Doporučená trasa
Mnichov
Přímá cesta autobus, spolujízda do Mestre
Mestre
Viz ceny
Alternativní trasy
Mnichov
Cesta lety, spolujízda, autobus, vlak do Benátky
Benátky
Cesta autobus do Mestre
Mestre
Viz ceny
Mnichov
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Innsbruck
Innsbruck
Cesta autobus, spolujízda do Mestre
Mestre
Viz ceny

Jak se dostat z Mnichov do Mestre?

Plánujete cestu z Mestre do Mnichov a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Mnichov do Mestre, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Mnichov a Mestre, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, ÖBB, Hellö, FlixBus nebo ÖBB) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Mnichov a Mestre, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Mnichov Mestre.

Pro cestu z Mnichov do Mestre máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Mnichov Mestre

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Mnichov do Mestre a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Mnichov Mestre

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Mnichov Mestre je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Mnichov Mestre

Z Mnichov do Mestre létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Mestre v rekordním čase.

Spolujízda Mnichov Mestre

Spolujízda mezi Mnichov a Mestre je ideální, pokud chcete cestovat do Mestre v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Mnichov nebo Mestre.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Mnichov do Mestre, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Mnichov Mestre

Město odjezdu
Mnichov
Německo
Bavorsko
Cílové město
Mestre
Itálie
Veneto
Vzdálenost
298 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Mnichov Mestre
Hledání ubytování v Mestre
Naplánujte si cestu z Mnichov do Mestre jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Mnichov do Mestre jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Mnichov a Mestre, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, ÖBB, Hellö, FlixBus nebo ÖBB, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Mnichov a Mestre s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Mnichov a Mestre

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Mnichov do Mestre?
Krajina Vlaky mezi Mnichov a Mestre často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Náklady Jízdenky na vlak Mnichov-Mestre mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody letů z Mnichov do Mestre?
Rychlost Let mezi Mnichov a Mestre je nejrychlejší způsob, jak urazit 298 km mezi Mnichov a Mestre.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Mnichov Mestre mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Mnichov do Mestre?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Mnichov a Mestre jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Mnichov a Mestre mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Mnichov do Mestre?
Flexibilní Spolujízda z Mnichov do Mestre je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Mnichov? Kam přijedu v Mestre?

Odjezdová autobusová nádraží v Mnichov

München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)
Mapa
Munich central bus station
Mapa
Munich Airport
Mapa

Odjezdová nádraží v Mnichov

München Hbf
Mapa
München-Pasing
Mapa

Letiště odletu v Mnichov

Franz Josef Strauss
Mapa

Mestre příjezdová autobusová nádraží

Mestre
Mapa
Vyhledávání jízdenek Mnichov Mestre
Hledání ubytování v Mestre

Autobus Mnichov Mestre

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Mnichov - Mestre se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Mnichov do Mestre na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Mnichov a Mestre se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Mestre pro váš termín cesty.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Mnichov-Mestre spojena s dodatečnými náklady.

Autobusové společnosti Mnichov Mestre

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání autobusových jízdenek Mnichov Mestre

Vlaky Mnichov Mestre

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Mnichov a Mestre, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Průměrná doba jízdy vlakem z Mnichov do Mestre závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Mestre jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlakové jízdenky z Mnichov do Mestre lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Vlakové společnosti z Mnichov do Mestre

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Mnichov Mestre

Lety Mnichov Mestre

Letecké společnosti Mnichov Mestre

Lufthansa
Lufthansa
Vyhledávání letů Mnichov Mestre

Spolujízda Mnichov Mestre

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Mnichov a Mestre. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Mnichov a Mestre, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Platforma pro spolujízdu Mnichov Mestre

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Mnichov Mestre

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu