nejnižší jízdné na Vivanoda pro svůj výlet do Frankfurt nad Mohanem z Hamburg, Kolín nad Rýnem, Berlín, Vídeň, Dusseldorf, Lucemburk nebo Stuttgart například vyberte a budete přesměrováni na web transportéru DeinBus, ADAC PostBus nebo FlixBus. Doporučujeme vám zarezervovat si lístek rychle, protože ceny se mohou rychle zvýšit!

Proveďte vyčerpávající srovnání cen autobusů pro Frankfurt nad Mohanem

Vivanoda nabízí možnost rychle zobrazit všechny ceny DeinBus, ADAC PostBus nebo FlixBus a propagační akce. Jak začnete od Hamburg, Kolín nad Rýnem, Berlín, Vídeň, Dusseldorf, Lucemburk nebo Stuttgart, můžete snadno najít ideální jízdenku na autobus Frankfurt nad Mohanem.

Autobusové zastávky na Frankfurt nad Mohanem

Až se dostanete Frankfurt nad Mohanem, autobus vás odveze na jednu z 4 autobusových stanic ve městě obsluhovaných dopravci:

 • Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB), Autobusová zastávka asi 1.2 Kilometry od centra Frankfurt nad Mohanem
 • Frankfurt am Main, Flughafen, V 10 Kilometry od centra města
 • Frankfurt central station, V 1.5 Kilometry od centra města
 • Frankfurt Airport, V 9.3 Kilometry od centra města

Autobusové společnosti do Frankfurt nad Mohanem

Pro váš další pobyt v Frankfurt nad Mohanem, můžete si vybrat z nejméně 9 autobusových společností, které cestují za nejlepších podmínek a za velmi atraktivní ceny.

Slouží trenérská společnost Eurolines CH Frankfurt nad Mohanem non-stop ze 1 zemí (Švýcarsko) z 3 měst: Curych, Ženeva a Lausanne.

FlixBus je autobusová společnost působící ze 9 zemí (Německo, Rakousko, Švýcarsko, Česká Republika, Belgie, Nizozemí, Itálie, Slovensko a Francie) výlety do Frankfurt nad Mohanem nezměněno z 86 měst včetně Hamburg, Kolín nad Rýnem, Berlín, Vídeň, Dusseldorf, Stuttgart, Norimberk, Bonn, Mnichov, Curych, Regensburg, Dortmund, Essen, Wurzburg, Karlsruhe, Praha, Koblenz, Passau, Munster, Mainz, Mannheim, Basilej, Linz, Brusel, Drážďany, Duisburg, Heidelberg, Brémy, Freiburg a Amsterdam...

Slouží trenérská společnost ADAC PostBus Frankfurt nad Mohanem non-stop ze 1 zemí (Německo) z 20 měst: Hamburg, Kolín nad Rýnem, Berlín, Dusseldorf, Stuttgart, Norimberk, Bonn, Mnichov, Dortmund, Essen, Wurzburg, Karlsruhe, Mannheim, Duisburg, Lipsko, Hannover, Augsburg, Erfurt, Kassel a Gottingen.

Slouží trenérská společnost DeinBus Frankfurt nad Mohanem non-stop ze 1 zemí (Německo) z 7 měst: Stuttgart, Mnichov, Heidelberg, Darmstadt, Saarbrücken, Kaiserslautern a Heilbronn.

Autobusová společnost Bohr má přímé spojení Frankfurt nad Mohanem pouze z jedné země (Německo) a z města: Hahn

Slouží trenérská společnost Flibco Frankfurt nad Mohanem non-stop ze 2 zemí (Lucembursko a Německo) z 2 měst: Lucemburk a Trier.

Slouží trenérská společnost Hellö Frankfurt nad Mohanem non-stop ze 2 zemí (Rakousko a Německo) z 4 měst: Vídeň, Norimberk, Regensburg a Linz.

Slouží trenérská společnost ALSA Frankfurt nad Mohanem non-stop ze 2 zemí (Lucembursko a Francie) z 4 měst: Lucemburk, Paříž, Reims a Metz.

Slouží trenérská společnost IC Bus Frankfurt nad Mohanem non-stop ze 2 zemí (Lucembursko a Německo) z 3 měst: Lucemburk, Hahn a Trier.

Jak jet vlakem do Frankfurt nad Mohanem?

Železniční společnosti dosáhnout Frankfurt nad Mohanem

Chcete-li rezervovat výlet vlakem do Frankfurt nad Mohanem, zjistěte sazby a speciality 4 železničních dopravců provozujících služby Frankfurt nad Mohanem.

SNCF je železniční společnost poskytující pojištění ze 2 zemí (Německo a Franciepravidelné vlakové linky mezi Frankfurt nad Mohanem a 5 měst: Karlsruhe, Mannheim, Lyon, Štrasburk a Baden-Baden.

Russian Railways je železniční společnost poskytující pojištění ze 3 zemí (Francie, Polsko a Běloruskopravidelné vlakové linky mezi Frankfurt nad Mohanem a 5 měst: Paříž, Varšava, Minsk, Štrasburk a Brest.

Vlaky železniční společnosti Deutsche Bahn spojují město Praha Frankfurt nad Mohanem ze stanic ve 89 městech včetně Hamburg, Kolín nad Rýnem, Berlín, Vídeň, Dusseldorf, Stuttgart, Norimberk, Bonn, Mnichov, Curych, Regensburg, Dortmund, Essen, Wurzburg, Karlsruhe, Praha, Koblenz, Passau, Munster, Mainz, Mannheim, Basilej, Linz, Brusel, Drážďany, Duisburg, Heidelberg, Brémy, Freiburg a Amsterdam, která se nachází ve 8 zemích (Německo, Rakousko, Švýcarsko, Česká Republika, Belgie, Nizozemí, Francie a Dánsko).

ÖBB je železniční společnost poskytující pojištění ze 2 zemí (Německo a Rakouskopravidelné vlakové linky mezi Frankfurt nad Mohanem a 14 měst: Kolín nad Rýnem, Vídeň, Norimberk, Bonn, Regensburg, Wurzburg, Koblenz, Passau, Mainz, Linz, Sankt Polten, Wels, Sankt Valentin a Amstetten.

Hlavní stanice sloužily v Frankfurt nad Mohanem

V závislosti na vašem původu dorazíte Frankfurt nad Mohanem ve 3 různých stanicích ve městě:

 • Frankfurt (Main) Hbf, Stanice na 1.3 Kilometry z Frankfurt nad Mohanem (Central)
 • Frankfurt am Main Flughafen Fernbahnhof, V 10.2 Kilometry od centra města
 • Frankfurt (Main) Süd, V 1.4 Kilometry od centra města
Hlavní destinace z Frankfurt nad Mohanem:
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)